Srpen 2007

Where´s my home?! 7

31. srpna 2007 v 20:04 | Pája & FraGee |  STORY Where's My Home?!
Byl to opravdu divnej motel....tlumený světlo, sprchovej kout a jedna divná manželská postel. Z okolních pokojů se ozýval hluk......ehm jestli chápete...." Franku jdu si dát sprchu, je mi blbě....."..."Ok Gee" ...seděl jsem na posteli a přemyslel, jestli mam jít za ním, nebo pryč.
Rozhodl jsem se, že půjdu za nim.......koupelna byla opravdu malá......umyvadlo, záchod a sprchovej kout....ve kterym byl, jo byl tam Gerard....bylo slyšet, jak si něco pobrukuje a do toho se malátně snažil umyvat.... Pomalu jsem odhrnul závěs ......."Gee???" "Gee"uslyšel jsem Franka a uklouzl po mýdle. "Asi sem si něco zlomil"zařval sem bolestí.Gerard ležel na dně vany a po tvářích mu stékali slzy bolesti.
Tolik jsem mu chtěl pomoct vstát ale........pohled na jeho......na ehm....musel jsem se otočit.....ale on zarkřicel "Sakra Franku tak mi pomoz, mě to fakt bolí, mám něco s nohou....."
Otočil jsem se a pokoušel se nedívat směrem na jeho..... na jeho... Viděl jsem , že asi vážne uklouzl ošklivě, tak jsem se přemohl a snažil jsem se potlačit svoji vašeň......."Tak pojď Gee jde se z vody ven" řekl jsem mu. ..Najednou se jeho nahé mokré tělo tisklo na to mé.....chtěl jsem ho pustit.....ale nešlo to....přitiskl jsem si ho ješte blíž.....sprcha začala máčet moje oblečení......Gee se na mě najednou otočil...... a něžně mě políbil, jakoby ho už nic nebolelo.Bolest se změnila ve chtíč. Potom se odtáhl a chtěl slyšet ta dvě slova. "Miluji tě Gerarde" postřehl jsem jeho prosbu a hlavu zabořil do jeho ramene. "Já tebe taky Frankie, už od chvíle když jsem tě poprvé uviděl" V objetí vydrželi ještě asi 10 min. dokud "chrrrhrhr" Frank se podíval do Gerardových očí a stydlivě se usmál "Mám hlad, celej den jsem skoro nejedl"......"Maš hlad?" Ja ti nestačim? Najez se mě!". "No neřikam, že nevypadáš chutně, ale já mám opravdu hlad copak to neslyšíš?" Zvuky z Frankova břicha se ozvaly znova. "Dobře skočíme támhle do bistra a vezmeme si to sem, už mám taky trochu prázdno v žaludku". Frankovi se po slovu "Bistro" rozzářily oči............"Dobrý večer pánove, copak si dáte?" Zeptala se číšnice.
Tak slečno já by sem si dal asi....asi vás.....řekl Gee a usmál se na čisnici.......přitom, ale neopomenul pod stolkem přejet přes Frankův rozkorok ..."To byl vtip Frankie"Číšnice s rudým obličejem odešla "Hm dobrej vtip, ale já už se asi od stolku nezvednu ty blbe.......Gee chvíli nechápal ale pak zamiřil rukou znova do Frankova rozkroku......"A jejeje copak to tu vyrostlo?!"řekl tiše Frankovi do ucha. "hele jak mam asi ted odejít ,když se mi stalo to.......!!!"řekl rozpačite Frank. ..."To neni můj problém!"pousmál se škodolibě Gee. Frankiemu se už trochu kalhoty vrátily do původního stavu a Gee ve sve škodolibosti pokracoval a odesel k jukeboxu kterej byl v rohu bystra........Frank neváhal a vyšel kupředu za Geem.......přeci jen seděli až vzadu,takže na ně nikdo neviděl.............pomalu se přiblížil k Gerardovi a zezadu ho chytil za kalhoty " Myslíš si,že me tímhle rozsekáš?!....Kdepak Gee" a prudce ho chytil za....TO......Gee hlasite vzdychl, ale né tak aby ho slyšeli i ostatní v bistru, no upřímě ostatní se už jen váleli po stolech v podnapilém stavu. Tomuhle podniku se říkalo bistro jen z důvodu obrovského nápisu BISTRO, jinak to byla spíš taková trochu lepší hospoda. Frank se usmál a Gee zvrátil hlavu dozadu potom si šli opět sednout na svá místa. Číšnice se vrátila k jejich stolu a opět se zeptala "už ste si vybrali?". "Jo jo dáme si smaženej sýr s hranolkama a steak, ale sebou prosím". Číšnice odešla a Frankie se dlouze zadíval do Gerardových očí. "Co je?"....."Nic"začervenal jsem se."A nemyslíš, že by bylo něco lepšího než koukání?"...."Co konkrétně myslíš"....."No třeba tohle" Gee se přisunul k Frankiemu a dlouze ho políbil.."Ehmm, my bylo jasný že nejste jenom kámoši" Frankie a Gee se odtrhli a nad nimi státa ta číšnice...."Tady máte to jídlo a bude to 7$" Gee vytáhl poslední peníze co měl a podal je číšnici.....Teď už byli v pokoji a večeřeli spolu....jen oni dva...oboum se to zdálo neuvěřitelné, ještě před pár dny se neznali a teď sou spolu v jednom pokoji. Asi po půl hodině dojedli a Frankie se na Gerarda stydlivě podíval.
"Viš Gee já, já....no asi bych měl teď jit, nemyslíš?!" "Ne to si opravdu nemyslím, řekl Gee a jeho ruce pomalu smeřovaly k Frankově poklopci.........Frank se začervenal ještě víc......"hhheh Gee počkej, já to.....no to nejde....Gee se na Franka podival a přitiskl mu koleno do rozkroku....."AAAAhhhhh" rozneslo se ozvěnou po pokoji.
frank rock on ^^
Oběma už bylo jasné, že nikdo nikam odcházet nebude, že dnešní noc patří jen a jen jim.
Gerard chtěl Frankieho pozlobit a tak jeho poklopec rozepínal velmi dlouho a pomalu. Ruku přitom pořád silně tiskl na jeho **** ."No hele Franku, normálně se ti zasekl zip, jak je to možný?!" pronesl se smíchem Gee. "Nedělám si srandu, vážně to jde rozepínat jen po malejch kousíčkách."..."Nemysli si, že to dělám schválně, ale vážně to nejde rozepnout jinak než takhle. Asi by sis měl koupit nový kalhoty.".....žádná odpověď..... "Hej ty se mnou nemluvíš?"prohodil trošku nazlobeně a vzhlédl nahoru k Frankovi. Najednou se mu naskytl jedinečnej pohled. Frank stál, víčka měl silně přitisklá k sobě a kousal se do rtů. Snad aby nekřičel vzrušením. "Pcháááá no to je pohled na tebe " Gee už v sobě nemohl smích déle dusit. "Ku*va Wayi už mi ty blbý kalhoty sundej, nebo tu vážně umřu!!!" zařval Frank tak hlasitě, že Gerarda okamžitě přešel smích. Pomalu se začal zvedat k němu nahoru, přitom mu stále hleděl do očí. Byl to zvláštní okamžik. Najednou už byly jejich tváře naproti sobě. Oba mlčeli a jen tak se dívali. Zničeho nic ho Frank prudce chytil za hlavu a začal ho divoce a vášnivě líbat. Jejich jazyky se proplétaly, jejich prsty jim chuchaly vlasy a vlna vrušení stále stoupala a stoupala, jakoby nikde neměla maximum. "Sakra Wayi, ty seš lepší, než celej harém ženskejch!!!" "Já vím zlato" řekl s šibalským úsměvem Gerard a prudce Franka narazil na stolek u dveří. V tu chvíli ani jednomu znich nevadilo, že nárazem schodili lampičku a vázu s květinama.
"Hele Franku ty tvoje rty mě tak rozvášnily..." řekl tiše Gee a prstem mu po nich přejížděl...."že jsem málem zapomněl, kde jsem prve zkončil" na odpověď už ale nečekal a sunul se zase dolů. Tentokrát už ho nezlobil a kalhoty mu sundal rychle...."Noo páni Franku, koukám, že nejen mě ty polibky rozvášnily." zasmál se Gee při pohledu na Frankovo trenky. "Chceš mě zase trápit Gee?To vážně není příjemný." "A seš si jistej že chceš abych ti ho **** ?" pousmál se a přejel rukou přes jeho trenky, které pomalu stoupaly. " Gerarde ty mě fakt chceš tím čekáním umučit!!" Tohle byla dost jasná odpověď, takže už nebylo o čem přemýšlet.
Gee
Byla to vážně zvláštní chvilka. Pochopil jsem, že Frankie po tom vážně moc touží, ale taky jsem věděl, že to bude poprvé, co má něco s klukem. Mám být něžný? Vášniví? Nebo snad drsný? Sundal jsem mu trenky a pro začátek zvolil první variantu. Co kdyby se jinak totiž zalekl a už to nechtěl!!! Lehce jsem se rty dotkl jeho **** tiše zasténal a zaryl mi prsty do ramena. Líbí se mu to.....a mě také. ještě párkrát jsem jeho**** jen olízl jazykem a pak jsem ho vzal do ust. V rameni jsem cítil bolest, protože Frankovo nehty se zarývaly už hluboko pod mou kůži......nejspíš si vzrušením ani neuvědomoval, že mi působí bolest. Pořád sténal víc a víc a mě to vzrušovalo. Začal mi rukou přirážet hlavu a já věděl, že už nechce abych byl jen něžný .........lehce jsem ho tedy kousl............"AAAAhhhhh " zasténal hlasitě..........pořád jsem zrychloval a zrychloval......"Ah, Geee,já už...jáááá......" než to dořekl cítil jsem v ůstech něco teplého. Pohlédl jsem na Franka. Jeho obličej byl v šerém osvětlení pokoje snad ještě krásnější než jindy.Tlumené světlo lampičky mu na obličeji vytvářelo prapodivné stíny. Jeho výraz byl směsicí tolika pocitů....uspokojení, štěstí, nejistota, radost,strach........zvedl jsem se a odkráčel do koupelny......"Hned se ti vrátím " pronesl jsem vyzívavě.

Frankie
Naštěstí mě Gee už nenechal dlouho čekat a sundal mi trenky. Měl jsem zavřené oči a oddaně jsem čekal co Gee bude dělat a jaký to vlastně bude.
jen co se dotkl mojeho**** věděl jsem , že to bude ta nejkrásnější věc, jakou jsem doposud zažil. Bylo to něco neskutečně krásnýho.......neovládl jsem se a začal mu jeho hlavu přirážet víc a víc........."AAAAhhh" pořád jsem nekontrolovaně sténal ....Gee v tom byl fakt dobrej a já jsem se brzo udělal.....když dokončil "svoji práci" tak odešel do koupelny se slovy : hned se ti vrátím. A mě bylo jasný ,že teď jsem, na řadě já, že chce to co dal on mě......jenže já, já jsem byl v těhle věcech dost stydlivej i u holek (musel jsem ji znat uz dlouho abych se pořádně odvázal) a teď to mám dělat klukovi? A jak vlastně? Co já vím jak na to....ještě se ztrapním nebo co když ho .....cokdyž ho neu....

"Tak jsem zpět? stejskalo se ti doufám!!" "Joo, to víš že jo"řekl nejistě a potichu Frank. Gerard tu nejistotu v jeho hlase postřehl. "Co se děje Frankie?"....."já, no já....nevím jak ti to..."...Frank sklopil oči "nevím jak ti to udělat aby to bylo správně....Možná kdybych se něčeho silnějšího trošku napil, tak by to ze mě spadlo!" když to Frank dořekl zvedl se a začal hledat ve skříňkách nějakej alkohol......"Hele Gee něco jsem našel!" Frank v ruce hrdě svíral flašku vodky.

Where´s my home?! 6

31. srpna 2007 v 1:19 | Pája |  STORY Where's My Home?!
Gee
Sešel jsem od Franka zpět na gauč a zaujmul jsem sobě tolik známou pozici : Lehl jsem si na záda, ruce složil na prsou a díval se na strop. Myslel sem na to, jestli je dobře, že jsem odešel nebo jestli jsem tím Frankovi ještě víc ublížil. V hlavě mi přebíhal film, kterej se nejspíš jmenoval : Frank a jeho pokoj. Přehrával jsem si každej jeho pohyb, každý gesto....prostě všechno. Najednou jsem na tváři ucítil něco, co mě lechtalo.......myslel jsem, že je to otravná moucha, ale když jsem se toho dotkl...byla to slza.......Co? Já brečím?! Brečím kvuli Frankovi? Tu noc mi došlo, jak moc mi na tom, dá se říct cizinci záleží! Nikdy jsem ho neměl políbit, určitě jsem mu tím jen ublížil.

Gee usnul až k ránu..........ale i tak se pořád probouzel, protože se mu zdály hnusný sny........

Where´s my home?! 5

31. srpna 2007 v 1:18 | Pája |  STORY Where's My Home?!
Gee
Náš polibek trval snad věčnost........až najednou Frank vykřikl jméno nějaký.....nějaký ......sakra nějaký holky.......v tu chvíli mě přemohla zlost, možná ve mě ještě zápasil i alkohol a já se zvedl a odešel.......ale on mě na schodech zastihl a chytl za pásek....v tu chvíli jsem byl jak přikovanej.......ale v zápětí mi došlo, že musím jít, musím pryč od něj.Jeho ruka ale nechtěla povolit a najednou jsem cítil jak se druhou rukou dotýká mojí hrudi........tak pevně mě zezadu objal......byl jsem v tu chvíli mimo...tak moc jsem chtěl bejt s ním, tak moc jsem chtěl od něj odejít.........najednou mi zlehka na rameno položil hlavu a řekl, že mi to vysvětlí! Co jsem měl asi sakra dělat?! Jasně že jsem se otočil a odcházel opět po schodech.......k němu. Z ničeho nic se jeho ruka dotkla mojeho zadku.........nevím, jestli to bylo schválně.......ale já věděl, že už nechci dolů na gauč, ale k němu........

Where´s my home?! 4

31. srpna 2007 v 1:17 | Pája |  STORY Where's My Home?!
Gee
Ležím už snad půl duhý hodiny na gauči a pozoruju světelné pruhy, které na stropě vytvářejí projíždějící auta.......jeden pruh, druhej.......už zas je ulice klidná.......třetí pruh.........sakra takhle to nejde. Půjdu za tím Frankem nahoru...Třeba jen, třeba jen se zeptat jestli nemá prášek na hlavu nebo tak něco ! Ale ku*va, co to blbnu?! Vždyť on už musí mít dávno půlnoc, to jen já tady šaškuju a nespím. Asi začínám cvokatět. Sám sebe nepoznávám.......

Frankoun
V mp3ce mi už asi po pátý hraje jedno stejný album, snažím se nechat unést vlnou melodií do země snů, ale prostě to nejde. Předpokládám, že ani nestojí za pokus třeba počítat ovečky, nebo tak něco. Ok, zavřu oči a budu si představovat Mandy ( jeho poslední holka) ...ty její vlasy, měla je do půli zad a vždy pečlivě vyžehlený, když se ke mě sklonila, že mi dá pusu, její vlasy mě lechtaly na tvářích a jí se moc líbilo jak se směju. Měla nádherný modrý oči a dlouhý řasy....když začala rychleji mrkat, byla jako porcelánová panenka........jo Gee má vážně moc hezkej úsměv a vypadá dobře v těch úzkejch kalhotááách..."Aaaaaaaaaaa" najednou jsem uleknutím vykřikl. V mojí hlavě se najednou Mandy rozplynula a já zas viděl Gerarda......copak už ani nedokážu ovládat svoji mysl?! To si moje mysl myslí na to, na co chce ONA a ne na to co chci JÁ????........A nebo to..........nebo to chci... já?!....Doufám, že jsem nikoho neprobudil, radši rychle zhasnu světlo.........

Where´s my home?! 3

31. srpna 2007 v 1:15 STORY Where's My Home?!
Frankouš
Probudil jsem se asi v pět ráno a už jsem nemohl usnout. V hlavě jsem si pořád přehrával ten včerejšek. Vím, že ten kluk za to nemohl a neudělal to schválně, ale ve mě to prostě vyvolalo neskutečně nádherný pocity.......ale zároveň i zmatek. Já přece nikdy nebyl na kluky. Ani ve snu by mě nenapadlo se za nějakým týpkem třeba otočit a říct si, že má pěknej zadek. Navíc nedávno jsem měl holku. Musím se rychle dát dohromady, já přece NEJSEM žádnej teplouš! Třeba bych mohl dneska vyrazit někam do města a poohlídnout se, jaký jsou tady pěkný slečny. Třeba na ten včerejšek rychlejš zapomenu.
Asi kolem jedný odpoledne jsem se teda vydal na obchůzku města. Holek jsem potkal vážně hodně, ale žádná mě nerajcovala. Otočil jsem se snad jen za dvěma z nich. V hlavě mi opět začala vrtat ta myšlenka, že asi nejsem uplně v pořádku.Usadil sem se v parčíku na schody a snažil se na nic nemyslet. Ale nešlo to. Sám sebe sem přistihl, jak myslím na toho kluka......ne na tu situaci, která se stala.ale na TOHO KLUKA!!! Ikdyž mu bylo zle, měl kruhy pod očima a celkově se tvářil divně, tak na něm něco bylo. Proč jen mi nešel vyhnat z hlavy?.........Crrrr....Ježiš volá mi táta, co sakra chce?! " No halo?" "Čáu synátore, hele pojď domu, přišla babička a chce tě vidět!" S nechutí sem zaklapl telefon, protože jsem tátovo mámu nikdy nemusel. Ať už mi bylo kolik chtělo, pořád mi cuchala vlasy, dávala mi pusinky,tahala mě za tváře a vyptávala se, co já a holky.....no jo, co já a holky?!.......Co jí na to řeknu?Vždyť já teď vlastně sám nevím......
S hlavou sklopenou jsem se pomalu šoural ulicema domů.

Where´s my home?! 2

31. srpna 2007 v 1:13 | Pája |  STORY Where's My Home?!
Frank se probral okolo desátý hodiny. Bylo mu jasný, že táta už je minimálně dvě hodiny v práci a pevně doufal, že stejně tak není doma ani jeho nová a životními zkušenostmi jistě nabitá maminka ( ironie jo :-) ).......bohužel zanedlouho zjistil, že se spletl a že tahle dáma nepracuje (ehm nebo snad ještě chodí na vejšku ?haha )

Jak už bylo mým zvykem, navlíkl jsem na sebe vytahaný tričko, starý kalhoty a do ruky jsem popadl mikinu s mojema nejoblíbenějšíma plackama a nášivkama. Tiše jsem si vykračoval dolů po schodech s úmyslem nerušeně se nasnídat a pak koukat na telku. " Ahooj ospalče."....a sakra Katrin je doma, no to mi byl fakt čert dlužen. "Ahoj" z pouho pouhé slušnosti jsem pozdravil a dokonce jsem se pokusil na tváři vykouzlit přívětivej úsměv. ..."Víš Franku chtěla jsem ti k snídani udělat vajíčka, ale spálila jsem je. Tak chvíli počkej, já dodělám toasty!" "No tak dobře, já teda počkám." ...V duchu jsem přemejšlel, v čem je ta holka tak dobrá, že si jí můj táta tak vydržuje. Vždyť ani není schopná uvařit. Z přemýšlení mě však náhle vytrhl křik: "Frankie néééééé, já jsem spálila i ty toasty." Tohle už mě fakt dorazilo a začal jsem se smát. Aby to Katrin neviděla, tak jsem na ni pro jistotu zavolal jen z předsíně, že to je ok a že si jdu teda nějakou snídani koupit do města.

Where´s my home?!

31. srpna 2007 v 1:12 | Pája |  STORY Where's My Home?!
Frank je 19-ti letej kluk z rozvedené rodiny a jako už obvykle se opět musí přestěhovat od jednoho rodiče k druhému. Je zmatený a neví kam patří. Geemu je pětadvacet a už něco přes rok chodí s holkou, která si říká Bunny. Jenže při jedné nedávné oslavě se cosi zvrtlo a Gee zjistil, že mu víc dá kluk....než holka.......... ;-)

News

31. srpna 2007 v 1:07
Takže novinka: Od teď tu budem dvě (já FraGee a Pawlushka), a proto taky zřizujem new rubriku =). Pokud máte rádi Frerardy máte se na co těšit =)

Bat

29. srpna 2007 v 10:49
bat.jpg bat image by woogilybearBat1Cropped.jpg Bat image by ninabelle123thBacardiTattoo.jpg Bat image by KIL0Gbat1.jpg bat image by ehmaysinkxiconsbats.gif BAT image by Dominickyyybat.gif Bat image by imma_riotbatthbatskull.gif bat image by jackieisawsomeothBatman_Wallpaper.png bat image by enrique_bryanTS20vampire20bat.jpg bat image by tygre138441croh.jpg bat image by mini_gothieBat.bat.jpg bat image by silentsamnjay822236korbat_grey_melodramatic.gif crying bat image by GrencismLOVESnerwinisMBat.jpg Bat image by countfeygulabat.png bat image by brak_619bat.jpg bat image by eddiewert2891bat.jpg bat image by civildefenseusbat.jpg bat image by banditmistressBatMinion.jpg Bat image by xxwiggsxxbat_main.gif Bat image by Half_Evil_photos20051020.jpg bat image by fr0ggodesszombiebat.jpg bat image by Osis-artsBat.jpg Bat image by mfreese_photos3884262635a4857848043l.jpg Bat image by badlylit079.gif bat image by mone66626.jpg Bat image by shadow_chaser_66611842b2e.jpg bat image by dyslexikchikineviLbat.jpg bOneLEsS baT image by bleak_deathkid000103.jpg bat image by emanon2Picture027.jpg bat image by lockdown4702bat.jpg bat tatoo i designed image by xspektrexbats-1.jpg bat image by samxsadisticbat.jpg bat image by frankiexxhavokA_Gift_For_You_by_suicidekitten.jpg Bat image by bi_kittenbatthing.png bat image by PETE_WENTZ_luver_199319588687_l.gif bat image by azgarththnanananabatgir.jpg Bat Gir image by KristalFirebat-dog.jpg BAT-DOG image by DM3_01
Pawlushko promiň, ale víc netopýrů sem nenašla =(

Fall Out Boy - Lyrics

28. srpna 2007 v 0:22
FallOutBoy1.jpg Fall Out Boy image by Hemingway_Wentz

Good Charlotte - Lyrics

27. srpna 2007 v 18:29
Gc.jpg good charlotte image by tattoodlesvegas

My Fan Art

27. srpna 2007 v 17:35
Obraz026.jpg Art Gerard Way's eyes picture by FraGee_photosObraz025.jpg Frankie Art in my notebook picture by FraGee_photosObraz024.jpg Frankie Art in my notebook picture by FraGee_photosObraz023.jpg MCR in my notebook picture by FraGee_photosObraz022.jpg MCR Art in my notebook picture by FraGee_photosObraz021.jpg MCR in my notebook picture by FraGee_photosObraz020.jpg Gee Art in my notebook picture by FraGee_photos
He to sou moje obrázky (ze šešitů do školy x)) Ten poslední je teda z učebnice Latiny

Way's House

26. srpna 2007 v 9:52
wlbr0527747_largefloorplan.png picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-13.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-12.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-11.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-10.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-8.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-7.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-6.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-5.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-4.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-3.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-2.jpg picture by hobbitygirlwlbr0527747_large-1.jpg picture by hobbitygirl

Iero's House

26. srpna 2007 v 9:48
iero1.jpg picture by hobbitygirliero2.jpg picture by hobbitygirliero3.jpg picture by hobbitygirliero4.jpg picture by hobbitygirliero5.jpg picture by hobbitygirlTak tohle je prý Frankův důmVans Prison Issue (#23, Suede, Hi Two Skulls)

25. srpna 2007 v 21:53
vans-prison-issue.jpgTady ty mam =)to sou moje nej botičky, ty nosim uplně všude =)

Ray Toro icon

25. srpna 2007 v 17:23
Ray Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro Icon Ray Toro Iconray toro icon ray toro iconGerard Way Ray Toro LOTMS iconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro IconRay Toro Iconray toro iconray toro iconray toro iconray toro icon Ray mikey MCR iconRay IconRay IconRay Iconray toro iconRay Toro IconRay Toro Icon

Bob Bryar icon

25. srpna 2007 v 17:11
Bob bryar Iconbob bryar iconbob bryar iconbob bryar iconbob bryar icon Bob Bryar Icon 1Bob Bryar Icon 2Bob Bryar Icon 4Bob Bryar Icon 5Bob IconBob IconBob IconBob IconBob IconBob IconBob Iconbob bryar iconBob IconFrank bob iconbobBob icon x]]Bob IconFrank/Bob IconBob IconBob IconBob IconUse this icon if you support Bob Bryar's solo projectbob!Bob Bryar Icon 3

Mikey Way icon

25. srpna 2007 v 17:02
Mikey WayMikey WayMikey WayMikey WayMikey WayMikey WayMikey WayMikey WaySP MIkey Icon.MikeyMIkey Ipod icon.MIkey standing icon.Mikey Blurred Icon.mikey way iconMikey Way IconMikey Way Iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconMikey Way Iconmikey way iconmikey way iconmikey way iconMikey Iconmieksd.jpg mikey way icon made for a friend image by Ebil_Kittehmikey way mcr iconMikey iconGerard and MikeyAlicia Simmons and Mikey Way IconMikey icon from the INO videoAlicia Simmons and Mikey Way IconAlicia Simmons and Mikey Way IconAlicia Simmons and Mikey Way Iconha ha, funny icon!!Mikey Way My Chemical Romance iconMikey Way icon by freakgirl from the MCR forum.Mikey icon from the INO video Gerard Mikey Way My Chemical Romance iconMikey Way icon I madeMikey Way Icon