Listopad 2007

It hurts like hell...But I love you...-6

30. listopadu 2007 v 20:35 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Žeryk´s POV
To bylo něco neuvěřitelnýho......křičel jak laciná coura a když se udělal, všechno jsem spolykal a rychle ho začal líbat - jen ať se mladej ochutná.

The Ghost Of You

29. listopadu 2007 v 21:54
mogoy12.gif image by hobbitygirlmogoy11.gif image by hobbitygirlmogoy10.gif image by hobbitygirlmogoy09.gif image by hobbitygirlmogoy07.gif image by hobbitygirlmogoy06.gif image by hobbitygirlmogoy05.gif image by hobbitygirlmogoy04.gif image by hobbitygirlmogoy03.gif image by hobbitygirlmogoy01.gif image by hobbitygirl


Lidi poradíte mi?!

29. listopadu 2007 v 21:31 | Pája |  about stories
Vím, že to nepatří do rubriky "About stories" ale nebudu to sem někam FraGee cpát.

Potřebuju radu. Musím si vybrat písničku na maturák. Teda přesněji......potřebuju písničku na ten stupidní výstup kdy jdete od podia pro šerpu. Je to právě ten trapnej moment kdy v šatičkách kráčíte div si nelámete nohy v botách...lidi vám do hlavy hážou peníze a vy se pořád musíte tvářit mile..

ehm a já potřebuju vybrat cca 20 sekund (možná o něco míň) písničky která mi do toho bude hrát....Jistě že to budou MCR....jenže jakej kousek který písničky vybrat?! Hmmm..předem dík za radu a pls prosím raději vybírejte z I Brought.... a Three Cheers....

Předem moc díííky!!!!!

It hurts like hell...But I love you...-5

29. listopadu 2007 v 17:34 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Těsně před tím, než se má ruka dotkla jeho tváře, jsem se mu podíval do očí....zase ten strach. Rána byla asi dost silná, protože mu cukla hlava na druhou stranu a já něvědel, jak se tváří. Najednou se prudce posadil a já to uviděl. Chtíč. Touha. A...dalo by se to nazvat nadržeností? (XD)

10 000 návštěvníků

28. listopadu 2007 v 21:06 | FraGee
A je to tady, 10 000!!!
Opravdu bych nevěřila, že se mi to někdy podaří. Ze začátku jsem byla ráda, že aspoň za den přišlo 5 lidí a teď? Jsem vám vděčná, sice teď nemám moc času a přibývá toho málo, za to se vám také náležitě omlouvám.
Takže vám ještě jednou děkuju =)

For P

28. listopadu 2007 v 20:11
p: "prosím prosím, FraGee mohla bys tu dát mp3 the used, poslední dobou mi totiž blbne net a skoušela jsem to jinde stáhnou,ale nešlo mi to. Díky, ale jestli ne tak se nic neděje. Budu si muset prostě našetřit na cd"
FraGee: Jj dám, ale až v pátek nebo sobotu =)
the used

It hurts like hell...But I love you...-4

28. listopadu 2007 v 18:59 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Máte tu další díl. (Nedivte se že přibejvají tak rychle, zatím máme pár dílů napsanejch v zásobě). Jen co to půjde tak dopíšu Farmu jak jsem slíbila (Doookie and Anett - nebojte bude tam to na co čekáte XD )

Přeju pěkný počtení.......

It hurts like hell...But I love you...-3

27. listopadu 2007 v 17:59 | Pája and Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Frantíčkovo POV
Už jsem doufal že dneska bude klid. Nedají mi najíst ale to přežiju. Do rána mě třeba někdo objeví a pomůže mi. Spletl jsem se. Tak zatraceně jsem se spletl. Už nevím pokolikáté dnes se otevřely dveře a vešel ten kluk. Cítil jsem jak se moje tělo zachvělo.

It hurts like hell...But I love you...-2

26. listopadu 2007 v 18:15 | Pája and Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Frank´s POV
Tohle snad ani nemůže bejt pravda. Unesou mě a on si pak ke mně sedne a začne mě hladit na tváři?! Co se to sakra děje? Nejsem snad v nějakým nepovedeným filmu?! Jemný paprsek ze zamřížovaného okna dopadal na hřbet jeho ruky. Asi mu došlo co právě dělá a ucukl. Hrozně jsem na něj začal křičet! Nedokázal jsem to dusit.

It hurts like hell...But I love you.... - 1

25. listopadu 2007 v 20:34 | Pája and Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Fee´s POV
Druhý slastný potáhnutí z cigarety, třetí…..vyfukoval jsem kouř nosem a nálěžitě si to vychutnával. Prošla kolem mě banda malejch spratků z týhle čtvrti a žadonili o jedno "žváro". Radši jsem jim ho dal. Kdybych jim odsekl, taky by bylo dost možný, že bych měl během pár minut rozraženou lebku baseballkou a o to jsem opravdu nestál…..Další šluk, podíval jsem se na hodinky, sakra, za chvíli mám bejt na večeři otcem a jeho obchodními partnery. Kouř už jsem ale z plic nestihl vydechnout. Pamatuju si jen tmavovlasého kluka, kterej ke mně přiskočil, chytl mě pod krkem a něco přiložil k ústům. Víc už si opravdu nic nepamatuju. Jakoby ve snu jsem slyšel hlasy, ale nedokázal jsem rozeznat o čem si povídají.

Zatím ochutnávka

24. listopadu 2007 v 17:06 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Dám Vám sem zatím ukázku z nové story, ktrou píšeme s Payou. Musím říct, že jsme se do toho obě hrozně zasekly, takže už máme materiál tak na 3 možná 4 díly. Bohužel tahle story zatím nemá název, ale na ten během večera určitě přijdeme.

Tak si přečtěte jak to vypadá, když dají hlavy dohromady Pavla s Pavlou XD

Organizační info

22. listopadu 2007 v 18:41 | Pája |  about stories
Věřím, že se FraGee nebude zlobit :-) Ale mám pro Vás všechny takvou malou změnu. Protože jak jste si všimli, tak jsem zveřejnila předposlední díl Farmy. Poslední dopíšu buďto večer nebo během zítřejšího odpoledne.
Takže by to chtělo novej příběh, nemyslíte?! ....
Díky kontaktům, které jste na sebe nechali v kometářích ( a ještě jednou moc díky) se našla další slečna, se kterou dám dohromady novou povídku. Název zatím ještě není, ale předběžnou představu už máme.

Můžete se těšit na chvíle smutku, radosti, lásky něhy...ale i zvrácenosti ...hehehe.

A je to trošku komický, ale bude to story by Pája a Paya :-)
Věřím že s Payou budete spokojení. Četla jsem jeden její příběh a mooc se mi líbil !!!!!

Farma 7

22. listopadu 2007 v 18:23 | Pája |  STORY Farma
Tenhle díl je už předposlední a vypráví ho pouze Frank. Nevím jestli se vám bude líbit, ale tak to už je jen a jen na vás.
Připustit si že jsem teplej? To ne to je blbost. Vysvětlil bych si to tak, že k Gerardovi začínám mít bratrskej vztah, ale vzhledem k tomu že nejspíš ještě ve mně zbyl kousek puberty, která je spojená s experimentováním, úlety a podobnejma věcma……….prostě se mi na chvíli pomátly smysly a pobláznily hormony.

My New Life 7

21. listopadu 2007 v 13:29 | Pája |  STORY My New Life
Nic moc od toho nečekejte, je to spíš jen popis toho Frankovo plánu a jak to všechno zařizoval :-)
V duchu jsem se modlil aby ještě řiditel byl ve škole !! Vždycky tu zůstával dlouho do večera. Kluci mi řekli, že prej už moc nevychází s manželkou, tak raději pracuje....snad měli pravdu. ..Ve škole bylo pořád hrobové ticho....Vyběhl jsem po schodech a zaklepal. "Dále" ...z hluboka jsem se nadechl a vešel. "Á pan Iero, copak potřebujete?"

Nápad

19. listopadu 2007 v 23:16 | Pája |  about stories
Tak mě tak napadlo , že by nebylo špatný mít na sebe nějaký kontakty, nemyslíte?! (mno joo a už to vidim jak napíšete do komentů, že na sebe kontakty už dáááávno máte..ale tak pokus noooo XD ) Aspoň byste nám pak mohli online nadávat, proč tu sakra nepřibylo nic novýho atd?!..néé sranda. Spíš jsem to myslela jako takový zpestření (upřímně v mým okolí není jedinej člověk s kým bych o My Chem, natož o stories mohla pokecat...jsou to zabedněnci)..takže o těhle věcech kecám jen na netu.....Někdy i do pěti do rána, když se píše nějaká story...viď FraGee?! (to je zatím asi náš rekord co ?! XD)
Takže kdo by chtěl.....může na sebe nechat v komentech kontakt :-)

Ke stories: Pracuje se na Once Upon a Rose, My New Life už taky bude ( bude bude už bude XD) a blíží se konec farmy...ale do tý se nemohu dokopat, jelikož mě nebaví...ale kvůli vám (nechápu proč všechno vždycky přehlasujete farmou.....XD..) jí dopíšu :-)

Dobrou noc a krásný chemický frerardovský sny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pája

My Chemical Geronts

18. listopadu 2007 v 2:15 jednodílný stories
Ehm, nelekejte se nadpisu. Prostě káždý nemůžeme být stále dokonalý a ani našim hrdinům to mládí nevrdží donekonečna. Navíc ani my jako autorky nechceme zůstat ve stereotypu vážných životních příběhů a tak jsem projednou pojmuly frerarda trošku nekonvenčně. Je to spíše taková reálná komedie. Takže pište komenty, co si o tom myslíte. Vaše písatelky Pája & FraGee =) P.S větší nekrofílii to jest prásarnu už jsme napsat nemohli XD


Could I? Should I? 10 (end)

16. listopadu 2007 v 22:35 STORY Could I ? Should I ?
Je mi to líto, ale kdybych tuhle story natahovala ještě na alší díly, tak už by tím nebylo vyjádřeno to co má, takže díky za pochopení. Snad se Vám všem závěr bude líbit.

Gee
Připadal jsem si jako opilej, protože když jsem se ráno probudil, vůbec jsem netušil jak jsem se včera dostal domů. Až po chvíli jsem si matně začal vzpomínat. Šok z toho, že mi někdo málem k smrti umlátil Franka byl tak silnej, že jsem byl po zbytek večera totálně mimo a nepřítomně jsem kráčel ulicema domů.

Could I? Should I? 9

16. listopadu 2007 v 15:10 STORY Could I ? Should I ?
Tak tohle už je předposlední díl. Doufáme s Lulu že se vám to líbilo :-) Moc díky za kometáře! Jsou velkou motivací do další práce !!! Pája ♥
Fee
Během dvaceti minut jsme dorazili do děcáku. Pozoroval jsem jak se veškeré dění na zahradě, kde pracovaly děti ze starších ročníků zastavilo a všechny pohledy byly upřeny na přijíždející limuzínu.