Leden 2008

My New Life 8

31. ledna 2008 v 0:06 | Pája |  My New Life
Teda jako docela haluz takhle v noci......Já myslela,že sem osmičku už dávno přidala....ale asi ne...nebo nevím..ale v kompu jí mám,takže vám jí sem hodim nooo. Sice MNL docela zamrzlo, já vim, ale pokusím se to napravit. Teď tejden prázdniny...mno možná by se to mohlo nějak dohnat...uvidíme. I když nepředpokládám,že si ještě pamatujete o co jde, ale co...tady to máte.... (a jestli už to tu někde na blogu je -což je dost možný - a já to jen zase v záchvatu čehosi uložila do upa jiný rubriky,tak se nezlobte..mě se to občas stává :) )

A chci poděkovat Paye za spolupráci na tomhle dílu.....Takže : Bejbé díky za pomoc, ale ten roubík pořád nemám !!!!!!!!

Frerard Art

29. ledna 2008 v 23:20 | FraGee |  ..:Frerard:..
Tak dneska jsem se nenudila, ale chytla mě hrozná chuť kreslit. Ehm kdo v tom vidí Gorillaz má bod, je to jima inspirovaný. Tak co líbí??? =)

Perversion?! Poloha Halloweenská dýně

28. ledna 2008 v 23:28 about stories
Takže na přání Anett (která mi vyhrožuje že mě zabije pokud dostane výtlem na praxy) jsem vám chtěla přiblížit co nebo jak to Gee s Frankem vlastně dělali.
P.S: nedívejte se na detaily tohle je především o zábavě a o přiblížení "zvrhlosti" naší i vaší XD

Perversion?! 2

28. ledna 2008 v 0:20 | FraGee a Pája |  jednodílný stories
Po delší pauze tu konečně máte další kus. A jestli tam jsou nějaký chyby, tak to omluvte, páč už je fakt dost hodin a kdyby mě FraGee nepřinutila, tak to sem dám až ráno. Ale když ona se tak těší na komentáře..... :)

LeatherMouth - New Song

27. ledna 2008 v 18:18 ..:MP3:..
Takže tohle sem našla uplnou náhodou, Pája mi schválila že to asi LM sou tak stahujte
leathermouth.png Leathermouth image by eviehope
Hotovo už by to mělo jít, pokud to nejde tak mi napiště na ICQ: 496-336-696 já vám to pošlu

Frerard & S//C sraz

27. ledna 2008 v 13:12 ..:Frerard:..
Fotky co měla Doookie v compu Frerard sraz & S//C sraz tak se pak do komentů přihlaště kdo všechno fotil ať to je i s creditama

Frerard Arts

27. ledna 2008 v 13:04 ..:Frerard:..
Myslim že už tu dlouho nic nebylo, a musim uznat, že ty holky se snažej

It hurts like hell...But I love you - 26

23. ledna 2008 v 21:41 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Tak jsme se kvůli vám dneska s Payou překonaly a sesmolily jsme jedno pokráčko. Kdy bude další to taky nevíme, ale tak zatím aspoň něco :-)


Elevator

23. ledna 2008 v 21:16 | Pája a FraGee |  jednodílný stories
Koncem minulýho tejdne jsem Jacqueline slíbila, že v sobotu jí napíšu pohádku pro dobrou náladu. Jenže jsem to nějak nestihla. Takže jsem včera poprosila FraGee, jestli by to se mnou nedala dohromady a ona souhlasila.

Takže Jacq, doufám, že tam máš všechno co potřebuješ a že se ti to bude líbit !!!!!!!!

Jinak, upozornění pro všechny : Je to prostě takový oddechový čtení a fakt je to pohádka!!

Zdravím !

22. ledna 2008 v 20:22 | Pája |  Other
Tak aby toho nebylo málo,tak já se se stěžováním si taky přidám. Táákže sem zas totálně nachcípaná a tak pořád chrápu. Paya má taky nějakej zánět dýchacích cest nebo tak něco. Takže vždycky když se náhodou aspoň na chvílí setkáme na ICQ a navrhnem, že budem pokračovat s It Hurts, tak spíš jen tupě zíráme na monitor a nevíme jak dál. Musíte počkat, až naše hlavinky nebudou omámeny léky (fakt jen léky :-) ).

Jinak ve škole totálně na prd, jedinou dobrou známku mám asi z těláku (jelikož nedělám předtančení,tak jsem byla nucena půl roku cvičit na těch balonech pro těhotný)

Mno a ještě bych vám ráda řekla nějakou dobrou zprávu,ale máte smůlu....žádná není XD ....tak snad příště.

Kopněte mě někdo do hlavy já už fakt nemůžu dál

22. ledna 2008 v 19:34 | FraGee
Sem uplně mimo, škola je na HOVNO (jo v tomhle článku budu asi trochu sprostá) Angličtinu se učim jak debil, ale stejně dostanu za čtyři a tak to jde i v dalších předmětech. Už zase mě popadaj sebevražedný myšlenky (jsem ráda že nevlastním auto) celou cestu domů jsem si představovala do jakýho stromu bych mohla napálit. Kromě toho mě spolužák podpálil, to myslim doslovně.Ani byste nevěřili jak rychle plášť hoří, jo byla hrozná sranda, ty mí myšlenky to ještě povzbudilo.
Pořád mě napadaj nový a nový stories (pronásleduje mě představa jak si to Frank s Geem rozdávaj v televizních novinách XD, atd.) ale nejsem schopna něco napsat, Is It My Blame!? (taková ta jednorázovka docela smutná, kterou sem psala před několika měsíci) píšu stále dokola, někteří už vědi jak to zkončí. Jenom to musim nějak pospojovat do sebe. Once Upon A rose: Ježiši tak s tim si taky nevim rady, upřímě mě to ani nebaví, je to hrozná kravina.
Jediný co bych asi teď potřebovala je dostat přes hubu, hlava mě už stejně dost bolí tak bych snad ani necejtila.

It hurts like hell...But I love you - 25

14. ledna 2008 v 21:00 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Omlouváme se za spoždění, ale ještě jsme tam musely něco připsat. Páč vy jste mooc na ty prasárny, tak aby se neřeklo XD.....a možná že i probudíme Artyho a Tondu !! Enjoy it .....

It hurts like hell...But I love you - 24

13. ledna 2008 v 21:25 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Mno dneska jsme se s Payou zase pěkně sekly do psaní. Takže vám sem dáme ještě jeden díl. Ne že by nebyl matroš ještě na třetí..ale holky naše zlatý, znáte to ...nic se nemá přehánět XD XD

It hurts like hell...But I love you - 23

13. ledna 2008 v 17:18 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Další výplod naší zvrácenosti je na světě. Jsme zvědavé, jak se vám to bude líbit. Pokud by si někdo řekl, že tam jsou zas nějaký zvraty, tak holt musíte pochopit, že pokud chcete hodně dílů,tak to nemůže jít jako po másle!

Nemyslete, že jsme na vás zapoměli...

11. ledna 2008 v 17:27 | FraGee
...jenom teď nemáme moc času. U nás ve škole je to peklo důkaz ZDE, nevim co můžu čekat od novejch profesorů tak se musim učit a učit, ještě k tomu pololetky (NENÁVIDIM!!!) a jediná rozumná profesorka, která je odmítá je češtinářka (Bože díky za ní). S Pájou sem hodíme kus jednorázovky, problém je, že nevíme jakej název tomu dáme XD ale myslim že se vám to bude líbit.

It hurts like hell...But I love you - 22

9. ledna 2008 v 20:23 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Přinášímě vám další pokráčko, není tak dlouhý jako včera. A snad se vám bude líbit, jak to nakonec Gee, zvládl či nezvládl XD

It hurts like hell...But I love you - 21

9. ledna 2008 v 1:10 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Po delší stávce tu máte pokráčko. Netušíme jak se bude líbit....a vlastně je nám to i jedno.
Nebyla inspirace, nebyla nálada a hlavně nebyl čas.....jenom pevně doufáme, že jste si na silváči neuhnaly nějakou otravu a přežily jste nástup do školy......pže kdo by to pak čet, žejo...XD

Halo,halo....

8. ledna 2008 v 19:49 | Pája |  Other
•Ještě jednou upozornění !!!! V sobotu, tj. 12.1. se koná v Praze sraz! Koukejte tam všichni přijít, bude sranda, nebojte!

•Jinak pokráčko It hurts je téměř hotový..už jde jen o to, jestli až se dokončí, tak půjde dát na blog...takže ho čekejte (snad) zas kolem tý půlnoci.

•Taky se omlouváme, že toho tu moc nepřibejvá, ale není na to čas a ani inspirace moc ne. Máme pro vás ale něco přichystanýho s Anett, ale na to si ještě chvilenku počkáte drahouškové :-)

Good Charlotte v Praze!!!

2. ledna 2008 v 22:31
Takže jsme se dočkali!!! Kluci konečně přijedou do české země, kam se nikomu nechce!!!
Podrobnější informace a vstupenky ZDE
Charlotte.jpg GC-1 image by its-all-the-rage

Pozdní romance 13

2. ledna 2008 v 21:56 | Pája & Anett |  Pozdní romance
Frankie
Ráno jsem se probudil zase s pěknou bolestí hlavy. Ani jsem nešel do školy, neměl jsem teď na nikoho náladu, stejně, co bych tam dělal?! Gerard mě nesnáší, já jeho a navíc má na mě spadeno jak jeho tak i moje parta, úžasný. Tak jsem znovu usl.