Elevator

23. ledna 2008 v 21:16 | Pája a FraGee |  jednodílný stories
Koncem minulýho tejdne jsem Jacqueline slíbila, že v sobotu jí napíšu pohádku pro dobrou náladu. Jenže jsem to nějak nestihla. Takže jsem včera poprosila FraGee, jestli by to se mnou nedala dohromady a ona souhlasila.

Takže Jacq, doufám, že tam máš všechno co potřebuješ a že se ti to bude líbit !!!!!!!!

Jinak, upozornění pro všechny : Je to prostě takový oddechový čtení a fakt je to pohádka!!

Frank
Jednoho odporného rána (pochopili by jste proč odporného,kdybyste viděli vedle čeho jsem se probral- a vlastně už několik let probírám) jsem se zase vydal do práce topit skřety, ale nebyli to obyčejní skřeti, tyhle totiž uměli pohledem topit jeleny a jinou lesní zvěř. Sedl jsem si na pařez a čekal až se objeví. Jenže nikde nic....aspoň jsem si to myslel....z dlouhý chvíle jsem vytáhl ze zadní kapsy peněženku a rozhodl se udělat si v ní pořádek. Nechtěně jsem vyndal fotku Jamii a celým lesem se ozval můj zděšený výkřik : "Aaaaaaaaaaaaaaaa pomooooc!" když jsem si uvědomil jak moc jsem zakřičel, bylo mi jasný,že jsem všechny skřety vyplašil.
Jamia byla velká skřetí královna. uměla potopit i slona a nejen pohledem!!! Marmeláda byla veliká,měla velký hrb a velkou bradavici na nose. Měla nějaký tajný šmeliny s obrama.....Nejspíš jim prodávala svoje sádlo (který stejně vždycky hned zas přibrala) chtěla do těch jejich šmelin přibrat i mě ale nešlo jí to, vždycky mě zavřela do chlívku v kterym sme bydleli a pak do miny klícky a chtěla mě krmit blivajzama z Perníkový chaloupky, Bába byla pořád sjetá a dávala do perníku i perník a trávu, občas se zmohla na herák
Ani nevím,jak se jí kdysi povedlo získat mojí náklonost.....asi to bylo tím že se dřív v noci měnila na lesní vílu..s čímž přestala když jsem jí požádal o ruku.
Při týhle představě jsem si odplyvl a šoural se z lesa ven.....řekl jsem si,že si zajdu do města pro něco dobrýho k jídlu. Jenže jsem musel jít kolem kravína a jen sem tam viděl ty tlustý stvoření,tak sem si vzpomněl na svojí snoubenku a udělalo se mi blivno..fajn tak si zajdu jen na něco k pití.štvalo mě ,že jsem dnes neutopil žádného skřeta.....
Zašel jsem do místní lesní hospůdky U teplého myslivce (nikdy jsem nepochopil proč se to tak jmenovalo) a objednal si pivo
Rozhlídl jsem se kolem - obvyklé osazenstvo - trpaslíci, víly, pár lidí z města, mluvící stromy a věčně vožralej kocour v botách...raději jsem si hned objednal panáka.......
ale to už si to ke mně šinuli Frodo se svym poskokem Samem
"Tak co vole? Jak de topení? Nechceš chleba?? Za babku" Bože to je debil, objednal sem si dalšího panáka.
V tom rozrazili dveře lidi z budoucnosti (neustále tvrdili, že jsou z roku 2050 ale mě spíš přišli jako disco kašpaři) chvíli po nich přišli chlápci v latexových oblečcích a nakonec víla amálka (ale ja stejně vím,že je to akorát kurva)
Jo to je pořád ten její motýl Emanuel nebo jak se to jmenuje, css kdyby věděl s kolika ho podvádí: s Tomem & Jerrym, Méďou Béďou, Arabelou
Díky jamii jsem se musel vzdát i jednoho svého snu.......ach ano mé oblíbené auto.....brouček!......museli jsme koupit autobus a vytrhat sedačky,aby se tam vešla .
V mých snech jsem s ním jezdil po dálnici, bylo tak nádherně růžový, sedačky taktéž. Připadal jsem si jak Pravá blondýnka vedle mě seděl Rambo, můj malý čivaváček.
(Vzpomněl jsem si,jak jsem kdysi chtěl být blond,ale nakonec to byla zrzavá a moji disco přátelé z budoucnosti mi tam ještě nagelovali mini kohoutka)
Takhle sem jezdil s hnusnym oprejskanym autobusem, hajzlové z městský dopravy mě určitě obrali o prachy když sem ho kupoval no ale zase jak bych se mohl dopravovat k jezeru a pozorovat toho černýho elfa...Gerarda??
Jenže problém byl,že kdybych měl broučka,ani by si mě nevšiml..jenže ten náš mega autobus dělal velkej hluk......
takže jsem ho dalekohledem musel sledovat už od zatáčky,jelikož jakmile jsem se přiblížil tak mě zmerčil a zmizel......
Jezdil se svojí partou motorkářů, oblečených v černym, ve skutečnosti to byla parta schyzofrenickejch dědečků na útěku z blázince
Jednoho dne sem si ho takhle šmíroval za keříkem když.......plááááác.......přilepil se na mě obrovskej plakát a nejen na mě na elfa taky a vůbec, všude po okolí, ten Krakonošův pták se picnul ne?? Slepil jsem ze sebe plakát včetně mého obočí a dal se do četní: Čágo bélo šílenci DJ Krááákounouš vás všechny zve na párty v klubu Sekvoj dne: zítra, v: kolik chcete. Zahodil jsem ho a pokračoval v mé minulé práci: šmírování !
Pak sem nastoupil do výtahu a.......no ty vole to se mi snad jenom zdá....byl to on mého srdce šampion, přistoupil ke mě a zmáčkl tlačítko "Klub". Byla to diskotéka v korunách stromů, cesta tam trvala asi půl hodiny. Teď uběhli asi 3 minuty. "Já bych šukal i mouchu" zavzdychal elf. Zpozornil jsem a jen odpověděl "Bzzz Bzz"
Nastražil své elfí uši a zahleděl se na mě. To seš ty, to prase viď?!"usmál se a já rázem dobzučel. "Jak, jak to myslíš prase?! Já sem Frank!" řekl jsem mu ublíženě. To se ale rozchechtal ještě víc. "Sakra a nejsi snad prase,když strkáš pindíka do tý skřetí královny?!Bože ona je tak obrovská a ošklivá!"
"Už ne, abstinuju" uchechtl jsem se. "A když ti řeknu že ti nevěřim, co mi uděláš?" podíval se na dveře výtahu. Ještě pořád jsme měli spoustu času
Zadíval jsem se na tlačítka vedle dveří: zastavit výtah z důvodu nevolnosti, zastavit výtah z důvodu sexu, zastavit výtah z jiného důvodu. Neváhal jsem a zmáčkl prostřední. Černý elf zastřihal špičatýma ušima a já se šibalsky uchychtl. "Teď ti ukážu co ti udělám!"
"A když nebudu chtít?" usmál se. "No myslim že nemáš na výběr" pohladil jsem ho po tváři a on jen zavřel oči.
Najednou všude kolem nás bylo slyšet podivné šumění a šepot. "Bože jak to, že oni vždycky všechno slyší?!" zabědoval černý elf. "Kdo?!" zeptal jsem se. "Moji bratři"odpověděl mi a odsunul se ode mě...šepot neutichal.....
Já na něj měl ale už takovou chuť, že mě nějaký blbečci nezajímali! Znovu jsem se na něj přitiskl a políbil ho na krku. ...."Ne,prostě ne!" řekl a přibližoval palec k tlačítku KLUB.
V tu samou chvíli v Klubu:
DJ Krááákounouš: "Heeej svítí to!!" "Honem k telce" zařvala přes celou místnost Karkulka. Vlk zapnul telku. "Hele neni to ten blbec co píchá tu ježibabu? No a to druhý je co?" řekl Krteček se svými zbrusu novými kalhotkami od Versaceho. "Drž hubu vole to je přece ten elf co jezdí s těma maníkama" podotkla Růženka.
Ve výtahu:
Když se výtah rozjel, pohotově jsem přiskočil ke dveřím a zmáčkl ten samej čudlík co před tím. Gerard protočil oči a praštil se rukou do čela. "Nejen že si smáčel pinďourka v tý skřetici, ale ty si ještě ke všemu blbej! Přece jsem ti jasně řekl NE, SLYŠELI BY NÁS." Nic jsem mu na to neřekl, protože jsem věděl, že nemůže tušit, že mám plán. Vyhrabal jsem z kapsičky svých mechových kalhot (na lepší jsme neměli, protože Marmeláda hrozně jedla a poslední dobou jsme žral jak prokoplej taky!) kus papíru a křídu. PAk jsem vyndal ještě dva větší. Se soustředěně vyplázlým jazykem jsem se snažil něco napsat (moc dobře to nešlo)
"Táááák a je to!" zvolal sem po chvíli a vítězně jsem poplácal sám sebe po rameni. Strčil jsem ten cár papíru elfovi přímo před oči.
Milý elfe. Strašně rád bych ti ho tam strčil, ale ty nechceš, protože se bojíš,že nás uslyší,tak si vezmeme roubík a bude to!!!!
Černý elf jen vykulil oči a mlčel.
"Jo a jako to si myslíš že mi ty papíry vydržej jo?" "No pokud to bude rychlý tak možná jo. A jak ses tedy rozhodl?" " No tak jo no" zatvářil se kysele. " "Ale no ták, nebude to tak zlý, a pokud vim řekl jsi že bys šukal i mouchu..." rozhlídl jsem se okolo sebe "...no a jak tak na to koukam sme tu sami" vytvořil jsem na obličeji zářivý úsměv.
Přiblížil jsem se k němu a začal mu jazykem přejíždět od ucha ke klíční kosti, odměnou mi byl tichý sten. začal jsem rychle rozepínat mini knoflíčky jeho košile a on.......stál jak přikovanej, vůbec se nehnul. "Hééj to spíš nebo co? Se zapoj ne??" na přímil jsem se. "Jsem jenom tak přemýšlel nad těmi zvuky," "To si děláš prdel ne?? My sme v tak intimní situaci a ty si tady přemýšlíš nad kravinama?" "Ehm no víš..." přestal a ukázal prstem směrem ke stropu............Kamera. "OHhh tak to bych nečekal, i když..." *ďábelský úsměv Franka*. Začal jsem mu rozepínat pásek, poklopec a pak se přemístil k rozdělané košili
"Ale.." "Ale drž hubu a spolupracuj, kolikrát za život tě při tom může sledovat půlka národa no??" Ještě nad tím tak přemýšlel ale pak se bezeslova zapojil. No páni ten umí líbat, ten jeho jazyk bych si dal do vytrýnky.
Najednou už nám bylo jedno, jestli nás ti jeho motorkáři slyší nebo ne, páč nás už stejně sledovalo strašně moc lidí. Po nějaký chvíli jsem ho od sebe odtrhl a hbitě jsem si ho otočil. Zase tiše zasténal. Neváhal jsem a rychle do něj vnikl. Políbil jsem ho na ucho : "Gee no tak, usměj se aspoň do kamery!" pobízel jsem ho a sám sem tím směrem s úsměvem zamával. Pak jsem znova přirazil a Gee kameře místo úsměvu věnoval slastí skroucený pohled.
Nahoře v klubu:
"Téééééda viděli jste to?! On mu ho tam normálně vrazil!" zakřičela Maková panenka a štouchla do spícího Bambiho.
"Hele a koukejte na ten výraz toho elfa! To jsem ještě neviděl!" polkl naprázdno Vochomůrka.
"Fuj je to nechutný!Chlap s chlapem! Blé!" řekl Pinnocio a nehorázně mu povyrostl nos. Toho se hned chytil Petr Pan : "Chechééé Pinnocio je buzna!" rozkřičel se přes celej klub. "Nene nejsem" fňukl Pinnocio a jeho nos zas tak o půl metru vyrostl.
"Nehádejte se sakra a pojďte se koukat" zavelela Sněhurka a rukávem saténových šatu si utřela uslintanou hubu.
Dole ve výtahu:
"Ježiši Geeeee" sténal jsem a přirážel čím dál tím rychleji, k tomu jsem dělal Gerardovi dobře. Když už jsem skoro byl, pozastavil jsem veškerou svou činnost. Přece to nebude tak rychlý ne?? "Gee?" "e-eh c-co?" "C- Chtěl bych se ti vystříkat do pusy" (bože co to ze mě vypadlo??)
Na odpověď už sem nečekal, Gee stejně nebyl schopen něco říct. Vytáhnul jsem mího macka, Gee padl na kolena a otočil se ke mě. Zarazil jsem mu ho do huby a Gee začal kouřit jak o závod, jednou rukou si dělal dobře a druhou si pomáhal. "A-Ach kurva j-já už asi budu a-ach" skoro jsem nemohl mluvit, Gee ovšem nepřestával a rukou ještě tempo zrychlil (musím prásknout na FraGee že tenhle odstavec je její práce -n e že by toho nenapsala víc,napsala hafo, já jen aby jste viděly , že ona taky není žádnej svatoušek!)
Věděl jsem, že už to nebude mít dlouhé trvání. Po pár vteřinách jsem se udělal. Sice mě měl Gee v puse,jenže jak sem se asi už dlouho pořádně nevycákal, tak toho bylo nějak moc a jemu to teklo z pusy po bradě až na holou hruď. Musel jsem se nad tím pousmát, jenže pak sem ucítil něco teplýho na noze. Podíval jsem se na Gerarda a jeho výraz mi prozradil vše - taky se udělal.
V klubu:
"Ty vole koukněte na ty prasata, kdo to po nich má uklízet?? zařvali jednohlasně Chip a Dale
"No jooooo ale bylo to dobrý!" pronesl zasněně Mauglí a několik dalších hostů zakývalo na souhlas.
"Hele Růženko,co to děláš pod tou svojí sukénkou?" zašklebil se DJ Krááákounouš. Růža znejistěla, hbitě si z podsukénky vyytáhla prstíčky a s brekem utekla na dívčí toaletu. Krááákounoušovi asi došlo že to přehnal a rozhodl se jí jít na toaletu "utěšit"!!!
Mezitím ve výtahu:
Ještě jsme se asi pět minut probírali z mohutného orgasmu. Když se naše těla trochu uklidnila, rozklepanou rukou jsem konečně zmáčkl tlačítko "KLUB", výtah sebou cukl a my jeli nahoru. Dveře se otevřely a my v kročili dovnitř. Bylo nám jasný, že nás všichni viděli. Raději jsme si hned šli objednat panáka. Pečovatelsky jsem Gerardovi setřel z koutku úst zbytky mého potomstva.
Všude bylo klidno, kouknul jsem se za nás a všechny pohledy byly upřeny na naše záda. "Tak co lidi, líbilo??" uchechtl jsem se a Gee se ke mě přidal.
O něco později :
Vpadli jsme s Geem do chlívku, ta skřetice ještě spala, "Tak Gee koukni co mě tu mučilo" posmutně jsem se koukl na Gerarda. "Ale Frankie to bude okay" usmál se na mě a vytáhl zpoza zad pilku, v očích mu zajiskřilo.JAmiu jsme přivázali k posteli a začali jí odřezávat ruku, Jamia se probudila a začala šíleně křičet, "Ale notak Jam dyť víš že když se budeš cukat tak bude řez nerovnoměrný a tím pádem to bude i víc bolet" Přistoupil jsem k ní a........ ..vrazil jí šroubovák do oka
Zaječela a upadla do mírného bezvědomí, Gee už dořezával druhou ruku,.......
.....když v tom se najednou vzbudila z oka jí vytryskl vodotrysk krve. "Kurva Jamio!!! To tu to chceš zasvinit takhle před smrtí???" zachychotal jsem se. "Gee teď já, ty se můžeš koukat." Usmál jsem se na něj a políbil ho na tvář. Gee si sedl bezeslova do křesla. Skoro to vypadalo jako v nějakym horroru, všude krev, Jam bez nohou a rukou, zajímavý v tu chvíli bylo že ještě žije.
Její slova o tom že mě milovala a proč sem jí to udělal, jsem naprosto ignoroval, vzal jsem strunu ze svý kytary přiložil ke krku a trhl, struna projela sádlem a přerušila míchu, zatáhl jsem ještě víc a hlava jí odpadla
"Broken!" začal jsem se naplno smát a Gee se mnou, Tak tohle byla moje první vražda na souši. Vyšli jsme s Geem ruku v ruce vštříc novému "neposkvrněnému" životu.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | 23. ledna 2008 v 21:20 | Reagovat

Teda ale že se za sebe pěkně stydim XD

2 Pája Pája | 23. ledna 2008 v 21:29 | Reagovat

Pšššššššššššššt XD

3 Anndenka Anndenka | Web | 23. ledna 2008 v 21:42 | Reagovat

Ehhh...Zajímavý,řekla bych...Nebo spíš upě dokonalý XDXD

4 nj nj | 23. ledna 2008 v 21:54 | Reagovat

bozinku ten konec...ehm skur horrorova rozpravka nee??:P:D

5 FraGee FraGee | 23. ledna 2008 v 21:59 | Reagovat

nj: jo tak to se těš bude toho víc, i když v jiný povídce xD

6 Anett Anett | Web | 23. ledna 2008 v 22:02 | Reagovat

Tak u toho jsem se nasmála jako dlouho ne!!! A kdybych na to koukala tak bych dopadla jak Sněhurka, taky bych si utírala sliny z brady....

7 Paya Paya | Web | 24. ledna 2008 v 12:02 | Reagovat

teda holky.....nádhera XD měly byste v tom pokračovat! lepší než pohádky bratří Grimmů a Božky Němcový dohromady XD

8 Mika Mika | 24. ledna 2008 v 13:50 | Reagovat

heheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehhehevheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehheheheheheheheheheheehhehe mazec... upe skvělý

9 lusyi lusyi | 24. ledna 2008 v 14:33 | Reagovat

ty vole já nemůžu dobrý no

10 Niwy Niwy | Web | 24. ledna 2008 v 15:25 | Reagovat

loooooooooooooooooooooooooooool ja z toho nemožem xD to je geniálne rehooooooooooooooooot

11 Piratka Piratka | Web | 24. ledna 2008 v 15:56 | Reagovat

ou....tak to je moc :D:D:D:D a Pinnocio je buuznaaaa :D:D:D

12 sweetsky sweetsky | Web | 24. ledna 2008 v 16:40 | Reagovat

"Já bych šukal i mouchu" zavzdychal elf. Zpozornil jsem a jen odpověděl "Bzzz Bzz" tak to mě rozsekalo xD

13 Culka Culka | 24. ledna 2008 v 17:16 | Reagovat

Haha to sou hlášky :D :D a na konci ste se na Jam teda vyřídily xD :D

14 Culka Culka | 24. ledna 2008 v 17:16 | Reagovat

*vyřádily

15 adriana adriana | 24. ledna 2008 v 18:34 | Reagovat

já jsem pukala smíchy s tou mouchou to bylo nejlepší XDXDXD A těch hafo posatviček super, akorát jste nemuseli z Amálky dělat  bitch..

16 Chemical_BuBble Chemical_BuBble | Web | 24. ledna 2008 v 20:41 | Reagovat

huh....hustý.....x)

17 teryn-red teryn-red | 24. ledna 2008 v 20:49 | Reagovat

8) naprosto super..........to by ste mohli zfilmovat 8)

18 jacqueline jacqueline | 24. ledna 2008 v 21:36 | Reagovat

Holky. Já nemám slov. Dokonalý. Úžasný. Šíleně vám děkuj ua hrozně si toho vážím. Takovej nádhernej příběh....já tady uplně umírala ale nejvíc u šorubováku :D

nojo, pájo, ty víš co se mi líbí :D

děkuju moc. Báječný.

19 Pája Pája | 24. ledna 2008 v 23:41 | Reagovat

Jacq, psát to pro Tebe bylo pro nás potěšením...a myslím že FraGee se mnou určitě souhlasí :-) Jsme mooooc rády,že se ti to líbí ! ! !

20 FraGee FraGee | 25. ledna 2008 v 17:30 | Reagovat

No ovšem že souhlasím XDXD teda ale ta vraždička se mi povedla a za sex ve výtahu se stidim, vůbec bych nečekala že se mi to jednou podaří napsat, Pája ví o čem mluvím XDXDXDXD

21 Doookie Doookie | Web | 25. ledna 2008 v 21:58 | Reagovat

boze holky:D:D vy mate dost:D:D:D:Dale uzasne popsana vytahova scena:D

22 Jesska Jesska | 27. ledna 2008 v 17:18 | Reagovat

fuha konecne som sa k tomu dostala xD uhm slzy v ociach od rehotu...musim uznat ze takto som sa uz dlhu dobu nerehotala...uhm chuda susedka xD no ved co uz...ten sialeny smiech jej iba potvrdil, ze ma v susedstve psychopata xD ale fakt uzas story xD

23 Miki Miki | Web | 27. ledna 2008 v 21:20 | Reagovat

no to je naprosto dokonalý tohodle by se mělo vytvořit vícXD......já se tady chlámuXD....vážně úžasný jak něcoXD.....tak dokonale splácaný že z toho ani nemůžuXD

24 Matty Matty | 3. února 2008 v 2:36 | Reagovat

óóó wýtečnej příběh...hlawně jaq ste terorizowali Jamiu :D hihíí dobře jí taq :D jo a jinaq nwm jestli to už někdo psal bo nn ale Emanuel chodil s makowou panenkou ne? :D:D:D

25 enys enys | 1. března 2008 v 17:16 | Reagovat

Tak to je masakr:-D...drsny..tady z toho smíchy chčiju:-D

26 Skye Skye | Web | 11. března 2008 v 1:38 | Reagovat

tímhle jste mi krutě káply do noty, zrovna jsem potřebovala rozveselit!!! :D je to mega peckózní, já mám dost XD

27 fallen angel fallen angel | Web | 16. října 2008 v 20:05 | Reagovat

xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama