It hurts like hell...But I love you - 21

9. ledna 2008 v 1:10 | Pája @ Paya |  It hurts like hell... But I love you...
Po delší stávce tu máte pokráčko. Netušíme jak se bude líbit....a vlastně je nám to i jedno.
Nebyla inspirace, nebyla nálada a hlavně nebyl čas.....jenom pevně doufáme, že jste si na silváči neuhnaly nějakou otravu a přežily jste nástup do školy......pže kdo by to pak čet, žejo...XD

Frank's POV
"Já tebe taky Gee.....miluju tě." Musel jsem...prostě jsem mu to musel říct taky. Už dlouho jsem to tak cítil. A teď na to byla ne míň než vhodná chvíle. Spokojeně jsem si položil hlavu na jeho hruď a za chvilku jsem usnul.
Ráno bylo snad to nejlepší v mým dosavadním životě. Uslyšel jsem zpěv ptáků, cítil jsem Gerardovu voňavou kůži, objímal jsem jeho bledé tělo. Nadzvedl jsem hlavu a sledoval ho. Je tak krásný. Nechápu, jak mohl kluk jako on začít s únosy. Najednou mě z přemýšlení vytrhlo lehké zatřepotání Geeho řas. Otevřel oči, usmál se na mě a políbil mě do vlasů. Najednou však celý ztuhl, polekaně se rozhlédl po místnosti a potom rychle vstal a zakryl se ručníkem. "Gee co to děláš? Pojď ještě ke mě....." začal jsem kňourat a zahrabal jsem se do deky. "Franku neblbni. Tohle se nemělo stát! Jestli mě tu najde Jimmy, nebo mě jenom potká, tak jsem v háji! My jsme v háji!!!" řekl vyděšeně a pořád poslouchal, jestli neuslyší rozzuřený dupot dole v chatě.
Už jsem to nemohl vydržet, to jeho přešlapování, nervózní pohledy a kradmý úsměvy plný smutku. Vstal jsem, oblíkl si boxerky a postavil se proti němu. "Gee....prosím tě....." "Ne Franku! On je opravdu schopnej nás zabít! A já o tebe nechci přijít, chápeš? Tohle-" nenechal jsem ho domluvit. "Gerarde poslouchej mě! Já vím, že teď to bude zatraceně těžký....ale miluju tě! Nenechám nikoho, aby to zničil......" objal jsem ho a on mi omotal ruce kolem ramen. "Jak to mám sakra vydržet.....nesmím se tě ani dotknout...jsem tady pořád zamčenej.....abych měl možnost být s tebou o samotě, musím být buď tady nebo dole provokovat Jimmyho aby měl důvod nechat mě sem zavřít...."
Gerard
Tak těžko se mi ho zas opouštělo..jako už tolikrát. Ale měl jsem ho moc rád na to, abych mu nechal od Jimmyho ublížit, zabít...a následně tím odsoudít k záhubě i sebe....prostě nás oba! Když se mě snažil udržet u sebe, tak jsem stejně pořád poslouchal, jestli náhodou už Jimmy není vzhůru.
Nakonec jsem ho musel opustit, prostě musel! Jediné co mě trošku zvedalo náladu bylo to, že ho nenechávám v tmavém a špinavém sklepě, ale v teplém podkroví. Sešel jsem dolů a Jimmy seděl u stolu a pil kafe. "Jak dlouho seš vzhůru?" nedalo mi to, prostě jsem se musel zeptat. Nevim, tak 20 minut...a kde si jako byl Gerarde?!" změřil si mě pohledem. Dobře vědlě že jsem přišel z podkroví.
"No já byl uklidnit toho skrčka! Copak ty si neslyšel jak tam nahoře hlučel a lomcoval s pouty?!" nic lepšího mě v tu chvíli nenapadlo. "No Bóže, tak jsem to neslyšel no, tvrdě jsem spal. Doufám že si mu zas těch modřin neudělal moc!" řekl a usrkl z hrnku. "Ne neboj, jen pár šrámů na zádech" zalhal jsem. Najednou Jimmy vstal od stolu a bratrsky mě poplácal po zádech. "Mám pro tebe překvapení kámo". Netušil jsem co zas má na mysli. "Víš Gee, bylo toho na nás těď moc, nebyl čas na žádnej relax, vzrušení, SEX!" zdůraznil. Hm tak to bych se hádal......řekl jsem si v duchu a čekal co z něj nakonec vypadne. "Zavolal jsem Lacey a za chvíli nás přijede trošku obveselit.!"
Vytřeštil jsem na něj oči. "C-cože?! Ona ještě žije?!"
"No jo, představ si, dneska jsem jí volal jestli by se sem do tejdne nedostala,že jí to pak dobře zaplatíme...a ona mi oznámila že dělá v nedalekým městě ve strip baru,takže tu klidně může bejt už dneska ,že má volno!" uchechtl se a znova mě praštil do zad.
Tak tohle jsem fakt neztíhal. Co sem má do háje co jezdit ta svině?! Jo je fakt že je to holka pěkná ale mě nerajcuje.
Dopoledne jsem tak nějak zabil přecházením po domě. Vážně jsem tady tu holku nechtěl, ani jsem jí moc nevěřil. Lacey byla vždycky taková zvláštní. Nikdo na ní nepoznal co si myslí, jak moc vás bere jako kamaráda....byla schopná všeho!!!
Z ničeho nic se dole ozvalo bouchání na dveře. Jimmy si šťastně promnul ruce a řítil se otevřít. Během chvilky už se hrnul nahoru i s ní. Jako vždy byla vyzývavě oblečená. Upnutý triko s výstřihem, bokový kalhoty a boty na jehlách. Dělalo se mi z ní zle.
Hned si vlezla do lednice pro pivo a vystrčila při tom zadek směrem k nám, lehce se zavlnila a pak se narovnala. Vážně se mi udělalo doost blbě. Jimmy si ale pohled na miniaturní tanga lezoucí z jejích bokovek značně užíval. Nemohl se od ní odtrhnout. Ještě že mě si zatím nevšimla !!!!!!!!!
Pak pustil nějakou hudbu a ona se začala svíjet do rytmu a olizovat při tom hrdlo lahve.
"Gerarde, dojdi pro toho skrčka, ať neřiká že se s náma měl špatně. Akorát ten se bude moct jenom dívat!" rozesmál se Jimmy.
Pomalu jsem se otočil a se svěšenou hlavou opustil obývák, kde se Lacey lačně začínala plazit po dosti zhypnotizovaným Jimmym. Došel jsem až ke schodům do podkroví a při každym kroku, kterej mě přibližoval k Frankovi, jsem si představoval, co se asi tak bude dít dole......
Vyhrabal jsem z kapsy klíče a odemkl dveře. Hned za nima mi Fee skočil do náruče a chtěl mě líbat,jenže já se od něj jenom smutně odtrhl a posadil se na postel. Zůstal nevěřícně stát, potom se na jeho tváři objevil koumácký výraz a na chvilku už byl u mě a lechtal mě. "ha haha Fee to stačí!!! já se po-too!!!! nech toho!!!" nevím jak to ten kluk dělá, ale vždycky mě dokáže rozesmát.
"Ale lásko! Já tě chci jenom rozptýlit!!!" začal se chechtat Frank a svalil se vedle mě. "Víš Franku......poslal mě sem Jimmy......měl dojem, že už jsme dlouho neměli - já a on - nějaký rozptýlení, proto pozval svoji kámošku.......je to striptérka....." Fee se na mě překvapeně podíval. "....no a Jimmy mi řekl, že tě mám přivíst dolů, abys neřek, že ses u nás měl špatně...jenže se smíš jenom dívat......" v tom mu ztuhl úsměv na tváři a jeho pohled se stal vyděšeným.
"P-počkej Gee to jako myslíš......sex? Ty a ona? Jako SEX???!" to už seděl a začínal být hysterický. "Franku pochop...nesmíme být odhaleni......já nechci,ale asi mi nic jinýho nezbývá...." "..jak nezbývá??? Co to proboha plácáš Gee??! Já nechci! Nechci aby se tě ta děvka dotýkala! Já tě miluju!!!!!!" bušil pěstma do peřiny a potom se v slzách svalil na postel.
Lehl jsem si vedle něj, konejšivě ho objal a líbnul do vlasů. "Fee...slibuju ti, že s ní spát nebudu......když něco bude chtít, tak na sex nepřistoupím......" řekl jsem to jistým hlasem. Frank se na mě podíval jako malé dítě. Věřil mi. Lehce jsem mu otřel slzy z tváře, políbil jsem ho na rty a pak už jsme spolu kráčeli chodbou k obýváku.
Hned při vstupu do místnosti mě uhodil do nosu pach cigaret a levné whiskey. Jimmy už byl jenom v boxerkách na gauči a zrovna se s Lacey líbal. Ta na sobě taky už nic moc neměla, jenom miniaturní tanga a blýskavou podprsenku. Svoje 20cm podpatky si však nechala. Vešli jsme dovnitř a Jimmy hned začal s představováním. "Héj Lacey! Podívej kdo přišel!" "Á! Náš starej dobrej Gee! Tebe už jsem dost dlouho neviděla chlapečku! To jsme si spolu tenkrát ale pěkně užili co?" začala se po mě sápat "Mohli bychom si to někdy zopakovat! Co tomu říkáš drahoušku?" z úst jí neuvěřitelně páchlo a všiml jsem si vpichů na jejím předloktí.
"Ale Lacey! Na Gerarda ser! Podívej sem!" Jimmy ukázal na Franka, který se očividně dosti vyděsil. Lacey se přesunula k němu a shodila ho do křesla. "Ale ale! Copak je to tu za hřebečka???" sedla si na něj obkročmo a olízla mu ucho. Frank po mě hodil pohled typu - ZACHRAŇ MĚ - a já se na něj jenom bezmocně podíval a nenápadně pokrčil rameny. "To je Gerardův bratránek.....udělali jsme si pánskou jízdu, ale nějak nám začala chybět dámská společnost...." ozval se přiopile Jimmy.
Ta děvka se na něm kroutila čím dál víc, skoro jsem to už nemmohl vydržet. Snažil jsem se dívat jinam,ale pohled mi pokaždý sjel na ně....."Tak milášku a teď ti stáhnem kalhoty,co ty na to?!" řekal mu tím jejím alkoholovým dechem .
Vážne mi moc vadilo co dělá! rychle jsem k ní přiskočil a s nechutí jí chytil za boky. "A jéje Gerard se ozval" uculila se a hned se na mě přisála...
Ne,ne ne! Vážně jsem s ní nechtěl nic mít! Ale co jinýho jsem mohl dělat aby mýho Franka nechala na pokoji!?! Začala se na mě sápat a Jimmy s lahví piva v ruce se tím očividně bavil. Jemně si třel rozkrok a pobaveně volal : Go go go! Ona mě pořád hladila a líbala na krku.
"Sakra chci pryč, chci pryč! rozumíte?! odveďte mě,já tu nebudu!" rozřkičel se najednou Frank a začal lomcovat pouty,kterými byl připoután k židli vedle gauče.
"Nic mladej, jen se dívej!" křikl Jimmy a přirazil si hlavu Lacey hlouběji k rozkroku. Nejdřív sténal slabě,ale postupem času to bylo silnější a silnější...věděl jsem že pak bude chtít aby udělala to samý mě..ale já to nechtěl.........
Bohužel.....Jak jsem předpokládal....po delší abstinenci se Jimmy udělal skoro hned a okamžitě kývl směrem na mě. "Tak na to zapomeň, bůhví co ta děvka má! Na mě už ani nešáhne!" rozkřikl jsem se přes celou místnost.
"tak ty si chceš hrát na tvrďáka jo?!" spustil na mě Jimmy. "FAjn udělá ti tady taneček..jen pro tebe....a tobě se postaví! to mi věř! A jestli ne, tak tady vykouříš toho malýho sraba!"zvolal rezolutně Jimmy a pustil hudbu.
Lacey byla ode mě jen pár centimetrů......cítil jsme její dech, slyšel jsem jak zpívala slova písničky co zrovna hrála......pak se kousek oddálila a vjela si rukou pod tričko.....ani nevím jak, ale najednou měla dole podprsenku ....ve stejném okamžiku i tričko...pomalu si začala rozepínat kalhoty....přitom si olizovala prostředníček nalakovaný na rudě červenou. Ladnými pohyby z ní tšěsný bokovky pomalu začaly sjíždět dolů. Ani si nechci představovat jaký jsem v tu cvhíli asi mohl mít výraz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | Web | 9. ledna 2008 v 6:11 | Reagovat

Tak ten konec jsem ještě nečetla ale je to pěkně nechutný. Chudák Gerard, chudák Frank. Fůj ten Jimmy je fakt prase a Lacey bych nejraději odstřelila.... No a jinak, hmm, ještě jsem ti to Pájo nekomentovala ani na ICQ že?! Jinak dobrý samo, jako vždy

2 Mika Mika | 9. ledna 2008 v 7:04 | Reagovat

hehe že si gee zahraje na děvku že jo... prosím.... ať si Frank taky něco užije :-D

3 doookie doookie | Web | 9. ledna 2008 v 10:33 | Reagovat

tyyyvado..tak tohle je naprosto úžasný:D jako nemaý výtlemy tu z toho mám:D Jimmy jdee:)

4 Anaj Anaj | Web | 9. ledna 2008 v 14:24 | Reagovat

:D:D nemam slov.. dostali ste ma :D:D

(ale nebola Lacey uz vyzlecena, ked prisli Gee a Frankie dole?) :D

5 pájina pájina | Web | 9. ledna 2008 v 14:36 | Reagovat

tak to je mega úúžásnýý

6 Frankovka Frankovka | 9. ledna 2008 v 15:05 | Reagovat

nádhera fuckt hustý pokráčkoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 adriana adriana | 9. ledna 2008 v 15:58 | Reagovat

woohoo XD

8 Miki Miki | Web | 9. ledna 2008 v 16:26 | Reagovat

mám dostXD.....doufám, že se Geemu nepostaví a že bude muset....XD

9 Doookie Doookie | Web | 9. ledna 2008 v 16:38 | Reagovat

Miki:postaví..vsaď se:)

10 sweetsky sweetsky | Web | 9. ledna 2008 v 16:55 | Reagovat

nepostaví! Gee to Frankiemu udělá pře Jimmym:D

11 Dangerous Girl Dangerous Girl | Web | 9. ledna 2008 v 17:02 | Reagovat

Skvělý XD Oživení fakt jsem zvědavá,jak to dopadne :D

12 Bloody Jane Bloody Jane | 9. ledna 2008 v 20:01 | Reagovat

fakt supr.....takže doufam, že to s Geem nic neudělá a bude muset (teda Gee spíš bude chtít) Frankovi...no víte co XD

13 Nancy Nancy | E-mail | 9. ledna 2008 v 20:05 | Reagovat

ty vole to jsou dobrý zvraty no to jsem zvědavá co Gee udělá

14 teryn-red teryn-red | 9. ledna 2008 v 21:46 | Reagovat

ueee..no teda....toho by měl Gerard využít, myslim s Frankem a NÉÉÉ s tou děvkou

15 Chemical_BuBble Chemical_BuBble | Web | 10. ledna 2008 v 13:53 | Reagovat

suuper!!! x) ať si to rozdá Gee s Frankiem!!! x)

16 Nathalie Nathalie | E-mail | Web | 10. ledna 2008 v 20:58 | Reagovat

Nějak jste se rozjeli holky :D Fakt dobrý pokráčko :D

17 xxxXXXxxx xxxXXXxxx | 17. června 2008 v 20:29 | Reagovat

SEX!" zdůraznil. Hm tak to bych se hádal......ja Z VÁS NEMŮŽU... a jako fee s koumackym vyrazem??co to je XD a ten konec....to je i na me dost...bojim se co bude dal

18 fallen angel fallen angel | Web | 14. října 2008 v 17:32 | Reagovat

já ci at ehm.. no šak vy vite co xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama