My New Life 8

31. ledna 2008 v 0:06 | Pája |  My New Life
Teda jako docela haluz takhle v noci......Já myslela,že sem osmičku už dávno přidala....ale asi ne...nebo nevím..ale v kompu jí mám,takže vám jí sem hodim nooo. Sice MNL docela zamrzlo, já vim, ale pokusím se to napravit. Teď tejden prázdniny...mno možná by se to mohlo nějak dohnat...uvidíme. I když nepředpokládám,že si ještě pamatujete o co jde, ale co...tady to máte.... (a jestli už to tu někde na blogu je -což je dost možný - a já to jen zase v záchvatu čehosi uložila do upa jiný rubriky,tak se nezlobte..mě se to občas stává :) )

A chci poděkovat Paye za spolupráci na tomhle dílu.....Takže : Bejbé díky za pomoc, ale ten roubík pořád nemám !!!!!!!!Frank
"No tak, mládeži vstávejte už jsme na konečný." Probudil mě vychraptělý hlas řidiče. Rychle jsem se otočil napravo abych se ujistil, že Gerard stále sedí vedle mě. Jemně jsem do něj dloubl a on pomalu začal rozlepovat oči. Byl celej rozcuchanej, ale i tak mu to strašně slušelo. Promnul si oči a já měl pocit, že ani neví kde je.

"Vítej zpět na zemi" usmál jsme se na něj. On jen povytáhl obočí a kývl hlavou abych už konečně vystupoval.

Bláhově jsem doufal že třeba cestou vesnicí bychom mohli nezávazně konverzovat, ale to jsem se přepočítal. Když jsem se na něco zeptal, jen zakroutil nebo zakýval hlavou. A když už se hodně přemohl tak dokonce odpověděl - ano, ne ,nevím, možná.....a nakonec..-..Mlč už Iero. Víc sem z něj nedostal.

"Tak jsme tu, líbí?!" poplácal jsem ho po rameni a ukázal rukou na malej dřevěnej domek. "Skvělý" zakroutil hlavou a vydal se po schodech nahoru. Došel jsem k němu a snažil se otevřít dveře. Nějak se to zaseklo a já s tím nebyl schopnej pohnout "No jo to se dalo čekat že se svojí vejškou asi nemáš ani moc síly" řekl a odstrčil mě ode dveří. Netrvalo to snad ani půl minuty a bylo odemčeno. V duchu jsem si řikal proč na mě sakra musí bejt pořád tak nepříjemnej. Změní se to někdy? Bude mě brát jako kamaráda a ne jako někoho na koho může křičet a bejt protivnej kdy se mu zamane?! V tu chvíli jsme si zase vzpomněl na ten jeho pohled u mě doma.......

"Ježiš pohni Iero, jestli budou ty dveře ještě chvíli otevřený tak tu umrzneme" probudil mě jeho hlas a rána do zad. Asi jsem se zamyslel trošku víc než jsem čekal. "Pojď mi ukázat kde budu spát" bál jsem se až se na tohle zeptá. Je mi totiž předem jasný že můj návrh zamítne a bude protivnej ještě víc.

"No víš Gerarde, je to, je to trošku složitější." řekl jsem mu a vedl ho do zadního pokoje. "Bože co si zase vymyslel" sykl na mě. "No víš oba budeme spát tady, ale já si dám matračku na zem" otevřel jsem dveře do prostorného pokoje. "Ne, ne ne! Tak to brzdi chlapečku. Ty si táhni jinam a já spím tady ! Sám!" zdůraznil mi.

"Gerarde přestaň už se konečně vztekat, já se ti ku*va snažím od začátku pomoct a ty si pořád myslíš že to dělám bůhví proč, že ti snad chci ublížit ještě víc. Tohle už mě fakt nebaví!" Zůstal na mě koukat a chvíli mlčel. "Spíš támhle v rohu." řekl a ukázal na ten nejvzdálenější kout od jeho postele. Docela mě udivilo že ohledně spaní protestoval jen takovou chvilku.

Gerard
Musím říct, že s chaty jsem teda opravdu nadšenej..... Dlouho jsem nic tak hroznýho neviděl. Sedl jsem si na gauč a pozoroval oheň v krbu. Frank seděl na druhým konci a taky mlčel. Má strach sedět blíž u mě?! Bojí se že zase na něj budu řvát nebo mu nadávat?!... Jo možná jo, možná bych nadával kdyby si sednul blíž, kdyby se mnou zase chtěl mluvit...ale proč?! Snažil jsem se v plápolajících plamenech nalézt odpověď, ale marně.

Nemůžu si už dál nalhávat že se mě Frank nesnaží pomoct. Ale proč to dělá?! Vždyť sotva přišel k nám na školu tak si ho oblíbili všichni od uklizeček, přes studenty až ředitele. A on se plácá na zapadlý chatě s nulou jako jsem já?! S ubožákem kterej je každýmu pro smích?! Kdyby se mi to na tom záchodě povedlo, nikdo by si na mě už za tejden ani nevzpomněl.

Zabrousil jsem pohledem na suchej vánoční věnec, kterej tu už asi několik let visel. No jo, Vánoce....zase jsme si vzpomněl. Moje srdce pomalu začal zalejvat smutek. Kéž bys tu byl se mnou Billy. Všechno by bylo tak jiný. Byl bych šťastnej, možná bychom už bydleli spolu..... Ale to je jen můj hloupej sen, nikdy to tak nebude, už to nejde.

Rozhodl jsem se aspoň pokusit tyhle smutný myšlenky zahnat spánkem. "Jdu si lehnout" řekl jsem mu a pomalu se zvedal. "Jo okey tak jdem" "Řekl jsem - Jdu si lehnout!" odsekl jsem. "Víš že jsem řekl že si tě ohlídám" strčil do mě a táhl mě do ložnice. "Hele neboj nepodříznu se tam rohem nočního stolku" protestoval jsem, ale on se nedal.

Lehl jsem si do postele a pozoroval jak si v rohu místnosti připravuje matraci. Zase jsem se na něj díval jinak. Ne jako na nepřítele, kamaráda nebo snad člověka co se mě snaží vytáhnout ze sraček....Líbilo se mi jak je maličkej. Měl strašně hloupej smích a jakmile řekl něco "vtipnýho" smál se tomu hlavně on. Vždycky mi to přišlo strašný ale najednou...měl jsem asi nějakou slabou chvilku...přišlo mi to teď fakt roztomilý.

"Do hajzlu" zakřičel najednou a párkrát kopnul do skříně vedle svýho provizorního lože. "C-co se děje?! " neudržel jsem se a rozesmál se.....Přesně tak, po dlouhý době jsem se opravdu rozesmál. "Máma je kráva, co by se dělo jinýho!" ten prcek byl fakt rozčílenej. "Uklidni se a řekni mi co se děje!" páni tak dlouhá věta a dokonce se pořád usmívám.....

"Sebrala domu všechny deky a peřiny. Teda až na tu pod kterou si vesele ležíš ty" řekl mi naštvaně a odešel někam z pokoje. Ještě nikdy jsem ho neviděl aby se choval takhle...jako malý ukřivděný děcko. Schoulil jsem se na polštář a pozoroval dveře. Za pár minut se prudce rozlítly a Frank napochodoval ke svý matraci s nějakým kusem hadru. "Co to jako má bejt?!" neodpustil jsem si. "No vypadá to, že to asi bude moje peřina" odsekl se a snažil se tím kusem hadru co nejvíc přikrejt. Byla to opravdu zábavná podívaná. "Dobrou noc" "Říkáš ty!" odsekl a já se zase rozesmál.

Frank se posadil na posteli a civěl na mě. "No to je fakt výborný. Celou dobu se se mnou nebavíš. Pokud mi teda zrovna nenadáváš. Od začátku se tváříš jako boží umučení ale jen co se chudák Frank nemá čím přikrejt tak to je ti najednou veselo co?!" křikl na mě. Tohle už sem fakt nevydržel a zabořil jsem hlavu do polštáře. Můj smích naplňoval celou místnost. Cítil jsem jako by moje tělo bylo pořád lehčí a lehčí, mysl klidnější...co to sakra je?! já se fakt směju!!!!!!!! "Tak a dost." Uslyšel jsem a najednou jsem cítil jak mi někdo stahuje peřinu. Instinktivně jsem si jí začal bránit. Nade mnou stál rozčílenej Frank a škubal s ní co mu jen síly stačily. "Když se směješ, tak máš smůlu a peřinu si beru já!" "Hej to ne, já jsem host!" řekl jsem a on jí najednou pustil a sedl si zpět na matraci.

Poprvé jsem si všiml, jak jeho krásný velký oči dokážou bejt smutný.... "Fajn, půl na půl ale nebudeš se na mě lepit! jasný?!" navrhl jsem mu kompromis. Bylo vidět, že trošku znejistěl..přece jen....věděl o mě že jsem gay a já mu najednou navrhnu společnou postel. "ok tak teda... posuň se mám tu málo místa." ani jsem nečekal že se rozhodne tak rychle a už ležel vedle mě. "Tak teď už snad konečně dobrou" řekl a zhasl. Cítil jsem jak se zachumlal pod kousek peřiny.

Frank
Cejtil jsem se dost divně když mi navrhl že se o tu jedinou peřinu můžeme podělit. Ale pak jsem si řekl že o nic nejde. Kdybych nevěděl že je teplej, tak neváhám ani vteřinu a honem bych pospíchal do tepla.
Lehl jsem si vedle něho a a přikryl se.

No co - byla mi zima. Snažil jsem se usnout ale pořád jsem musel vnímat Gerarda vedle mě. Pořád se vrtěl a hledal vhodnou polohu pro spánek. Docela mě tím už sral, protože se celá postel pohupovala a já si přišel jak na trampolíně. Lehce jsem do něj šťouchnul aby toho aspoň na pět minut nechal. Přestal sebou házet a po chvíli jsem slyšel jenom pravidelné, klidné oddechování. Asi usnul....Otočil jsem se na bok a ležel tak k němu zády. Už už jsem usínal, konečně jsem se dostal do toho stavu těsně před spánkem, kdy se vám začínají zdát sny. Mě se zdálo, že se ke mě Gee přitulil, objal mě a hlavu zabořil do mých vlasů. Počkat - co ta ruka? On...on .....to nebyl sen? Lehce jsem pootočil hlavu a i přes tmu, která vládla v pokoji, jsem viděl Gerardovu hlavu neuvěřitelně blízko té mojí. No co, asi usnul.....určitě se mu zdá nějakej hezkej sen a prostě mě objal.....vždyť spí....Lehce jsem se dotkl jeho ruky a Gerarda si k sobě přitáhl víc. Jak cítil blíž moje tělo, pevněji mě sevřel. Začínalo mi být příjemné teplo, mysl začala otupovat a já snad konečně usínal.
Gee
Bylo to zvláštní mít po takový době vedle sebe kluka....a ještě tak krásnýho. Ani jsem nemohl usnout. Byl sice ode mě dál, ale i tak jsem cítil vůni jeho vlasů. Vážně bylo roztomilý jak si pod sebe naducával polštář a zase se zlobil že to nejde tak jak by si představoval.

Fakt jsem se snažil spát ale prostě to nešlo, převaloval jsem se ze strany na stranu, upravoval si polštář...peřinu.....pak jsem se otočil zpět k němu. Ležel ke mě zády....Vypadal tak klidně. Pozoroval jsem ho stejně jako on mě když jsem spal. Už si někde lítá v říši snů......neudržel jsem se a přisunul se k němu blíž. Váhal jsem jestli to mám udělat nebo ne.........ale co vždyť ani neví že jsem vzhůru. ...

Zlehka jsem ho obejmul. Najednou to ve mě cuklo......ucejtil jsem totiž že mojí ruku stiskl a přitáhl k sobě. ...Přitulil jsem se k němu blíž..nemohl jsem jinak

Frank's POV
Skoro jsem už spal, když jsem ucítil jak mě Gee lehce hladí po hrudi. Docela se mi to líbilo, tak jsem ho při tom nechal. Navíc, myslím si že spí a prostě se mu něco zdá.....Gerard se ke mě přitulil víc a - cože??? - políbil mě zezadu na krk. Otočil jsem se k němu a zachytil jeho pohled. Asi se probudil a teď chudák neví, co se stalo........."Gee....." chtěl jsem něco říct, ale nemohl jsem. "Franku já.....omlouvám se já...." tohle už nedořekl. Přetočil jsem se k němu a lehce se otřel o jeho rty. Čekal jsem na jeho reakci. Podpíral se loktem a měl přivřené oči. Natáhl jsem se k němu a znovu ho lehce políbil. Měl neuvěřitelně hebké rty....bavilo mě je líbat. Přitáhl jsem si rukou jeho hlavu blíž a pomalu ho líbal. Přidal se....docela jsem se divil.
Najednou ale převzal iniciativu. Jedním rychlým pohybem si mě přetočil pod sebe, naklonil se ke mě a zuby zachytil můj spodní ret. Unikl mi tichý sten a lačně jsem ho začal líbat. Přejel jsem mu jazykem přes rty a on je pootevřel. Líbali jsme se jako by to bylo naposledy. Naše jazyky spolu roztančily bláznivou hru, občas byl slyšet vzrušený vzdech a rychlé oddechování. Vyměnili jsme si pozice. Pomalu jsem se dostal od Gerardových rtů až na jeho krk, kde jsem se trochu zdržel. Šimral jsem ho špičkou jazyka a občas ho opatrně kousl......."..Ohh....Billy....." zašeptal Gerard a mě se v tu chvíli zastavilo srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peťulka peťulka | 31. ledna 2008 v 7:01 | Reagovat

tohle už tu fakt je,ale stejně je to super,přečíst si to znova.....jenom by to možná chtělo nějaký doopravdický pokračování......XD

2 foolishmonkey foolishmonkey | 31. ledna 2008 v 7:14 | Reagovat

no...wow..ale chudacik fee, ako sa asi citil?...

3 Anett Anett | Web | 31. ledna 2008 v 10:54 | Reagovat

Ten Gerard taky zkoní co může. Ty prostě víš, že toho idiota teď nesnáším tak mi to děláš naschvál, žejo?!

4 koko koko | 31. ledna 2008 v 13:34 | Reagovat

yeah to už tu je.někdy od prosince.........................

5 Anaj Anaj | Web | 31. ledna 2008 v 14:07 | Reagovat

hej, ja som to uz tiez citala :D ale je to uzasne.. len naozaj chcem POKRACOVANIE!

6 Pája Pája | 31. ledna 2008 v 15:55 | Reagovat

Anett: Jéé nech toho kvůli tomu to nedělám, vždyť to víš.

Jinak sorry,ale já sem to fakt nikde neviděla,tak to jednou smáznu no XD....

7 kačka kačka | 31. ledna 2008 v 16:23 | Reagovat

jý sem ale debil tohle je jedna z mý top čtyrky frerardů,od prosince je tu pokráčko a já to čtu až dneska XDale taky myslim že by to chtělo opravdický pokráčko:)

8 Mika Mika | 31. ledna 2008 v 16:36 | Reagovat

no už tu to bylo takže by to chtělo 9????????¨

9 Pája Pája | 31. ledna 2008 v 17:01 | Reagovat

Jooooo nebojte snažím se..psala sem ve škole ..ale mám nějako problém to po sobě rozluštit no :D

10 Doookie Doookie | Web | 31. ledna 2008 v 19:15 | Reagovat

bylo bylo...a znova jsem tak strasna nesrana,jak minule:D:D..ten Gee je debil...

11 nj nj | 31. ledna 2008 v 19:24 | Reagovat

ja ti verim ze to rozlustis:D

12 Nathalie Nathalie | Web | 1. února 2008 v 16:18 | Reagovat

Ježiš, tak to si Gee teď posraů !!! ... chudák Frankie je mi ho líto - škoda že asi nebude ode mě chtít utěšit :D:D:D .. ale jako fakt nádherný díl ... :)

13 Chemical_BuBble Chemical_BuBble | Web | 1. února 2008 v 22:19 | Reagovat

ježiiiiš,chudáček Fee....:(

14 Matty Matty | 3. února 2008 v 3:24 | Reagovat

jj já mam pocit že už sem to četla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama