Perversion?! 2

28. ledna 2008 v 0:20 | FraGee a Pája |  jednodílný stories
Po delší pauze tu konečně máte další kus. A jestli tam jsou nějaký chyby, tak to omluvte, páč už je fakt dost hodin a kdyby mě FraGee nepřinutila, tak to sem dám až ráno. Ale když ona se tak těší na komentáře..... :)

hudba začala hrát. "Fall Out Boy?" "J-j poslední dobou mě to nějak chytlo" začervenal se. "Posaď se,mmmmmm...........třeba na tu krabici u zdi. Sedl jsem si a bezeslova pozoroval začátek představení.
Frank
Tak tohle jsem vůbec nečekal..on mě vážně nechtěl zmlátit ale vojet!!! Bože kam jsem se to dostal?! Nicméně, měl jsem na něj opravdu velkou chuť, takže jsem nijak neprotestoval....jenže... jeho nádobíčku se nechtělo pracovat! To to jako teď hodlá takhle zkazit?! Tak to teda ne! Vteřinku jsem přemejšlel co dělat a pak jsem si vzpomněl na včerejší striptýz v telce...ten mě fakt dokonale rozrajcoval "Bere tě striptýz?" vypadlo ze mě najednou. Divil se jak to chci asi udělat když už jsem nahej, ale obléknout se přece není problém ne?!
Dokonce už jsem zjistil i jeho jméno..ne že bych se mu i já chtěl zrovna představovat, ale stalo se, stalo........Na nic už jsem nečekal, pokynul jsem mu aby se posadil a pustil jsem THNKS FR TH MMRS. Pomalu jsem si začal rukou jezdit pod mikynou a kroutil jsem při tom boky do rytmu. Gerard seděl nehybně na krabici a nespouštěl ze mě oči.
Zvedl jsem si mikynu ještě víc, pak jsem si konečky prstů zajel pod lem kalhot....."Vííc"sykl najednou Gerard a zatlačil si rukou na rozkrok. Musel jsem se tomu začít smát, to fakt nešlo jinak....ale na druhou stranu...proč nevyhovět jeho přání?! Zajel jsem rukou hlouběji a nemohl jsem si nevšimnout jak se kousl do rtu. Pomalými pohyby jsem ze sebe začal dostávat oblečení..... "Thanks for the memories...." vždycky rád zpívám refrén.....roztočil jsem nad hlavou tričko a hodil ho jeho směrem. Trošku se na krabici zachvěl a dál s chutí pozoroval co dělám.
"Rozepni to, dělééééj" zařval najednou když sem druhou rukou přejel po svém pásku. No měl sem snad dál čekat?! NE!! Kalhoty ze mě sjely stejně rychle jako prve........pomalu jsme se k němu přibližoval a do toho jsem se kroutil jak jen to šlo. "Kelsey kde tě mám!?!" ozvalo se najednou. "Sakra co to je??" zakřičel jsem když se moje nahé tělo kroutilo na Gerardovo klíně.
Frank se tam tak pěkně natřásal a Arty byl už v plné síle. Rukou jsem po něm pořád jezdil nahoru a dolů. Kalhoty mu sjeli na zem a pomaličku se přesouval ke mě. Seděl mi na klíně a pořád sebou vrtěl do rytmu. Když najednou.........."Kelsey kde tě mám!?!"K nohám mi přiběhl malej pudlík a začal mi olizovat nohu, Frank se začal smát. A já se snažil psa trochu odstrčit. Zpoza rohu se vynořila postava, malá stařenka si to k nám šinula rychlostí blesku. "Co to tam děláte? Vy, vy..........úchylové!!Pomooooc!! Policieeeeeee!" Frank vyskočil a rychle na sebe naházel hadry, já si jen natáhl kalhoty a už sme spolu běželi pryč. Doběhli jsme na parkoviště a pořád se smáli. Najednou ticho
"Co teď?" zeptal se Frank.
"Nevim"
"A nechceš pokračovat??"
"No to neni špatnej nápad ale venku už radši ne" zase sme se smáli.
"Kam? K tobě nebo ke mě?" zeptal jsem se. "Kdyby jsme šli ke mně tak bysme se museli vrátit"
"Tak to radši ne, jdeme ke mně, nikdo tam neni a nikdo nebude rušit."odpověděl jsem s úsměvem
Cestou se pořád maličko zdržoval za mnou a cítil jsem na sobě jeho pohled. Tak chlapeček si mě pořád prohlíží jo?! řekl jsem si v duchu a dál nerušeně pokračoval v cestě.
"Tak jsme tady! Ale neděs se, nemám tam zrovna uklizeno. To víš, moje "zdravotní" problémy mi zaberou dost času" dovolil jsem si ho upozornit.
"To je dobrý, myslim že stejně nebude čas rozhlížet se ti po domě" řekl a štípl mě do zadku. Celý moje tělo se zachvělo. Přejel jsem mu rukou po zádech na náznak souhlasu s tím co právě vyslovil.
Musím uznat, že jsem byl docela nervozní. Nikoho jsme neměl už skoro čtvrt roku. Celou tu dobu jsem byl jen já a moje pravačka -a teď - vedu si domu chlapa, a sakra pěknýho chlapa!! Tou nervozitou mi třikrát upadli klíče. Vždycky když jsem se pro ně sehl tak mě Frank chytl za boky a naznačoval pohyby že mi to dělá. Nakonec už jsem to nevydržel a zprudka jsem se otočil k němu "Myslim, že přes kalhoty ti to moc nepujde" řekl jsem mu se smíchem. Ani on to nevydržel a rozesmál se. "No to bys musel umět odemykat" řekl mi rozpustile a vytrhl mi svazek klíčů z ruky.
Odemkl a zapadli jsme do baráku, už v předsíni jsme ze sebe strhávali oblečení. "Kurva!!!"zakřičel Frank zoufale.
"Co je??Nechceš?"
"To víš, že chci, ale ten debilní poklopec se zasekl." Lomcoval s poklopcem jak vyšinutej.
"To neni možný, musí to jít dyť předtim to šlo v pohodě" kleknul jsem si před něj a pomáhal mu
"To bude asi kvůli tý babě, ja si ani nemůžu v klidu zaš-ahhhhhhh" zatlačil jsem na jeho intimní partie a pomalu stahoval o zoubek dolů "Příště do toho netahej tričko"
"Nechceš ještě napít nebo něco?? Máme spoustu času"
"No tak něco ostřejšího, máš?? Nebo Colu."
"Tak Colu, už nějakej čas se pokoušim abstinovat" šli jsme polonahý do kuchyně.
"Sedni si, jako doma." Zalezl jsem do ledničky a hledal Colu, slyšel jsem jak se odsunula židle, Frank si asi sednul. Cítil jsem jeho pohled na svym zadku, najednou mi stahl boxerky a strčil ho do mě. Tak Frankie si nesedl, blesklo mi hlavou a musel jsem se usmát. Narážel jsem hlavou do mraženýho kuřete (XD)
Frank
Myslel jsem že při tý hnusný příhodě se zipem snad umřu vzteky. Proč se vždycky všechno posere když to člověk nejmíň potřebuje?! Naštěstí byl Gerard dostatečně šikovnej a z pasti mých vlastních kalhot mě brzo dostal, Najednou se mě zeptal jestli bych si nedal něco k pití. Sice jsem zrovna neměl chuť se něčím zdržovat, ale je fakt že dnešek je celej nějak pomatenej a panák by se hodil. Naneštěstí mi oznámil,že abstinuje a má jen colu. Už mi bylo blbý odmítnout a tak sem souhlasil. Pobídl mě abych se posadil a šel do ledničky. Pomalu jsem usedal na židli, ale nemohl jsem si nevšimnout jeho sexi zadečku kterej na mě vystrkuje při hledání coly. Copak jsme v tu chvíli mohl jen tak sedět?! Pomalu jsem šel k němu a při tom zkoumal každičkej kousek jeho těla.
Nevím jestli dělal že mě neslyší, nebo mě opravdu neslyšel....byl jsem od něj už jen pár centimetrů. Na nic jsem nečekal a jedním pohybem jsme mu stáhl boxerky a začal mu ocucávat krk....ani se nepohnul, neprotestoval. Dokonce se ještě vteřinku tvářil, že pořád hledá tu colu. A to se mi teda vůbec nelíbilo! Pevně jsme stiskl jeho boky a přirazil. "Auuuu" vykřikl najednou. Myslel jsem si, že jsem to způsobil já, ale když jsem se přes něj naklonil že mu znova políbím krk, pochopil jsem...chudák hlavou narážel do mraženýho kuřete....."Sakra proč něco neřekneš?" zaskučel jsem na něj mezi přírazy. Řekl jsem si totiž, že to asi nemůže bejt příjemný takhle si obouchávat hlavu. "Sakra mlč a dělej!" křikl na mě. Udělal jsem jak chtěl on! Lednice se zatřásla a já slyšel jak z ní něco začalo padat ven. Neměl jsme ale ani nejmenší chuť přestávat a zabývat se tím, co to bylo. Zvyšoval jsem tempo a bavil se pozorováním Gerarda, kterej se vší silou držel krajů lednice.
Gerard
Pěkně mě bolela hlava a byla mi docela kosa, ale tak Frank byl dokonalej, v lednici jsem to ještě nedělal. Udělal se a šel si v klidu sednout na židli. Teda ten má ale páru, vsadil bych se, že by ještě mohl. Vytáhl jsem tu colu a naskládal vypadané potraviny zpět do ledničky.
"Na tady jí máš" podal jsem mu jí a ještě se držel za hlavu.
"Díky, na to žes tam byl tak dlouho, ti to teda trvalo" zachychotal se
"Hahaha, hrozná sranda...................jdu se vykoupat, je mi zima" odhodil jsem zbytek oblečení a uplně nahý odešel do koupelny. Frank se koukal na mé ladné (XD) křivky, ale nic neřekl, jen se tak divně usmál.
Zapnul jsem sprchu. A teplá voda mi stékala po kůži a tak krásně hřála. Opřel jsem se hlavou o zeď a nerušeně přemýšlel co dál. Frank už měl, ale svůj plán promyšlenej. Slyšel jsem klapnutí dveří a už byl u mě. Obmotal svoje ruce okolo mého pasu. "Tak co? Nedáme další kolo?" zašeptal mi do ucha.
"Ty se nezdáš, tak malej a taková výdrž" musel jsem se zase zasmát. Pustil se a zaraženě na mě koukal. "A vadí ti to snad, pokud vim tak dole sis nestěžoval."
"To víš, že ne, komu by to vadilo?"Obejmul jsem ho a políbil, jazyky do sebe mocně narážely. Odpojil jsem se a podíval se mu do očí "Hmm nejenže dobře šukáš, ale i dobře líbáš." "Víš co Gee, drž už konečně hubu a soustřeď se na něco jinýho" Rukou si přejel po svym nástroji. Kleknul jsem a bez nějaký předehry ho začal kouřit. Jednou rukou sem si pomáhal a tou druhou mačkal jeho zadek
Jemně jsem kroužil jazykem kolem dokola. Pak jsem se na něj významě podíval. Zapíral se rukama o stěny sprchovýho koutu a užíval si tu slast. "Sakra Frankie, máš tady dole fakt dobrej kompleteček!" (sorry vzpomněla jsem si na jeden vtip XD ) řekl jsem mu přitepleným hlasem a on se smíchy sesunul dolů.
"Franku teď si to celý zkazil!" to se zase musíš smát?!" řekl jsem mu ukřivděně. On ale stále nemohl zastavit smích. To mě dožralo. Silně jsme mu zatlačil na rozkrok a kousl ho do ucha. "AAAAAAuuuuuu"zaskučel. "No vidíš jak to jde!"
"No joo omlouvám se pane Eifele!" sykl a znova se postavil. "Tak pokračuj" dodal milým hláskem a zajel mi rukou do vlasů....myslel jsem, že mě chce pohladit,ale on mi akorát víc přirazil hlavu ke svému rozkroku. Začal jsem tedy znova pomalu pohybovat ústy. Líbilo se mi poslouchat jeho vzdychání.
Pomalu jsem kroužil jazykem kolem jeho mužství, sjíšděl ho po celé délce a pak............přestal. Frank vytřeštil oči "Co je?" zavyl. "Nic děvko, padej na zahradu" zařval jsem na něj. "Nahej" dodal jsem a odešel do ložniceFrank
Užíval jsem si blaženého pocitu který se rozlévaol mím tělem, ale najednou STOP! "Kurva co je??!!" vytřeštil jsem oči jak nejvíc jsem mohl. Jeho odpověď mě docela vystrašila, díval se na mě lehce nadrženě, no dobře tak ne lehce ale hooodně nadrženě, ale s tím bylo v jeho pohledu ještě něco, co sem nedokázal rozlišit. Odešel. Zvedl jsem se a pomalým krokem, samozdřejmě se spoustou nadávek jak je ke mě bezohledný se došoural na lavičku na jeho "pěstěné" zahrádce. Css ten chlap tu nebyl asi hodně dlouho. Venku bylo kupodivu docela vedro, takže mi ani nevadilo že jsem tam tak jak mě pán Bůh stvořil.
Seděl jsem asi 10 minut když v tom PRÁSK! lekl jsem se a prudce se otočil. Gee tam stál v Sadomasochystickym oblečku: černý sukňový opasek tvořen pláty kůže kolem pasu a na první části ze strany byli zdobné díry s kovovým olemováním
(používá se přes kalhoty-přední část není,zapíná se přeskou) ovšem on byl naostro, na sobě měl něco jako kšandy a k tomu všemu si do ruky švihal byčíkem. Civěl jsem na něj a skoro nevěřil. Bože to bude jízda.
Pomalu se ke mě přibližoval a práskal bičem. Jeho hlavní nástroj se pohupoval ze strany na stranu a já z něj nemohl spustit oči. Na prázdno jsem polknul. "A teď si budem hrát" potutelně se usmál a já na vteřinku dokonce dostal strach. "Gerarde,co-co to má všechno bejt?" neodpověděl, jen mi rukojetí biče zvedl bradu víš. "Plaz se, hade!" vykřikl a já kousek ucukl. "Slyšel si mě?" řekl mi a zlověstně ve vzduchu švihl bičem. Raději jsem ho poslechl a začal jsme se plazit po zahradě. Jemu ten pohled nejspíš dělal dobře, protože jsem koutkem oka zpozoroval že si ho honí, při tom si kousal spodní ret a pozoroval mě, jak se jako totální idiot plazím po jeho trávníku.
"Gerarde to už stačí,ano?" zaskučel jsem. Ta tráva mě fakt píchala všude. "Hm dobrá, ale musíš se doplazit ke mě ! K nohám" protočil jsem oči,ale raději jsem neklad odpor. Když jsem byl až u něj , zvedl jsem oči a zese jsem viděl ten jeho.....uhm bože, byl tak velkej.
"Gerarde to už stačí,ano?" zaskučel jsem. Ta tráva mě fakt píchala všude. "Hm dobrá, ale musíš se doplazit ke mě ! K nohám" protočil jsem oči,ale raději jsem neklad odpor. Když jsem byl až u něj , zvedl jsem oči a zese jsem viděl ten jeho.....uhm bože, byl tak velkej.
V tu chvíli mi bylo jedno jestli má bič nebo ne! Zvedl jsem se z trávníku a drsně ho políbil. "Víš jak v tom oblečku vypadáš Gerarde?!" nemohl jsem si odpustit tuhle poznámku. "Jestli se ti to nelíbí, tak máš smůlu, protože tak nebo tak tě v tomhle oblečku ošukám!" usmál se a a zaryl mi nehty do holého zadku.
"Ouch" zasténal jsem bolestí, skousl ret a víc se k němu přitiskl. "A teď? Co chceš abych dělal?" zeptal jsem se opatrně. "Teď mi budeš říkat pane!" stiskl víc a já víc skousl ret. "A-Ano pane" přistoupil jsem na jeho hru.
"Klekni kurvo!" pláck mě byčíkem přes stehno. "Heeej to bolí" "Drž hubu a klekej" stoupl jsem si na čtyři a čekal co se bude dít dál.
obkročil mi nohy a chytil za boky. Nazvedl a já se zapřel chodidly o lavičku (ano Anett je to poloha Halloweenská dýně XD) a zarazil. Skoro jsem se neudržel na rukou, Gee mě pevně držel za boky a já se pořádně zapřel. Přirazil znovu a znovu a znovu, naše steny se rozléhaly po celé zahradě a okolí. Ruce mě už boleli, skoro jsem neudrřel rovnováhu, ale Gee to stihl, pustil mě. Lehl jsem si na zem a on si sedl na lavičku. Přetočil jsem se na záda a díval se do nebe. "Nádhera, lepší sex jsem nezažil" oddechl jsem si. Gee nehnutě seděl dál, nástroj se mu klimbal
"Bože na nebesích" uslyšel jsem chraplavý hlas jakési stařenky. Rychle jsem se zvedl a utíkal taky ke dvěřím....jaksi mi nedošlo,že jsem totálně nahej. "Sodoma Gomora!" zakřičela stařenka a rozběhl se pryč. "Táto, volej policii, jsou tu zvrhlíci!"
"Klekni kurvo!" pláck mě byčíkem přes stehno. "Heeej to bolí" "Drž hubu a klekej" stoupl jsem si na čtyři a čekal co se bude dít dál.
obkročil mi nohy a chytil za boky. Nazvedl a já se zapřel chodidly o lavičku (ano Anett je to poloha Halloweenská dýně XD) a zarazil. Skoro jsem se neudržel na rukou, Gee mě pevně držel za boky a já se pořádně zapřel. Přirazil znovu a znovu a znovu, naše steny se rozléhaly po celé zahradě a okolí. Ruce mě už boleli, skoro jsem neudrřel rovnováhu, ale Gee to stihl, pustil mě. Lehl jsem si na zem a on si sedl na lavičku. Přetočil jsem se na záda a díval se do nebe. "Nádhera, lepší sex jsem nezažil" oddechl jsem si. Gee nehnutě seděl dál, nástroj se mu klimbal
Instinktivně jsem zatáhl Gerarda dovntiř. "Musíme pryč, ta stará cuchta jde volat vajíčka!" zařval jsem na něj se strachem v hlase. "Nikam nejdu,mám uplně jiný pláný bejbé!"
"Ty vole Gerarde neblbni" vrazil jsem mu facku. Byl by magor pořád při chuti. "Pojď ty mašino, musíme zdrhnout. Začal jsem mu rozepínat pásek. Gee byl pořád jako v transu. Chytil mě za ruku a položil ji na svého dipsticka (obdoba ptáka ohniváka XD) a potuleně se usmíval. "Kurva přestaň" začal jsem se smát. "No tak Frankie, víš že máme ještě čas". No já ho asi zabiju, sakra kde má ten byč já ho s nim přetáhnu aby byl pokoj. Já mu chránim prdel a on by mi mojí zase vojel, ještě dost že mě pořád trochu bolí, neřikam že se mi to nelíbilo ale prostě....."Frankieee, dyť ono je jim to stejně jedno, teenegeři to dělaj na lavičkách před obchoďákama a nikdo nic nenamítá, tak co by se starali o nás, je odpoledne a ktomu ještě jsme na soukromém pozemku, takže to znamená......." zašklebil se ".......to znamená, že mě pořád bolí prdel a chci relaxovat" zakončil jsem náš dialog
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | Web | 28. ledna 2008 v 6:30 | Reagovat

Jednou za uherák konečně dostanu práci na praxi a víte jak to dopadá? Čtu si tady Perversion a chlámu se u toho smíchy. Ano FraGee, prostě si tam musela tu fotku toho oblečku dávat, ach jinak Halloweenská dýně, u toho jsme se smály jak idioti jakou dobu co? Měla si sem spíš dát obrázek toho, aby si to lidi představily.... Jinak vy obě víte, že já SM rád, moc rád takže jsem spokojená

2 Miša Miša | Web | 28. ledna 2008 v 7:44 | Reagovat

ach bože :D ach bože....ach bože! :D to je na psychiku čítať to takto ráno človek by rád išiel aj do školy bez nejakej ujmy xD viete čo zas budem robiť spolužiakom? xD no, máte to na svedomí xD

3 Pája Pája | 28. ledna 2008 v 13:09 | Reagovat

Anett: Na praxi máš pilně pracovat a né si číst úchylárny...a ještě ke všemu takhle po ránu XD..To pak může narušit tvojí pracovní morálku...což je ti asi uplně jedno, já vím XD

4 Nancy Nancy | E-mail | 28. ledna 2008 v 13:13 | Reagovat

já mám dost ty vole chlámu se tady jako pako ještě že nikdo není doma to je prostě maskar jako prase no to chce další díl já si to snad musím přečíst ještě jednou XD

5 Mika Mika | 28. ledna 2008 v 14:25 | Reagovat

heh tak tohle nestrávím :-D

6 Frankovka Frankovka | 28. ledna 2008 v 15:08 | Reagovat

výtlem XD XD XD ten obleček já nemůžu XD XD XD ještě že sem si to pro jednou nepřečetla ve škole.................... protože vby na mě všichni koukali jako na este většího blázna (než sem), co se tlemí až poprskal vobrazovku XD XD

7 Sally Sally | E-mail | Web | 28. ledna 2008 v 15:54 | Reagovat

ta obdoba ptáka ohniváka mě dostala XDDD

8 pájina pájina | Web | 28. ledna 2008 v 16:25 | Reagovat

tomuhle se budu chlemtat celej den xD

9 X_x_CuCumber_x_X X_x_CuCumber_x_X | Web | 28. ledna 2008 v 16:37 | Reagovat

bezva holky...:D fakt úžasný!!! :)

10 FraGee FraGee | 28. ledna 2008 v 17:12 | Reagovat

XDXD hele jak tak to pročítasm znova tak sou tam chyby XD

11 teryn-red teryn-red | 28. ledna 2008 v 18:05 | Reagovat

8) skvělý, naprosto úžasný z toho kuřete sem chytala jeden vytlem za druhym 8)...tohle mě vážně dostalo

12 adriana adriana | 28. ledna 2008 v 18:27 | Reagovat

vy mě chcete zabít XD Musím se přestata chlamat, tak nádech a výdech, nádech, vyýdech....no už je to lepší :-)))))

13 Piratka Piratka | Web | 28. ledna 2008 v 18:54 | Reagovat

omg!!! to snad není možný :D:D:D:D výtlem od začátku do konce :D:D:D:D

14 Doookie Doookie | Web | 28. ledna 2008 v 19:33 | Reagovat

aaano Halloween zije:D:D:D:D

15 sweetsky sweetsky | Web | 28. ledna 2008 v 20:14 | Reagovat

néé moje smrt xDDD to kuře nemělo chybu

16 - - | 28. ledna 2008 v 21:17 | Reagovat

lidi já nemůžu xD to nemá chybu a ty fotky k tomu a poloha halloweenské dýně xD nemůžu z vás! xD xD

17 Chemical_BuBble Chemical_BuBble | Web | 28. ledna 2008 v 22:11 | Reagovat

jééé,já se u toho chlámu jak blbá!!! prej poloha Halloweenská dýně!!! x)))))

18 Lulusha Lulusha | Web | 29. ledna 2008 v 6:19 | Reagovat

á já sem mrtvá XDXDXD tajně si to tu čtu..myslíte že smíchy neprobudím celej dům ?:D

19 Jango K Jango K | E-mail | 30. ledna 2008 v 23:05 | Reagovat

muhuhahaha X P tak z tohohle nebudu ještě dlouho:D A pěkný obrázky:D

Ale teda ti policajti....to mě dostalo ".......to znamená, že mě pořád bolí prdel a chci relaxovat":D

20 Matty Matty | 3. února 2008 v 3:19 | Reagovat

woow taq to je jízda :D:D:D:D jo a kde ste narazili na ten obleček simwás? xD xD xD xD

21 FraGee FraGee | 3. února 2008 v 8:17 | Reagovat

Matty: To víš, když sem hledala tašku NBC tak se mi objevilo tohle XD

22 Culka Culka | 3. února 2008 v 17:15 | Reagovat

Jo dobře vy:D haha ta poloha:D

23 enys enys | 29. února 2008 v 0:16 | Reagovat

Seru smíchy:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama