Pozdní romance 13

2. ledna 2008 v 21:56 | Pája & Anett |  Pozdní romance
Frankie
Ráno jsem se probudil zase s pěknou bolestí hlavy. Ani jsem nešel do školy, neměl jsem teď na nikoho náladu, stejně, co bych tam dělal?! Gerard mě nesnáší, já jeho a navíc má na mě spadeno jak jeho tak i moje parta, úžasný. Tak jsem znovu usl.

Probudil jsem se až někdy kolem poledne. Vyhrabal jsem se z postele, šel vykonat ranní hygienu a osprchovat se. Oblékl jsem se a šel se podívat po městě. Ruce jsem dal do kapes, kapuci narazil na hlavu a pohled zarejval do země, fakt jsem netoužil po tom, aby mě někdo poznal. Došel jsem do parku. To, jak jsem nedával pozor na cestu se mi vymstilo, do někoho jsem vrazil. "Sorry…." Začal jsem se omlouvat, zvedl jsem konečně pohled a uviděl ty zelené oči. "Ty…." Hned jak mě ty zelené oči spatřily naplnily se hněvem a nenávistí. "Jak jsi jen mohl ublížit mému bráškovi?" teď jsem se hrozně zastyděl. "Já no, nechtěl jsem." "Jo tak nechtěl jo?" šlehl po mě tak hnusným pohledem že kdyby mohl ten pohled vraždit tak jsem už mrtvej. Napřáhl se a dal mi pěstí. "Proč?" "Ještě se ptáš?" řekl to tak pohrdavým hlasem a přilítla mi druhá.
Chytl jsem se za bolavou tvář. "Jo to se teda ptám"chtěl jsem vysvětlení. "Ty hajzle hnusnej!" zařval a shodil mě na zem. Začal mě škrtit a zlost v jeho očích se snad ještě navýšila. "P-pust mě sakra vždyť sem mu pomohl!" snažil jsem se mu to vysvětlit, ale s přiškrceným přívodem vzduchu to šlo opravdu blbě. "Jo tak pomoct ho?! Tím že ho zmlátíte?!" z ničeho nic mi přilítla další facka. A ta už zatraceně bolela! Nějakým zázrakem se mi ho povedlo ze sebe strhnout a dostat pod sebe. Pevně jsem mu chytil ruce nad hlavou. "Jo přesně tak, chtěl jsem mu pomoct! A za to že mu nadávali že jeho brácha je buzna já nemůžu. Já totiž toho jeho bráchu buznu měl docela rád! Než mě podrazil víš?!" nechápavě na mě zíral ale zlost v jeho očích stále nechtěla vyprchat. "A to ti mám jako věřit?!" uchechtl se a snažil se vyprostit z mojeho sevření. "Spíš já bych ti neměl věřit, za to jak ses ke mě zachoval."
Věděl jsem že jeho ruce už dlouho neudržím......a tak se i stalo. Znova se dostal nahoru on "Tak já se k tobě zle zachoval jo? Já ti taky zmlátil někoho koho máš zatraceně rád?!Co? No tak mluv!!!" "Ne to ne ale využil si mě! Celý, celý to byl jenom trik.Gerarde jak jen si mohl?!" vážně jsem už byl z celý týhle situace dost zmatenej, ztrácel jsem se v tom. Pak mě zase chytil pod krkem. "Tak ty to nakonec budeš ještě házet na mě?! Já kretén si myslel že je v tom něco víc a vy mi pak uděláte takovejch sviňáren a ještě mi tu budeš říkat že já podrazil tebe?! Já to myslel vážně! Já byl ten kdo naletěl! Ne ty, ne ty Franku!" křičel na mě a já se do toho začal ještě víc zamotávat. "Seš dobrej herec Gee, ale Mark mi to už všechno řekl! Celej ten tvůj plán jak mi ublížit!!!" najednou jeho stisk povolil a jen na mě zíral....
Já začal konečně pořádně nasávat vzduch, chytl jsem se za krk a začal kašlat. Podíval jsem se na Gerarda, seděl tam na zemi, díval se na mě jako by mě viděl teprve pořádně až teď. "Mark? Plán? Jakej?" měl plno otázek. Ale já taky!!! "Jakej? Jak se dostat ke mně, jak na mě něco vyšťourat a pak toho využít, jak mě prostě srazit až na kolena!" vykřikl jsem na něj, jako by nevěděl, co na mě chtěl zkoušet. Hlavu si dal do dlaní, chvíli si jen tak mnul tvář, pak se na mě podíval. "Já bych nikdy nic proti tobě nemohl udělat!! Ale řekni mi, proč si zmlátil mého brášku a proč si udělal to, s tím toaleťákem?" cože? Tak kdo je tady idiot, on nebo já?! "Já jsem ho bránil, kluci na něj vlítli, já se kvůli tomu pohádal se svojí partou. Chtěl jsem pak Mikeymu pomoct se zvednout ale řekl, že po mě nic nechce a tak odešel sám a o žádném toaleťáku nic nevím, včera jsem hned po tom incidentu s Mikeym šel domu a tam se ožral." Sklopil jsem pohled. Gerard si ke mně přisedl a objal mě. "Promiň, já o ničem z toho nevěděl." Začal brečet. "Ne, to mě ty odpusť. Věřil jsem Markovi víc než tobě, to jsem neměl." A začal jsem brečet taky. Chvíli jsme tam tak byli, oba v náručí a brečeli. "Asi bychom měli vstát." Zašeptal mi do ucha a já souhlasně přikývl. Stoupl si první a mě jen pomohl na nohy. Sedli jsme si na lavičku.
Začal se smát. "Co je?" udiveně jsem na něj zíral. "Já jen, je to všechno tak divný. Vlastně jsem naletěli oba a tak hloupě. A všechno to na nás ušili kamarádi!" když jsem o tom tak přemejšlel, musel jsem mu dát zapravdu. "Takže mezi náma zase dobrý?" zahleděl se na mě. "N-no jo ale jak to myslíš dobrý?! V jakým smyslu?" smutně se na mě zadíval. Nevím co mě to najednou popadlo. Naklonil jsem se k němu a políbil ho. "Už jsem se lekl že to myslíš jinak." usmál se a chytil mě za ruku.
"Víš, popravdě, prostě, když jsme tam tak spolu byli, v té třídě, po škole tak, jsem prostě něco začal cítit, něco se ve mně probudilo, něco…." Začal jsem s vysvětlováním ale dost jsem u toho koktal, fakt jsem netušil, jak mu to mám správně říci. On se na mě ale jen mile usmál a políbil teď on mě, ale tak jinak, prostě to bylo krásný, bylo to jako v nebi. "Vím co myslíš Frankie, já, asi tě miluju, ne asi ale určitě. Je to už dlouho co to tak cítím ale teprve tím, že mi zbili bráchu a žes to měl být ty mi to nějak došlo, hrozně mě to bolelo, bylo to hrozný." Smutně se usmál. "Já měl něco podobného, když mi Mark řekl, to co řekl tak mě tak bodlo u srdce, nevěřil jsem tomu, že bys toho byl schopný. Prostě ne. Miluji tě Gerarde Arture Way celím srdcem." Objal mě a já se k němu přitáhl ještě víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kačka kačka | 2. ledna 2008 v 22:44 | Reagovat

moc hezky se to vyřešilo:)

2 FraGee FraGee | 2. ledna 2008 v 23:02 | Reagovat

kačka: jo to jo

3 sweetsky sweetsky | Web | 3. ledna 2008 v 6:44 | Reagovat

nááádhera!!! Doufám že poslední bude tak skvělej jako tenhle :)

4 XDXD XDXD | Web | 3. ledna 2008 v 13:03 | Reagovat

Hah xD.. To bylo dobrý-jednu chvíli se mlátěj a vzápětí bulej v obětí xD.. Nádhera, opravdu geniální :D!!!

5 Chemical_BuBble Chemical_BuBble | Web | 3. ledna 2008 v 16:08 | Reagovat

toe krásný!!!! super!!!! nádhera!! dokonalost sama o sobě!! x)

6 Culka Culka | 3. ledna 2008 v 18:13 | Reagovat

Hezkýý :)

7 teryn-red teryn-red | 3. ledna 2008 v 20:44 | Reagovat

jéé...to je hezký 8) takový, prostě klásný

8 awwww awwww | Web | 4. ledna 2008 v 6:49 | Reagovat

jakooo =( tech 7komentů přede mnou už vyjmenovalo všecko, co sek tomu dalo říct... =) fakt krásný =) už se vidím, že ve škole budu zas zasněná xD

9 Skye Skye | Web | 5. února 2008 v 0:25 | Reagovat

též nemam slov, je to nádherný! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama