Vzdor II.

22. dubna 2008 v 19:45 | Pája a Anett |  Vzdor
"Co je? Vyrušil si mě, no ty víš při čem." Obrátil jsem oči v sloup. "No sorry, ale jak to teda bude zejtra? Zatáhnem školu nebo půjdem?" "Jistě že zatahujem!!! Už jsem se domluvil s Jephou a se zbytkem, půjdem asi k nám a tady si uděláme privát." Zněl nadšeně. No já jsem byl taky. Každej okamžik kterej nemusím bejt buď ve škole nebo s timhle cirkusem sem si vychutnával. "Okay, tak zejtra v půl osmý u vás. Musím končit. Čuz." Jen jsem zaslechl jak taky říká "čuz." A zavěsil jsem. uslyšel jsem totiž z chodby kroky.

Rychle jsem telefon schoval zpět, zavřel okno a sedl si k psacímu stolu aby to vypadalo…. Dveře se otevřeli a já už čekal rodiče jak na mě vlítnou a seřvou mě. Naštěstí to byla jen malá Rachel. "Už můžu?" jen jsem jí pokývl ať jde dál a zavřela za sebou dveře.
Už dlouho jsem neviděl, aby její oči takhle zářily. Ruce měla složené v klíně a hypnotizovala mě pohledem. "Tak honem bráško" řekla, když už jí přišlo, že se od stolu zvedám příliš pomalu. Šel jsem teda k ní a vysvětlil jí tu hru. Samozřejmě, že předem dostala spoustu varování - "Rachel, ale ať tě ani nenapadne zapnout zvuk, musíš s tím bejt schovaná pod peřinou a když uslyšíš, že někdo přišel, okamžitě to vypni a schovej! Vezmi si tam ještě baterku a knihu a jestli někdo přijde, musíš dělat,že sis četla, okay?" Protáhla znuděně obličej, ale udělala vše přesně jak jsem jí řekl.
"Tak jdeme slečno!" řekl jsem jí, když už asi dvě hodiny hrála tu hloupou hru a přehodil jsem si jí přes rameno. "Né Berty, ještě ne ,prosím" žadonila,ale bylo už dost pozdě a kdyby jí tu rodiče v tuhle hodinu našli, tak akorát zase seřvou mě, že jsem nezodpovědnej a nedal jsem jí spát dřív. "Zejtra si zase zahraješ, souhlas?" řekl jsem jí, když jsem jí ukládal do postele. Jen kývla a zavřela očka. Šel jsem do svého pokoje a po tom náročném dni jsem na spánek nemusel dlouho čekat.
Ráno jsem se tvářil jakoby nic. Umyl jsem se, posnídal s rodinou a vydal se "Do školy" . "Chlapče a dávej tam pozor, vzdělání je důležité" slyšel jsem za sebou ještě volat svojeho dědu. Nejradši bych mu řekl, že je to pěknej kretén a nesnáším ho, ale za to bych dostal i v normální rodině, natož u nás, tak jsem si jen v duchu zanadával a šel jsem dál. Viděl jsem, jak zrovna na zastávku přijíždí autobus. Rychle jsem po kapsách začal štrachat
drobný. Super, akorát na bus! Pak jsem se rozpačitě ohlédl k našemu domu...Nikdo už nebyl venku ani nekoukal z okna, tak jsem rychle zaplul do autobusu...snad mě naši neviděli. Tvrdí, že mi čerstvej vzduch po ránu neuškodí a že musím do školy chodit pěšky.
Od zastávky to bylo ke Quinnovi jen kousek. Už z dálky jsem viděl, jak s Jephou postávají u plotu a vychutnávají si první raní cigaretu. "Nazdar hoši, tak co podniknem?" řekl jsem jim, když jsem došel blíž. "Hele kámo, včera se mi zadařilo, byl tu kámoš a chtěl udělat kšeft, koupil jsem od něj trošku trávy, takže myslím, že plán je jasnej." ušklíbl se Quinn. No sice jsem trávu ještě nekouřil, ale proti jsem rozhodně nebyl. Doma jsem nemohl nic, tak jsem si to "na svobodě" užíval.
Sedli jsme si u Quinna na posteli a on se pokoušel ubalit špeka, jenže mu to vůbec nešlo. Jepha ho celou dobu pobaveně pozoroval a pak se zvedl a šel k němu. "Ukaž ty tele, já to smotnu." oba jsme na něj koukali jako na zjevení. "Hele Jephe, ty už si...?" prostě jsem se musel zeptat. "Jo jednou ve škole mi nabídnul kluk na záchodech a od tý doby se tam scházíme, takže balit už umím."
"No kdyby to věděli vaši." zasmál se Quinn a prohlížel si Jephovo dílo. Během pár minut jsme už byli totálně zhulený. Jen tak jsme vedle sebe leželi na velkým letišti a pozorovali jsme strop. "Hele kluci, já chci udělat ještě něco zakázanýho!" řekl jsem jim . "Chceš sehnat něco tvrdšího?" zpozorněl Quinn. "Ale tak sem to nemyslel, ne drogy, prostě něco jinýho, ale co normálně nesmím" "Vošukej nějakýho kluka" vypadlo najednou z Jephy a Quinn se začal dusit kouřem. "A tohle tě napadlo jak?" odměřeně jsem se na něj podíval. "Normálně, chtěl si něco zakázanýho. Tak normálně ještě šukat nesmíš, takže je to zakázaný a kdyby to bylo s klukem, tak je to ještě zakázanější. Víš co, tak se mě příště na nic neptej, ty debile" odfrknul si Jepha.
To sou fakt nápady tohle to. Abych vojel chlapa, fuj už jen při tý představě jak mi ho někdo strká do prdele nebo já jemu, fůj. Zakřenil jsem se. Kluci mi podávali dalšího špeka. Bože, jestli dojdu domu a rodiče na mě nic nepoznaj tak sou asi fakt hloupější než jsem myslel. Byl jsem u Quinna celej den. Rodiče se po mě určitě už scháněli, jenže protože jsme nesměli vlastnit mobily, ani podobnou techniku, tak se mi přeci nemohli dovolat. To je dobře. Ještě aby mě otravovali i tak.
Koukl jsem na hodinky. Rychlostí blesku jsem byl na nohách. Kluci se na mě dívali jako na něco neuvěřitelnýho a pak vyprskli smíchy. "Co je vole?" zeptal se Jepha. Furt se tak připitoměle smáli. No asi to ještě bude tím jointem nebo tim malim množstvím alkoholu který tu vypili. "Musím domu jinak dostanu nějaký hloupí domácí vězení nebo tak podobně." Teď se začal smát jen Quinn. Jepha zblednul a podíval se na mě teď již jasnějším pohledem. "Kurva kolik je?" taky vstal a začal hledat svojí mikinu, taky v ní měl asi mobil. "Půl sedmý." S klidem jsem mu odpověděl. Věděl jsem, že bude mít ještě větší průšvih než já. Jeho rodiče jsou daleko víc postavení na hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 awwww awwww | 22. dubna 2008 v 20:29 | Reagovat

"Půl sedmý." S klidem jsem mu odpověděl. Věděl jsem, že bude mít ještě větší průšvih než já. Jeho rodiče jsou daleko víc postavení na hlavu...............ááááá  hajzl Bert... xD ae upe s ním soucítím....

2 Doookie Doookie | Web | 22. dubna 2008 v 21:40 | Reagovat

no šak on Berty brzo změní nároz na to strkání do zadku:D:D..hmm že jo?:D

3 Anett Anett | Web | 22. dubna 2008 v 22:29 | Reagovat

Ale nééé Doookie, nic nebude, Berty ho přece nebude strkat někomu do zadku ne?

4 Doookie Doookie | Web | 23. dubna 2008 v 9:44 | Reagovat

heeey ty sis na mě snad zasedla poslední dobou ne?:D:D

5 Elishka! Elishka! | 23. dubna 2008 v 18:22 | Reagovat

Anett!! musí ho tam někomu strkat! :D:D:D

6 Anett Anett | Web | 23. dubna 2008 v 19:44 | Reagovat

Ale Doookie, já na tebe? Proboha proč? Já nikdy, to víš.

7 Doookie Doookie | Web | 23. dubna 2008 v 22:04 | Reagovat

Anett:jojo já to vidim:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama