Vzdor IV.

25. dubna 2008 v 23:16 |  Vzdor
Jedu teď asi do úterý pryč, takže s manželem nemůžeme psát....pokráčko ale hodíme co nejdřív :-)

Do pátku to pak šlo tak nějak v klidu. Otec mě sice nutil učit se nazpaměť nějaký stupidní texty, ale já v duchu byl stejně uplně jinde. Pořád jsem přemejšlej, jak to vlastně provedu. Neměl jsem ani tucha, ale pořád jsem před sebou viděl domlácenýho Jephu,kterej mi s úsměvem říkal, že vše bude okay a že jde i on. To my dodávalo sílu, naději.....
Katie celej den obskakovala matku, protože onemocněla. Pak ke mě z ničeho nic přišel otec. "Synu, musím jít školit naše nové bratry a sestry. vrátím se za tři dny. Ty spolu s dědem teď převezmete pevnou ruku nad rodinou, i když kvůli tvým prohřeškům si tím nejsem tak jist. Ale přesto ti dávám tento úkol, svědomitě se starat o rodinu a také musíš o pondělní večer předčítat"
Jen jsem přikývl a došlo mi, že tohle můj plán značně zjednodušilo. Otec si pobalil věci a odešel. Z ničeho nic ke mě přiběhla Rachel. "Bráško, já si chci zahrát" zase ten její andělskej pohled. "Hele maličká, teď se to nehodí" měl jsem toho ještě tolik, co jsem musel vymyslet a na tohle jsem teď opravdu neměl čas. "No ale to vážně není můj problém. Já si prostě chci zahrát." řekla mi a tvářila se u toho až nějak moc dospěle. "Fajn, ale mám podmínku, odeženeš Katie od matky a řekneš, že se o ní postaráš ty." nechápavě na mě vykulila oči. "Já se o ní ale nechci starat, já chci hrát. Seš debil nebo co, bráško?!" no teď jsem pro změnu vykulil oči já. "Kde, kde si přišla na tohle slovo Rachel?!" "No doma určitě ne." řekla a nacpala si do pusy asi tři žvejkačky a začala provokativně praskat bubliny.
Chvíli to trvalo,než jsem se dostal z toho šoku..."No víš, já ale potřebuju, abys Katie odehnala a dáš mamince do čaje tohle, ano?" usmál jsem se na ní a z lékárničky jsem vytáhl prášek na spaní. "Tak jooo" zajásala a odcupitala pryč.
Za chvíli přišla zpět a vítězně se na mě usmála. "Hotovo, takže šup,jdu hrát" dal jsem jí mobil, ale upozornil jsem jí, že ho za chvíli budu potřebovat, protože musím jít pryč.
Šel jsem za matkou do obýváku, už byla tak nějak v polospánku. "Hele mami, udělal jsem vše potřebné, ale musím do školy dodělat projekt, mohl bych teda jít k Jephovi? Vrátím se brzo" modlil jsem se,,aby se už nic neposralo. "Dobře Roberte, ale ne že tam budeš dlouho." zývla si a pohladila mě po tváři. ..Takže první část plánu vyšla.
Omluvil jsem se Rachel, že už musím jít, sebral jsem jí mobil a štrádoval jsem si to ke Quinnovi. Jepha na mě čekal na předem domluveným místě. Oběma nám bylo trošku trapný jít tam s těma všema modřinama, ale party je party.......zase kus zakázané svobody a pro tu jsme byli schopní udělat vše.
Quinn už na nás čekal před tim jeho bejvákem. Poplácal mě po rameni. "Au ty kreténe." Vyjel jsem na něj. "Ježiš sorry, nějak jsem zapoměl." Zamral v omluvu, a podíval se do země. "Promiň." Špitnul jsem já. Nemusel jsem na něj tak vyjet. On nemůže zato, že mám debilní rodiče. Teda spíš otce. Od tý doby co je jedním z těch nejvyšších představitelů tak ještě víc dbá nato, aby se vše dodržovalo. Zabít.
Vešli jsme dovnitř a já jsem si musel přidržet uši. Ta hudba byla nějak moc hlasitá. Otočil jsem se na Jephu a všimnul si, že se usmívá a něco mi říká. Tak jsem odstranil ruce z uší, počkal chvíli dokud si nezvyknu. "Cos říkal?" křiknul jsem na něj. Jen se ke mně natočil. "Říkal jsem, že to je bezva. Jdu k baru pro pití, jdeš taky?" přikývl jsem a tak jsem se začal prodírat mezi těma lidma. Většinu jsem tu z nich ani neznal. Kam na ně ten Quinn chodí?!
Všimnul jsem si nějaký skupiny holek jak si na nás ukazuje a něco si mezi sebou špitá, vcelku kosti. Došli jsme s Jephou k baru. Vzal nějakej kelímek a strčil mi ho do ruky. Sám si nějakej vzal a Quinn došel taky s něčim v ruce. "Tak na vás pánové." Přiťukli jsme si. No byl to hnus ale pití je pití a noc je ještě mladá.
Nějakou chvíli jsme tam jen tak postávali a pozorovali ostatní lidi. Fakt jsem jich většinu neznal a nikdo se ani moc netvářil, že by mě chtěl poznat. Ale co, hlavně že jsem na party a hodlám si to tu užít jak jen to půjde. Z ničeho nic se k nám nachomýtli dvě holky z tý skupinky, která nás předtím pozorovala. "Čau kluci, nalejete nám něco k pití?" řekla ta blondýna a Quinn jim hned začal nalejvat nějakej sladkej hnus. Na mě se pro změnu zubila ta prsatá bruneta. Byla fakt moc pěkná a ten její výstřih snad ještě hezčí. "Chtěl by ses projít?" usmála se a natáhla ke mě ruku. Než jsem stačil cokoliv říct, chnapla mě za triko a táhla někam na zahradu. Ještě jsem si cestou stihl ulovit ze stolu něčí pivo a už jsme byli venku. "Je krásnej večer, viď?" řekla mi sladkým hlasem. Ještě že stála kus přede mnou a neviděla,jak jsem zhnuseně protočil oči. Nejsem na takovouhle romantiku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 awwww awwww | 26. dubna 2008 v 1:20 | Reagovat

hmmm nejsu ani prsatá, ani bruneta.... shit! xD každopádně je to great... ae dycky, když sou někde kluci z the used, tak mě to dodá odvahu... a takový ten pocit, že když něco nevyjde, že to stejně nic moc nezmění..jakože o nic nejde... a ted jako nemluvím enm o ff, ae pstě aj když poslůchám mp3 bo dívám na videa..

2 Emily Emily | Web | 26. dubna 2008 v 12:23 | Reagovat

BRUTAAAAAAAL!!!!!!!!!!!!Já se poseru :DDDD

pokud de o mě já sem sice původně bruneta (ale teď obarvená na černo ;))) ale prsatá???K tomu mam HODNĚ daleko,asi tak daleko jako Bill Kaulitz ke klukovi,a to už je co říct xDDDD.Ach bože já ubohá...(skoro) placatá xDDDDD

3 Emily Emily | Web | 26. dubna 2008 v 12:23 | Reagovat

Sorry,sorry,sorry!!!!!Předem bych se chtěal hrozně moc omluvit,a však ani omluva neodčiní to co se chystám udělat.Věřím však že zde, mezi vámi-úchylnými dušičkami to můžu říct.Chtěla bych moc poprosit (ano, je to reklama a ani když řeknu že ne, furt to reklama bude,takže se vážně moc omlouvám!!!!!!!!!!) jestli byste mohly navštívit náš web,založily sme ho teprve před pár dnama, a vlastně ani nevim proč sem to neudělala už dřív.....je to samozřejmě taky web s Frerardama, Waycestama a podobně, jinak bych sem vůbec nelezla dávat tu reklmu.Zatím tam skoro nic není,ale buďte prosím shovívavé,a vyčkejte....Jestli poníženě můžeme poprosit,napište prosím nějaký komentář.Vůbec bych sem tu reklamu nedávala ale nevím jak jinak docílit toho abyt tam někdo šel....Ještě milionkrát se omlouvám....a prosím za promnutí že tohle zkopíruju na víc Frerard blogů,protože by se mi to už asi nepovedlo znovu takle sformulovat.Děkuju předem děvčátka!!!!!!!!!!!!!!!

4 Matty Matty | 28. dubna 2008 v 20:30 | Reagovat

Ale notáq!Přece ho to nenecháš dělat s holkou?! :D

5 Elishka! Elishka! | 29. dubna 2008 v 19:32 | Reagovat

no tak já jsem bruneta...a pod tričkem tež něco mám..ale abych byla kozatá to ne :D:D:D..jinak pěkný!! :)

6 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 26. srpna 2008 v 21:29 | Reagovat

tak kdepak je ten prsatej blonďatej Gee...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama