Červen 2008

Heartbreak In Stereo - Falling.

30. června 2008 v 15:57 | překlad Sally |  Heartbreak In Stereo
Táákže tenhle díl bych chtěla speciálně věnovat mojí lásce Pavlínce. Ty víš jak to je miláčku. :) Tak enjoy it all and I love you Pavlinka.<3 S.
Frank's POV
Týden utekl jako voda a my jsme na albu vůbec nezapracovali. Brian byl naštvanej, Rayovi s Bobem se nelíbilo to napětí které tu panovalo a já s Mikeym jsme se pořád a pořád čím dál tím víc hádali. Gerard byl na samém dně a já se cítil špatně, protože to byla moje chyba. Všichni jsme nesnášeli tenhle barák. Bylo tu to tak strašidelný a ještě ke všemu ti psi co žili v blízkosti tohohle domu. Určitě čekali jen na to, jak si na mě pochutnají a to už proto, že jsem nejmenší z kapely.

Heartbreak In Stereo - Typical.

29. června 2008 v 20:39 | překlad Sally |  Heartbreak In Stereo
Frank's POV
Hned jak jsem si uvědomil co se děje, odstrčil jsem ho.
,,Čemu na slově 'nechci' nerozumíš?'' vyštěkl jsem.
,,Líbal jsi me nazpátek!'' vykřikl.
,,Na sekundu jsem si neuvědomil, co se vůbec děje.''
,,Takže jsi nic necítil?''
Cítil jsem něco.
Nemohl jsem si to ale připustit.

Hlášení, hlášení....

27. června 2008 v 2:15 | Pájuše |  Other
Tákže,abyste pořád nemuseli psát komenty....... Jsem teď děsně zaseknutá do Drop Death s Anett, tomu teď věnuju dost času (Anett nebij mě,já už zas kus dopíšu, abys mohla pokračovat, slibuju)
Hmmm....My New Life....pokráčko mám už přes dva měsíce v sešitu a furt ne a ne ho přepsat....ale dobrá, udělám si na to čas :-) Jenže jak se znám, tak už se mi to po tý době stejně nebude zamlouvat....
It Hurts..nebojte, nebude to bolet dlouho. S Payou jaksi už nejsem moc v kontaktu, ale má drahá Sallynka se nabídla, že si o prázdninách najde čas to se mnou doklepat do konce ( je to můj miláček ale zároveň perverzáček s bujnou fantasií,takže se máte na co těšit)
S FraGee máme taky nějaký ty překvápka...ale ještě si počkejte ...a já jdu chrnět :-P

Vzdor XIX.

13. června 2008 v 14:19 | Pája a Anett |  Vzdor
"Něco k smíchu?" štěknul jsem po něm. Jen se zatvářil jako že ne a začal zběsile mávat rukama na obranu, bylo vidět, že dusí smích. Tak tohle je teda fakt dokonalý. "Běžte oba do háje. Jeden větší ubožák než druhej." Odešel jsem a prásknul dveřmi. Šel jsem tam, kam mě nohy nesly. Nakonec to byl park. Sednul jsem si a přemýšlel nad tím, jak se všechno mohlo tak krásně posrat. Já ho fakt nesnáším! Proč prostě musí bejt jednou tak úžasnej, dokonalej, že by mi udělal všechno, co by mi na očích viděl ale pak je takovej hnusnej? Bože, jsem já ale takovej idiot!