Červenec 2008

Ohh dovča, zasloužená dovča

31. července 2008 v 20:09 | FraGee
Dnes (za pár hodin) odjíždim na dovolenou do nudného Egypta, doufám že tam potkam hodně teplejch lidí (taková oáza :D). No každopádně s mamkou za zády nebudu moct psát, jedině si tak kreslit teplý neutrálky na papíry v hotelu, a budu vzpomínat na stories :D
Dodatek:
Blahopřeji Páje a Anett k jejich narozkám.
Standartní blahopřání: hodně štěstí (..na hledání gayů) a zdraví (..abyste jich v životě viděly co nejvíc) :D A hodně bujnou představivost :D Dárek už pro vás mam vymyšlenej, tak ho dostanete hned jak ho budu mít udělanej a setkáme se, bohužel bude až po začátku školního roku. Tobě Pájo přibalim ještě ten slíbenej zapalovač :D Užijte si koncík
No už teď se mi stýská. 14 dní bez netu a ICQ no snad to přežiju. Držte palce ať nespadneme s letadlem nebo aˇby mě nesežraly rybitchky (mamku ohlodávaj pořád :D proto do moře tak často nechodí :D:D) No nic, užijte si to tady....

Freak (26) - Still a child

21. července 2008 v 13:07 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Frank´s POV
Probuzení vedle Gerarda, existuje něco krásnějšího? Jen tak ležet vedle něj a vzpomínat na všechny události včerejší noci a přitom se dívat na jeho dokonalou tvář, zatímco spí? Skoro jsem vykřikl, když jsem si vzpomněl, že je vlastně pořád nahý.
"Dobré ráno miláčku." zašeptal Gerard a jeho oči se pomalu otevřely. Párkrát zamrkal, pravděpodobně proto, aby si jeho oči přivykly na ostré ranní světlo, které do pokoje pronikalo škvírou mezi závěsy. Jakmile se jeho oči střetly s mými, hned se začal usmívat a já jsem se na něj samozřejmě také usmál.

Freak (25) - Fireworks

19. července 2008 v 21:05 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Hele tak zaase prrr holky ! ! ! Nemůžu za to, že se opět snaží "vylepšovat" blog a nezveřejnilo se to....Dokonce se mi od nějaký sedmý hodiny podařilo přihlásit se až teď. Takže doufám, že už neuvidím ANI JEDEN komentář, že jsem někoho trápila ! Nebyla to moje chyba ! !
Frank´S POV
Tuto noc, jsem ležel vedle Gerarda, s rukama obmotanýma kolem jeho spícího těla. Bylo to pro mě velice obtížné usnout, protože jsem byl hrozně nervozní. Nevěděl jsem, že Gerard tak zoufale rychle překoná svůj strach ze sexu. Kdybych mohl, tak bych ho raději pořád dokola odmítal. Ale teď už jsme mu slíbil, že zítra náš vztah posuneme dál, nemohl jsme si pomoct, ale byl jsem pořád hrozně nervozní. Co když to celé pokazím? Co když to bude Gerarda moc bolet? Možná bych přece jen měl....ne to by nebylo dobré. Ale předtím to vypadalo, jakože Gerard ví, co dělá. Měl bych.......

Freak (24) - Why does nothing even turn out like it should?

18. července 2008 v 10:58 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Moje velmi oblíbená kapitola, tak doufám, že se vám bude líbit minimálně tak jako mě :-) Enjoy it holčiny :-)
Vypravěč
Gerard byl nervozní. Ne, Gerard byl nepopsatelně nervozní. Všechno bylo tak, jak mělo být, dal si dlouhou koupel v matky vonných olejích, takže věděl, že teď krásně voní. Nalíčil se, ne sice nějak extra moc, ale líbilo se mu, jak vypadá. Také si upravil vlasy, natužil si je a rozcuchal a dále následoval každý krok, který si zapamatoval, aby to bylo perfektní. Večeře byla na stole, který byl ozdobený svíčkami a také tam dal láhev vína, která byla připravená k otevření. Vypadalo to jako ve filmu, vše bylo perfektní.

Freak (23) - Seduction (pt. two)

17. července 2008 v 20:50 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
"Krok jedna; je nutné aby z vás vyzařoval mix opojné romance a šarmu." řekl hlas a Gerardovo oči se rozšířily. Lehce zakroutil hlavou, ale i tak si tato slova vryl do paměti.
"Krok dva; Konverzace. Vyhněte se tomu, že jí budete nutit své názory a neříkejte nahlas každou svojí myšlenku.A hlavně jí poslouchejte." hlas pokračoval a Gerard opět zakroutil hlavou. Tenhle krok pro něj bude velmi obtížný, když občas vypustí z pusy i věci, které si chce nechat pro sebe.

Freak (22) - Seduction (pt. one)

17. července 2008 v 11:47 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Frank´s POV
Je to těžké být někoho klukem. Je to opravdu těžké. Proč? Protože myslíte neustále na sex.
Ani já nejsem výjimka, ale naneštěstí ještě k tomu nepomáhá, že můj kluk je stále víc a víc nadržený. No, fakt si nedělám legraci. S Gerardem jsme strávili skoro celý víkend mazlením se a líbáním, jak by řekl on - muchlováním.

Freak (21) - Learning

16. července 2008 v 18:01 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Vypravěč
Další ráno Franka probudilo, když ucítil něco na rtech. Trvalo mu několik vteřin, než mu došlo, že to jsou Gerardovo rty a pak ještě asi dalších pět vteřin, než kolem něj obmotal ruce a také ho políbil.
"Děkuju, že si po mě nic neházel." řekl Frank, když se po chvíli od Gerarda odtáhl. Ani ho moc nebolela hlava, nejspíš i kvůli tomu, že spal dobrých dvanáct hodin, a taky že předtím byl už opilý mnohokrát, takže skoro nikdy neměl kocovinu.

Freak (20) - December

16. července 2008 v 7:08 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Výjimečně to dávám k zveřejnění na takto časnou hodinu( ale tu osmičku si tam prostě musím dát), i když pochybuju, že někdo z vás sem vleze tak brzo. No ale jelikož jsem se u Anett ( přeloženo - u manžela) dočetla, že Simka ráno odjíždí...a pak jsem také zjistila, že Swuppie jede pryč, tak to dávám na takhle brzo (kdyby se náhodou někomu zachtělo mě litovat....je půl druhý ráno, teď jsem dopřekládala a v šest vstávám do práce...takže, mám ráda gerbery,tulipány, růže a slunečnice,adresu pošlu mailem :-D) ..dále to věnuju ještě FraGee (po práci se pokráčko hodí,ne?) .....samozřejmě Zuzu přeju krásné prožití pracovního dne (to není provokace)...a dál? dál je to pro *snaží se vybavit si komenty* ..enys...kisss...adrianu, EMILY (abys mohla dýchat, kyslík je důležitej, nezapomínej...to už došlo i Gerinovi při líbání :-P )..dále je to pro holky z Conclave ,které taky pilně komentují a Raifivie ..jestli jsem na někoho zapoměla, tak mě omluvte....a teď už mlčím.......napsala jsem víc, než jsem chtěla...ne vlastně vůbec ne.....zatímco jsem překládala, nevěnovala jsem pozornost králíkovi, který mi mezi tím překousal šňůru od žehličky (tím je myšlen přístroj na žehlení oblečení ne na vlasy,ale to je fuk), pak my okousal nové sluneční brýle a ve finále se mi počůral na čerstve vydrhnutý parkety..ale jooo taky vás miluju...... (FraGee a ty se ani nepokoušej smát ! :-D )

Freak (19) - Rape (pt. 2)

15. července 2008 v 13:51 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Pro Emily, aby přežila XD....a dneska už nechci číst ani jeden komentář, jestli by se třeba nestalo, že sem dám ještě třetí díl....protože to je zbytečný..to by se fakt nestalo :-) Takže Enjoy it, ať za sebou máme tuhle část a jak jsem tak na to koukala, tak mé oblíbené části přichází na řadu někdy koncem týdne a přes víkend :-)..možná že už ve čtvrtek, uvidíme....
Vypravěč
Frank byl jediný člověk, který už dříve věděl o Gerardovo znásilnění a proto byl teď ze všech lidí v domě nejsilnější. Pomohl Mikeymu na gauč, když tam dostávala Donna Gerarda od počítače. Řekl Gerardovi, aby jim řekl úplně vše a tak Gerard mezi jednotlivými vzlyky začal vyprávět svůj smutný příběh a Frank čistil Mikeymu obličej. Sebral všechny věci, které Donna a Mikey upustili na zem a uložil je v kuchyni, kde také na chvíli zůstal, protože cítil, že rodině musí dát chvilku, kdy budou o samotě.

Freak (18) - Rape (pt. one)

15. července 2008 v 10:21 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Vypravěč
Ovšem že všichni věděli, že léto bude brzy u konce. Tohle vše nemůže trvat věčně stejně jako netrvá věčně nic ostatního. Frank si zařídil práci v hudebninách, což bylo jediné zaměstnání, kde byli tolerantní vůči všem jeho piercingům a tetováním. Frankovi bylo výslovně zakázáno, aby se z domu Wayů odstěhoval pryč. Nejdřív s nimi totiž nechtěl bydlet dlouho, protože si připadal provinile. Když ale začal mluvit o stěhování, Gerard plakal, Mikey se s ním hádal a Donna si zacpávala uši. Frank už nemohl odejít poté, co ho přesvědčili, že sem k nim patří.

Freak (17) - Sex

14. července 2008 v 11:26 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Nedočkavci ! ! ! XD... někdo asi zapomíná, že mám prázdniny..... :-)..a to možná poslední *zničenej pohled*
Vypraveč
Určitě každý z vás uzná, že mít se svým jednadvacetiletým synem rozhovor o sexu, je dost divné. Donně se do toho vůbec nechtělo, ale bylo to nezbytné. Když bylo Mikeymu patnáct, tak se o tom pokoušela bavit s ním, ale nedostala se dál, než k - "Michaeli, už je ti patnáct le-" pak jí Mikey zastavil tím, že si zacpal uši a začal nahlas křičet. "Mami, říkali nám o tom už ve škole, vím všechno, tak už neříkej ani slovo."

Voices of Violence pt. 2

12. července 2008 v 20:39 | FraGee & Pája |  Voices of Violence
Doma jsem si roztřídil nákup a vytočil číslo, chvíli to zvonilo, už jsem myslel, že to položím, když v tom to někdo zvedl "Prosím?" "Dobrý den, dnes ve vaší firmě, jsem si koupil jeden z Alarmů a potřeboval bych ho nějak zprovoznit, mohl byste sem někoho poslat?

Freak (16) - Happines

12. července 2008 v 15:41 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Vypravěč
Pro Gerarda byly pořád šance, že by se s někým líbal nulové. Byla pro něj větší šance, že se v dešti směrem k nebi roztáhne tisíc deštníků a všichni budou zpívat ´It´s raining man" zatímco šest překvapených ale slastných petúnií bude dělat kotrmelce. ( ??? ) Jednoduše nevěřil, že by se někdy mohl líbat.

Freak (15) - First Kiss

11. července 2008 v 23:05 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Vypravěč
Chlapci zde seděli a společně plakali, ani jeden nebyl schopný pohybu. Ani jeden se k tomu neodvážil. Gerard si pořád myslel, že jen sní a Frank si zase myslel, že možná Gerarda jen donutil k tomu, aby to řekl. Ovšem že se oba mýlili, jen byli vyděšení.

Freak (14) - Confessions

11. července 2008 v 8:08 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Frank´S POV
Poté co jsem plakal ve sprše, jsem se usušil a oblékl, spousta myšlenek se mi jako šílené pořád honily hlavou. Stále jsme se cítil jako kus hadru, kvůli tomu, že jsem se do Gerarda zamiloval. Věděl jsem, že se mezi námi nikdy nemůže nic stát, ale to je dobře. Nezasloužil jsem si jediný jeho dotek.

Freak - ( 13) - Realisations

10. července 2008 v 19:08 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Tak když jste teda tak hezky prosily a když Swuppie házela nevinná očka, dobrá...dneska ještě jeden díl navíc....ale nezvykejte si na to :-P

Vypravěč
Dva zbylí chlapci ještě několik minut běhali po dvorku, než se Frank zastavil a začal si opět natahovat kraťasy.

Ehmmm

10. července 2008 v 18:45 | FraGee
Jak jste si jistě všimli, udělali jsme změnu vzhledu. Z několika komentářů jsem zjistila, že se vám líbí, to jsem velmi ráda, patlala jsem se s tím několik dní než jsem přišla na to co se mi na tam hodí a co ne.
Konec keců, jdu na věc.
Na mail jsem dostala vzkaz, kdy dopíšu Once Upon A Rose. Doufám, že někdy jo, upřímně se mi do toho vůbec nechce, ale z vlastní skušenosti vím jak je to hrozný nedočkat se pokračování.
Zatim s Pájou napíšem dvě story, Voices of Violence a ještě jednu, ale neřeknu co (i když pár lidí ví, vzkaz pro ně: psssssst!!! jestli to někomu kecnete, tak si mě nepřejte), to by pak nebylo překvapení, ale bude to od Vufika (Voices...) odlišný, hodně odlišný
No prostě, pokusíme se dopsat všechny pokráčka, doufám, že to nijak nepo... vy víte co tam mělo bejt. Pája ještě bude dopisovat se Sally It Hurts Like Hell...But I Love You, a nechci na ní tlačit, přece má i svuj osobní život a jsou prázdniny tak si je taky musí trochu užít ne?? Chápete mě že?!
No, kdybych ještě něco chtěla říct tak napíšu do komentů, Zdar, jdu koukat na House už mam pár minut spoždění, Sakra!!!

Freak (12) - Fight On

10. července 2008 v 11:47 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Frank´s POV
Poté co na mě Gerard vylil mléko, tak jsem neměl jinou možnost, než se jít osprchovat. Pořád se chichotal mému vzhledu, tak jsem na něj vyplázl jazyk a vyběhl jsem po schodech nahoru.

Freak (11) - Milkhead

8. července 2008 v 21:18 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Konečně jsem se dostala přes první část kapitol a taky přes předešlé dvě, které nebyly zrovna nejveselejší....pomalu ale jistě, se přibližuju ke kapitolám, na které se opravdu moc těším (slečny, které to už četly v originále jistě ví, o čem mluvím:-) Díky za všechny komentáře...
!!!!
!!!! Je tu ale ještě jedna věc....byla bych ráda, kdybyste mi do kometů napsaly ( Y, jelikož to čtou jen slečny :-) ) jak si myslíte, že tohle celý dopadne. I ty, které si to už v originále přečetly, tak ví, že ještě není úplně konec, i když název zatím poslední kapitoly tak téměř říká....protože přeci jen, ať už je to láska jakkoliv hluboká....není to ani v nejmenším jednoduchý vztah.....tak si říkám, může tenhle příběh vůbec dopadnout dobře? Už i s ohledem na to, že to píše devatenáctiletá slečna, od které tedy nemůžeme čekat žádnou primitivní story....

Freak ( 10 ) - Used

8. července 2008 v 11:42 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Frank´s POV
Mikey byl večer unavený a tak nám chvíli po večeři, něco kolem deváté řekl, že už půjde spát. Já i Gerard jsme byli na to abychom šli spát plní energie, tak jsem navrhl podívat se na nějaký film. Jejich matka, Donna, byla zase někde pryč. Byla u své kamarádky, kde teď trávila stále víc nocí. Neobviňoval jsem jí za to, v první řadě proto, že byla roky nucená všechen čas obětovat starání se o Gerarda a teď prostě potřebovala pauzu.