Září 2008

Freak (39) - Time

30. září 2008 v 9:52 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
"Prosím, řekni že se mnou zůstaneš." zašeptal Gerard Frankovi do ucha. Ten se od něj kousek odtáhl, ale stále nechal ruce položené na Gerardovo ramenech.
"Potřebuju odejít, vážně jen ne chvíli." řekl tiše, ale Gerard hned zakroutil hlavou a příval nových slziček mu stékal po tváři. "Víš, podívej se Gerarde, uvědomil jsem si - " Frank se potřeboval zhluboka nadechnout, aby mohl pokračovat dál. "že já strašně moc potřebuju tebe a ty mě, ale až moc, přespříliš,víš?" Gerard stále zběsile kroutil hlavou nad frankovými slovy, ale Frank věděl, že tohle je správné.

Freak (38) - I love you so fucking much

27. září 2008 v 23:09 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Gerard se opravdu ze všech sil snažil pochopit každý detail toho, co mu jeho matka řekla. Opravdu se snažil, moc si to přál. Ne, on to přímo potřeboval. Rozhlédl se kolem sebe a zastavil se pohledem na své matce, pak na svém bratru a nakonec....na svém klukovi. Zatřásl hlavou, ve snaze pochopit. Slyšel příběh, který mu matka řekla, věřil mu, ale prostě si nebyl jistý, jestli vše dost dobře chápe.

"Jsem starý." zamumlal z ničeho nic a Frank se musel začít smát. Přesunul se z postele a teď seděl naproti nim na Donny stolku. Donna stále seděla vedle Gerarda na posteli a lehce tiskla jeho ruce ve svých.

Freak (37) - Understanding

27. září 2008 v 11:06 | FrankieMonster/překlad Pája
"Jsme doma!" Frank konečně slyšel hlas, po kterém už tak toužil a nakonec se přeci jen dočkal. Otočil hlavu tak ,aby mohl spatřit Donnu a Mikeyho, jak si sundavají v chodbě boty a kabáty. Poté co Gerard zase tak vybouchl, tak Frank v obýváku sledoval televizi a Gee si na zemi kreslil a vybarvoval.

"A je vše v pořádku zlatíčka?" zeptala se Donna a šla blíž k dvěma chlapcům - jednomu sedícímu na gauči a druhému naproti němu na zemi.

Freak (36) - Childlike

25. září 2008 v 20:42 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Nečetla jsem to po sobě, ta kdyžtak pardooon
Vypravěč


"Gerardův nádor je typu pomalého růstu, je to ten, kterému říkáme astrocytoma. To znamená že mu ho můžeme chirurgicky odstranit, ale v některých případech se může oběvit znova."

Jedinou lékařovo větou byl zastaven boj našich myslí, jak to s Gerardem dopadne. Žije, ale bylo to peklo se přes to vše dostat. Následující měsíc byl plný testů, příprav, léků a nakonec přišla operace. Gerard slavil své dvaadvacáté narozeniny v nemocnici, ale byl šťastný, protože tu s ním byla jeho rodina.

No tak teda konečně.... XD

24. září 2008 v 21:11 | Pája |  Other
Díky Sallynce jsem teď zjistila, že je další Freak a ne jeden, ale hned dva. - Ráno jsem to kontrolovala a nic tam nebylo, tak ne že budete křičet, že to nehlídám XD.....zatím vám nemůžu říct, co tam je, jelikož, teď večer nějak nemám na to to číst.....
Až zejtra přijdu ze školy ,tak se na to vrhnu....takže hurá hurá...konečně jsme se dočkaly :-)

Freak (35) - Make or break

6. září 2008 v 0:02 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Zjištění, že má Gerard nádor, to byla zatím ta nejhorší zkušenost v mém životě. Neměl jsem ponětí, jestli ještě někdy bude jako dřív, jestli bude v pořádku.....tohle prostě bylo nepředvídatelné. Seděl jsem v nemocnici a hroutil se mi celý svět....ale vlastně nejen můj...hroutil se i svět Donny a Mikeyho.
Nevím, co se stalo pak, raději jsem na to totiž nevzpomínal,abych zachránil alespoň ten zbytek svého života. Vlastně si vybavuju jen to, jak mě objímali a říkali chlácholivá slůvka, aby mě alespoň trošku uklidnili. Celou tu dobu mi Donna z levé strany opakovala, že to zas bude v pořádku a z pravé strany vedle mě vždy Mikey zafňukal. Nic nezabíralo, nedokázal jsem se uklidnit. Konec mého fňukání a křičení byl hlasitý, opravdu moc hlasitý. Podařilo se jim uklidnit mě.....

Freak (34) - Waiting

1. září 2008 v 19:59 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Omlouvám se za spoždění, to víte....konec prázdnin :-)
Frank´s POV
"Jsi odporný."
Odsunul jsem a snažil se neposlouchat jeho hlas. Odvrátil jsem od něj hlavu a v tichosti jsem dál jedl svou snídani. Gerard se ale vůbec nestaral o to, jestli ho poslouchám nebo ne.
"Gee, nech ho prosím tě už být." škemral Mikey a jeho oči mě prosily, abych také něco řekl. Jenže já už neměl co říkat, protože Gerard mě už neposlouchal - neposlouchal už nikoho. Skoro to vypadalo, jako by mu už na nikom nezáleželo.

Školička

1. září 2008 v 7:48
Přejeme vám hezký prožitek tohoto dne se zbytkem školního roku. To jsem zvědavá jaký to zas bude konec :D už se těšim na prázdniny :D
Tak jak se cítíte po dvou měsících prázdnin??? Já se cítím jak uplnej vypatlanec, u mě není moc dobrý přestat používat mozek.
Ty co dnešním dnem začínají na nové škole, tak se nebojte. Uhmm co já si vzpomínám, tak jsem se začala bavit nejdřív s klukama a pak přišly na řadu holky, bohužel kluky jsme měli ve třídě jenom 4 a tento rok už zbyli jen dva :'(
Ty co se prodrali reparátama, tak těm gratuluji a ti co neprošli, tak doufám v to, že tenhle rok ukončíte v pohodě. Dyť už vlastně jenom opakujete.
No a já už vůbec nevim co dál, máme až od 11 tak se budu nudit. No nic tak si to hezky užijte a já pujdu asi zvracet, hah nervóza už začala
Jo ještě jedno, v nejbližších dnech vám sem hodíme recenzi Pennywise, na kterých sme já, Pája a Nancy byli ve středu uhmm mam pocit že 27 :D