Říjen 2008

Happy Halloween

31. října 2008 v 21:24


Vy víte, kdo je dneska starší a proto to nemusim řikat, jo přeju mu všechno nej, ale za sebe si přeju aby byl zase jako dřív, aby byli všichni jako dřív, to je moje Halloweenské přání (+ to aby se rozvedl :D:D:D:D:D Ano jsem velký fanda Marmelády no :D)

No a Vám všem přeju moc moc úžasnýho Halloweena, protože si to všichni zasloužíte, staršte nevinný lidi a buďte škodolibý :D (jako ty sráči co dneska blokli blog)

Happy Halloween!!!

Voices of Violence pt. 5

27. října 2008 v 20:12 | FraGee & Pája |  Voices of Violence

Tak doufáme, že tento díl odměníte velkou spoustou komentů... :-)


Jeho polibky mě, ale přesvědčili o tom, že nesním. "Nebyl si náhodou před chvílí unavený z cestování?" zahihňal jsem se a foukl mu trošku do ucha. "Zlobivý a ulhaný Gerard." řekl a rozesmál se. "Ty si ...oh Gee, sprostě si mě oklamal." řekl jsem dramaticky a snažil jsem se nesmát. "Nezdá se, že by ti to příliš vadilo." vyhrnul mi triko a začal mi olizovat bradavku. "Ale můžeš mě samozřejmě kdykoliv zastavit a odejít." řekl sebejistě. Musel to vědět, jak z něj šílím.

Design dokončen

27. října 2008 v 9:10 | FraGee
Takže hotovo, doufám, že se to líbí. Děkuju moc za pomoc webky, ty obrázkový odkazy budu už asi používat často :D
No dneska večer by mohlo přibejt slibovaný pokráčko Voices of Violence (nečíst v přítomnosti rodičů :D) jenom se poradim s Pájou :)

Tak zdar ouchyláčci :)


Sere mě to! Sere! Sereeee!!!

26. října 2008 v 16:33
Určitě jste si všimli nové poboby blogu, nevím, jak dlouho mi trvalo to stvořit, ale vím jak pekelně mě to sere.
Nevm jak jak sse dělaj obrázky s odkazem!! A dky tomu to není dokončený.
Prosííím poraďte mi, prosím prosím smutně koukám.

Děkuju :)

Saturated Loneliness

20. října 2008 v 0:31 | Pája and Nancy |  Saturated Loneliness

Takže máme tu pro vás jednorázovku, kterou jsme už s Nancy plánovaly delší dobu...snad se bude líbit, uvidíme....velká inspirace přišla od Kornů ...no a ten zbytek....co k tomu dodat? Ať si to každej přebere po svém :-) Enjoy it


Voices of Violence pt. 4

19. října 2008 v 17:00 | FraGee & Pája |  Voices of Violence
Komenty prosíme :)

Voices of Violence pt. 3

18. října 2008 v 20:14 | FraGee & Pája |  Voices of Violence
Určitě ste hrozně rádi co?? My taky, ale teda tšim se na další díl, teda jestli to bude už tam, hele za sebe musim říct, že je úžasnej a já se za sebe stydim, protože sem hrozný prasátko :D

Mezipatra 2008

18. října 2008 v 9:32
Praha 22. září (ČTK) - Letošní devátý ročník festivalu filmů s homosexuální tematikou Mezipatra bude mít podtitul "Život po..." a zaměří se na lidi po zásadní životní změně. Návštěvníci festivalu mohou vidět desítky filmů zobrazujících život lidí po změně pohlaví, po zjištění diagnózy nemoci či ztrátě partnera nebo partnerky. Festival se uskuteční od 31. října do 12. listopadu v Brně a Praze, ČTK to dnes oznámili pořadatelé.
"Téma není temné. Postavy letošních filmů jsou totiž v neokázalém smyslu slova hrdinové a hrdinky, kteří se vykazují schopností tak důležitou v historii menšin: přežít," uvedl ředitel festivalu Aleš Rumpel.
V Brně se úvodní část festivalu odehraje od 31. října do 8. listopadu v kině Art a v sále Břetislava Bakaly. Přehlídka bude pokračovat od 6. do 12. listopadu v pražských kinech Světozor a Lucerna; ozvěny festivalu se v následujícím měsíci uskuteční v několika dalších městech.
Stejně jako v minulých letech nad přehlídkou převzal záštitu vedle několika politiků bývalý prezident Václav Havel. "Živě si pamatuji doby, kdy každý, kdo se jakkoli vymykal, byl v nejlepším případě přehlížen, spíše ale zesměšňován, tupen a posléze vypuzen na okraj společnosti. Jsem rád, že dnešní společnost je přeci jen tolerantnější," uvedl Havel.
Hostem festivalu bude německý režisér Rosa von Praunheim, jehož retrospektivu přehlídka rovněž uvede. Von Praunheim byl spoluzakladatelem německého hnutí za práva gayů a také jedním z prvních evropských režisérů otevřeně točících o homosexualitě. "Tvůrce se festivalu osobně zúčastní a bude prezentovat svoje mnohdy kontroverzní díla, která často vytvářel za účelem vyvolání celospolečenské diskuse," uvedli pořadatelé.
Pětašedesátiletý von Praunheim, vlastním jménem Holger Mischwitzky, na sebe upozornil v roce 1971 filmem Perverzní není homosexuál, ale situace, v níž žije. Natočil ovšem vícero kontroverzních filmů, například snímek Jsem svou vlastní ženou o transvestitovi z bývalého východního Německa Charlotte von Mahlsdorf.
Informace o festivalu a jeho programu jsou uvedeny na internetových stránkách www.mezipatra.cz.


Even if sometimes it kills me

16. října 2008 v 13:35 | FrankieMonster/překlad Pája |  Even if sometimes it kills me
Zdravím, jelikož novej Freak stále není, tak jsem od Frankie Monster přeložila ještě takovou oddechovou jednorázovku, tak snad se vám bude líbit...byla jsem totiž líná hledat něco novýho....a na blogu se to nehejbe, tak aspon tohle jako taková menší náhrada.

Jinak mám rozpřekládaný ještě další dvě věci, ale ty budu přidávat později, až se nahromadí trošku víc dílů, aby pak nebylo to čekání moc dlouhý. Ikdyž ta jedna by tam měla bejt co nejdřív už celá. Když ale další díly nebudou nic moc, tak se na to vyprdnu.

Tak a to je snad všechno co jsem chtěla....

Zdravím...

8. října 2008 v 22:29 | FraGee
Ohh blbější titulek sem si vymyslet nemohla. No nic

Chtěla jsem oznámit, že se velmi omlouvám, že skoro nic nepřibývá (něco napsanýho máme, ale není to zas tak převratný, krom toho, přemýšlím nad stálým zlepšováním Voices of Violence, uhmm no zkrátka to potřebuje ještě vypilovat), až na Páji překlady (díky Bohu za ně, já je miluju :D) Je toho na mě trochu moc, jsem tímto rokem ve třetím ročníku a sháním si praxi, ještě k tomu mám trochu problémy v rodině (žádné hádky to spíš naopak, ještě jsme s tátou trochu zavzpomínali na 80. léta :D:D:D No znáte to Kiss apod. :D) a ještě k tomu si nesmím dovolit mít špatný známky, učim se jak o život, Pája ví :D No to je asi všechno no. Tak zatim se loučím

Jo ještě něco vlastně, kdo má rád Boty značky Macbeth tak už sou tady (jako v ČR), konečněěěě (Já musim s nakupováním chvíli počkat, botník už praská ve švech a mamka ze mě šílí :D:D:D) ale koupim si je koupim :D:D)


(Ty trochu neviditelný boty to jsou ony, Macbethy :D)


Jo sehnali jste, nějakou další knížku s Gay tématikou?? Nebo líbila se vám nějaká?? My jsme si koupily Svět normálních kluků, zdála se nám dobrá, ale občas se tam rozebíraj věci pro nás nedůležité :D

No to bude asi opravdu všechno. Tak apoň jeden článek ode mě v tomhle měsíci, no třeba ještě něco přibude, kdo ví???

Tak zatim...

Freak (40) - Desperate

3. října 2008 v 15:47 | FrankieMonster/překlad Pája |  Freak
Gerard už nedokázal déle odolat a okmažitě Franka políbil. Nemohl pořád uvěřit svému štěstí. Tomu že našel Franka, někoho kdo ho moc miluje a chce s ním zůstat do konce života a miluje ho takového jaký je. Našel někoho, kdo s ním má obrovskou trpělivost a někoho, kdo ho nikdy nebude do ničeho tlačit.
Gerard v ten moment nedovolil,aby situaci ovládla jeho mysl, ale poslouchal své srdce. Strčil Franka na postel a bez jakéhokoliv zaváhání na něj vylezl. Frank odpověděl tím, že mu zajel prsty do vlasů a vyrazil boky proti těm jeho.