Prosinec 2008

Tak už je to zase tady

31. prosince 2008 v 3:48
Taky vám přišlo, že tenhle rok byl trochu moc rychlej?
Nevim co dál, dneska budu poprvý z domu :D:D já...
Tak si to užijte a nepřežeňte to s oslavama, aby ste se náhodou neprobudili někde jinde kde ste byli původně nebo v jinym stavu. To by bylo asi horší no :D

Real Story

31. prosince 2008 v 3:20 | FraGee |  Other
Byly sme s holkama v čajce a tam jsem si vzpoměla na povídku co jsem dřív četla (hlavně, že je od 18 :D) No každopádně to stojí za přečtení, já myslim, že se vám to bude líbit

Real Story
  1. pt.1
  2. pt.2
  3. pt.3
  4. pt.4
  5. pt.5
  6. pt.6
No tak si to užijte :)

BRAVO poradna zabíjí :D

28. prosince 2008 v 13:09 | FraGee
Nuda mě přivedla na určitě i vám známou adresu bravoweb.cz :D, nedávno jsem do poradny poslala dotaz a dnes ráno jsem se na něj byla podívat. No ostatně tenhle článek neni o mejch problémech (a ani o tom nebyl můj dotaz). Je to pár vybranejch dotazů, co mě a Anett donutily řvát smíchy :D

Merry Christmas!!!

24. prosince 2008 v 0:00 | FraGee & Pája
Veselé Vánoce!!!
Tak jste se konečně dočkali co? Sněju moc neni, už si skoro nepamatuju, kdy naposledy u nás byl. Jo vlastně jo. Když jsem si v devítce zlomila ruku a přejela si bobama nohu :D
Tyhle Vánoce už pro mě nejsou to co bejvávali, nevím co komu za dárky a ani ostatní nevědi co nadělit mě (mamka je ze mě nešťastná :D).
No každopádně si to užijte, doufám, že budete mít pod stromečkem hodně dárků (sakra chtěla bych pod stromkem nahýho Gerarda, pak bych ho nahýho vyhodila na hodinku před barák :D)
Uhmm jediný co mě z těch Vánoc asi popadá jsou covery vánočních písniček, no ale to mě popadá i o velikonoce tak co :D
Takže hezký Vánoce a nežerte, přece musíte vidět prasátko ne? :D
PS: ještě jsem se chtěla omluvit Dannie a ostatním katolíkům (který samozřejmě podporujou naši drahou 4% dnes už více početnou, ale přesto stále menšinu). Nechtěla, jse vás nijak urazit, měla jsem fakt hroznej vztek a nepřemýšlela jsem o následcích. Bylo to určeno těm kteří chtěj gaye vyhladit. Tímto se Dannie a ostatní moc omlouvám. No to bude asi tak vše :)

Znechucená a nasraná

22. prosince 2008 v 21:55

Ten vyjebanej čůrák!!! On je proti homosexuálům?? Co je mu do nich, sou to svobodný lidi jako ostatní a on se do nich nemá co srát!!! Kokot! Toho já potkat tak je synem smrti, jo zabila bych ho! Vim proč jsem ateista, protože takový píčoviny co tyhle kreténi řikaj sou na hovno!
Kurva dyť oni si jenom hnijou ve svejch debilních sračkách kážou normálním lidem a sami dělaj hovno. A ještě znásilňujou. Neřikam, že se mi nelíbí Frerard typu Gerard farář, ale tole sou prostě jenom osobní zábavy, to co řikaj ty sráči, to mě sere!
No neřikejte, že oni nikdy neměli žádnej sex. Bůh ví co tam ty prasata dělaj. Aaa mě snad zlostí praskne hlava! Vymlaťte ty homofobní idioty!!!

Lidi nevíte v co věřit, věřte v UFO, to jediný (s duchama samozřejmě :D) existuje!

No nic jdu se uklidnit muchlujícíma se chlapama.

Voices of Violence pt. 7

22. prosince 2008 v 20:32 | FraGee & Pája |  Voices of Violence
Nevím co si o tom myslet, takový moc SWEET asi , no uhmm už nevim jak jinak to změnit, pořád na to koukam a snažim se vymyslet něco jinýho, ale prostě ne, mozek mi stávkuje :D No taky mě překvapilo, že jsme skončili, tak....no jak to říct...kašlu na to. Užijte si to, a pište komenty prosíííím :)

Heartbreak In Stereo - Finished?

21. prosince 2008 v 20:18 | překlad Sally |  Heartbreak In Stereo
Gerard's POV

Já, moji rodiče a Alicia jsme seděli v hotelovém pokoji úplně potichu. No, vlastně jediné co jste tu mohli slyšet byla televize, která měla představovat jakousi kulisu a odvádět pozornost od té hrozivé události.


Vzdor XXIII.

21. prosince 2008 v 16:39 | Pája + Anett |  Vzdor
Lehl jsem si na postal a vytáhl nějakou knížku, jenže když jsem zjistil, že jsem na jedný stránce a na jednom řádku už asi hodinu a spíš než čtu tak přemýšlím tak jsem jí dal pryč. Colin Colin Colin, furt mi jen v hlavě běžel on. Něco z toho co mi řekl se mi ani za mák nezdálo.

Vzdor - XXII.

21. prosince 2008 v 16:34 | Pája + Anett |  Vzdor
Colin se tiše zahihňal a podíval se na mě. "No, upřímně, čekal bych, že z toho teda budeš víc nadšenej, hm?" "No kdybych se mohl hejbat, tak se ti možná pokloním, jak jsi byl skvělej." zavrčel jsem, on se tomu zas jen zasmál a zapálil si.

Vzdor - XXI.

21. prosince 2008 v 16:31 | Pája + Anett |  Vzdor
Než jsem se nadál,tak už byl Colin u mě na zemi a pevně mě objímal. Pořád jsem brečel, ale cítil jsem,jak mě pusinkuje do vlasů. "Já jsem to fakt neudělal, abych ublížil tobě nebo jí, snažil jsem se pomoct. Podívej jak jsme dopadli my dva, koukni na sebe, kde teď bydlíš." řekl mi tichým hlasem. Zvedl jsem k němu hlavu a chtěl jsem protestovat, ale on se ke mě sklonil a začal mi slíbávat slzy.

Vzdor -XX.

21. prosince 2008 v 16:30 | Pája + Anett |  Vzdor
Nechal jsem jí ještě asi 10 minut hrát,ale pak jsem se jí omluvil, že už musím. Šel jsem rovnou ke Spikeovi, doufajíc, že tam Colin bude, nebo že aspoň dneska k němu přijde. Bohužel tam nebyl a ani Spike nevěděl, jestli se dneska objeví. Doufal jsem, že ho seženu alespoň na telefonu. Jenže mi to nezvedal,tak jsem mu napsal sms.

Stories

21. prosince 2008 v 12:07Keanu Reeves & River Phoenix

14. prosince 2008 v 23:27
No věřili byste tomu?? Už nad tim tady slintáme pár chvil a když jsem to viděla v HOUSERu, no páni, prostě v mojí mysli už nikdy nebude Keanu hetero, NIKDY! :D
Kdyby fotka nebyla celá tak kliknětě SEM!52.jpg keanu reeves and river phoenix image by razorblade0118


No neslintli byste si z toho?