Voices of Violence pt. 7

22. prosince 2008 v 20:32 | FraGee & Pája |  Voices of Violence
Nevím co si o tom myslet, takový moc SWEET asi , no uhmm už nevim jak jinak to změnit, pořád na to koukam a snažim se vymyslet něco jinýho, ale prostě ne, mozek mi stávkuje :D No taky mě překvapilo, že jsme skončili, tak....no jak to říct...kašlu na to. Užijte si to, a pište komenty prosíííím :)

Cejtit jeho zoubky a horkej dech.....vražedná kombinace. Moje sténání se stupňovalo a to ho nejspíš nutilo i k tomu aby zacházel dál a dál. Kousek se ode mě odtáhl a vytáhl moje mužství z trenek, ale tak, aby mi koukal jen žalud a zbytek mi nemilosrdně přiškrcovala guma boxerek. Klekl si přede mě a díval se na mě nevinným pohledem, při tom se každou chvíli letmo dotkl mojí chlouby prsty a já pokaždý zakňučel jak jsem byl nadrženej. Prostě chtěl, abych ho snad ještě odprosil, ať mi to tu udělá.
Dvůr se už vylidnil a zůstali tam jen my a pár lidí, kteří viděli jen moje záda, ale Gerarda přeze mě zahlídnou nemohli. Naštěstí...
"No tak Gee dělej když už si kurva začal" zavrčel jsem na něj a on se na mě významně podíval a zase se usmál jen tak jedním koutkem úst. Stáhl mi trenky pod koule, můj penis už byl naběhlý tak že byli vidět žilky a stále se do něj nahrnovalo víc a víc krve. Chytil mi ho u kořene a provokativně si s ho začal otírat o tvář a rty, který měl pootevřený a vždycky vydechl proud horkého vzduchu, když si tam přejel mým pérem.
Chytil jsem ho za zátylek a snažil jsem se mu ho nacpat do pusy. Nejdřív se bránil a dělal, jak to nechce dělat, ale nakonec mě přímo hladově začal kouřit. Nešetřil mě a hned se snažil nacpat si mě do pusy co nejvíc, i když bylo vidět, že mu to není zrovna dvakrát příjemný, ne že by to nedělal rád, ale taky ten muj pták měl nějakej ten objem a cpát si ho až do krku. No prostě mě to rozrajcovalo snad až nad maximum. Pokaždý, když sjel rty k žaludu, tak je stáhl ještě víc a já myslel že omdlím. Pak se odtáhl, chytil mě za zátylek líbajíc mě jak o závod, zatím co mi ho dráždil rukou "Ach bože" na chvilku jsem polibek přerušil a otíral jsem si o něj tvář a křečovitě ho objal, když udělal ten správný pohyb rukou.
No určitě vám je jasné, že jsem se na té zídce o pár minut udělal, hezky do Gerardovy ručky, hezky na mý kalhoty!!! A tím pádem je jasné, že mě Gee musel vést domů a že mu to vůbec, ale vůbec nevadilo, rozptyloval jsem ho...
"Přijedu si pro tebe" zašeptal při našem "rozlučkovém" polibku.
Vystoupil jsem a šel k domovním dveřím, naposledy zamával a zmizel uvnitř.
---
Gerardův dům byl úžasný, jeho otec mu ho předal, když bylo Gerardovi 20 a chtěl se osamostatnit. Nevím kde na tohle vzali peníze, na jeho rodinu jsem se zatím moc nevyptával, vím že má bratra někde v zahraničí, ale to je tak vše.
Už předsíň mě nadchla, pečlivě vyleštěná zrcadla s takovými těmi starými rámy co se většinou dávají ke starým obrazům, tmavě hnědé dlaždičky, líbili se mi ty poházené vzory na nich. Rozlehlý obývací pokoj, uprostřed zdi byl ohromný krb nad kterým visela plazmová televize. Na zemi ležela kůže, při pohledu na můj zděšený pohled mi Gee hned oznámil, že není pravá i přesto, že tak vypadá, tím mě uklidnil. Oči mi zářili, šahal jsem skoro na všechno, musel jsem si tu krásu zapamatovat. Prošli jsme skoro celý dům, jen do pár místností mě Gee nepustil z důvodu "překvapení". Opravdu jsem netušil, že Gee bude žít v něčem takovém.
Chvíli jsme si povídali, seděli v obýváku na pohovce, vyměňovali si zamilované pohledy, líbali se. Achh bože, opravdu jsem byl zamilovaný až po uši a on...on byl prostě můj pan Dokonalý.
A pak když odbilo 5 hodin Gerard se zvedl obešel mě a okolo očí mi obvázal červený šátek. V břiše jsem opět cítil to nadšení, kdybych byl sám a doma, válel bych se radostí po posteli ruce bych mě v pěst a dělal zvuky a věci, které by vám přišli velice vtipné.
Vedl mě do prosklené jídelny, vypadala i jako zimní zahrada, příjemně to tam vonělo květinami vystavenými po stěnách na ručně vyřezávaných stolcích. Jako správný gentleman mě usadil a poté mi pomohl se trochu přisunout zatímco já si sundaval šátek z očí. Políbil mě na tvář a šel si sednout naproti mě. Jídelnu osvicovalo jen světlo ze svíček, nebylo jich moc, tak akorát...romantické. Gerard zatleskal a do jídelny vešel starší muž v obleku s lahví nějakého alkoholu, zřejmě vína nebo šampaňského. Ovšem etiketa s názvem Chambertin Grand Cru mi napovídala, že to určitě nic levnýho nebude. Talíře se skleničkami již byli dávno na svém místě a tak muž už naléval. Neskrýval jsem své překvapení. Poté co bylo nalito nás nechal o samotě.
"Omlouvám se, ale mé schopnosti ve vaření nejsou na takové úrovni, chtěl jsem aby to bylo dokonalé, ale s mým uměním by to nespíš bylo spálené, jen trochu jsem vypomáhal v kuchyni" trochu se začervenal.
Otevřeli se dveře a do místnosti vešel náš obsluhujíci s vozíčkem na kterém uprostěd stála porcelánová mísa. "Vím, že jsi vegetarián, tak podle toho jsem se i řídil". Nechápal jsem jak to ví, o tom jsme se spolu snad ještě nebavili, proto jsem na něj hodil tázavý pohled. "Lednička mi to napověděla, nikde nebylo nic jiného než soja, sýr a nějaká zelenina" musel jsem se zasmát a jemu to taky v tu chvíli přišlo vtipné "Tady s Rogerem jsme se spolu radili co by ti tak mohlo chutnat, já se v tom tak moc nevyznám, znáš mě. Proto jsem to raději přenechal na něm".
Roger nám na talíře naservíroval pečená cherry rajčátka s kozím sýrem a grilovaným lilkem, už to jak to vypadalo, sbíhaly se mi sliny. "Přeji dobrou chuť" řekl Roger a a odešel. "Dobrou chuť" řekli jsme s Geem souhlasně.
Achh krása, no představte si to, nevěřil jsem, že Gerard bude schopen připravit tohle, za což jsem se i náležitě styděl, neměli byste pochybovat o svém příteli....tedy pokud tenhle vztah Gerard stejně jako já považoval za milenecký.
Ten večer jsme ještě měli vegetariánskou paellu s pečenou čerstvou zeleninkou a jako dezert nám Roger podával teplý ovocný špíz se zmrzlinou a drcenými pistáciemi, od té chvíle nás už Roger nerušil a na Gerardův rozkaz mohl jít domů.
Spolu s Gerardem a našimi sladkými špízy jsme se odebrali zpět do obýváku osvětleného pouze plameny z krbu a pár lampami.
Posadili jsme se, Gee zapnul nějakou příjemnou romantickou hudbu a zamilovaně jsme se oddávali sladkému konci večeře. Součástí byly i "krádeže" z mého a naopak i z jeho talířku a když už mi dával ochutnat, nezapoměl mě potom tak krásně políbit (FG: teda uplně to prožívám s nim :D:D:D). Nakonec při posledním ochutnání jsme se jen líbali a líbali a líbali ani nevím jak se dostali talířky na malý dřevěný stolek vedle pohovky. Uhmm ale ani nevím kdy jsme přistáli na té už úžasné kůži před krbem. Nežně se líbali a pomalu se svlékali, ležel z části na mě zatímco mi jedna z jeho rukou klouzala po boku. Nikam dál nezašel i když jsem už byl svolný ke všemu a jen se oddával jeho něžnostem.
Po chvíli se opatrně zvedl a mě také pomohl na nohy, při čemž mě vedl do další místnosti, do které jsem při prohlídce neměl přístup. Vstoupili jsme do velké koupelny s velkou rohovou vanou....vířivka, na které jak jinak byli svíčky, někdo je musel zapálit před pár minutami...Roger. Gerad mě vedl k vaně ze které se ještě pářilo.
Vlezl do ní na čež začal pomáhat i mě. Posadil se do jednoho z rohů a já se posadil před něj, do zad mě trochu tlačila jeho erekce což mě donutilo potichu se zahihňat, nechtěl jsem skazit tuhle chvíli a bylo jisté, že něco Gerarda rozpálit musí. už když jsme šli sem jsem si mohl všimnout napůl ztopořeného (FG: ach bože nebudu to pořád psát, a to jsem si ještě vzpoměla na jednoho kluka ze základky Topor, je to ode mě ošklivý, ale musim se smát :D:D:D)

Opřel jsem se o jeho hruď a nasával okolní vůni "Netušil jsem, že s tebou zažiju něco podobného, ale je to krásný, možná až moc sladký, ale krásný a je mi jasný co nastane pak nebo spíš kde skončíme" "A kde?" zeptal se. "Vzhledem k tomu, že jsi mi neukázal tvou ložnici, tak zřejmě tam, ale nejsem si tím zcela jistý" "A co když jsem tě jen chtěl pozvat na romantickou večeři?" "Uhmm, a proto teď ležíme tady a něco tvého mě tlačí do zad?" zasmál se "Omlouvám se, snažím se myslet na svého profesora matiky..." "Snažíš se tím říct, že profesor matiky je víc sexy než já? Proč teda já jsem tady a on..." "Ne tím to není, nemá čas" Otočil jsem se na něj a on jen potlačoval smích "Snad bys mi nevěřil, ale měl by ses vidět, sladkýýý" protáhl poslední slovo. "Je to seschlý starý dědek, který nosí staré hnědé kalhoty s flekem na zadní partii. Víc sexy chlapa než ty jsem zatím neviděl" s klidem jsem zaujal předešlou polohu. "i když...kdybys viděl Rogera v tý svý zástěrce...ne dělám si srandu" "jo a tím to všechno kazíš" dělal jsem uraženého "ale prosímtě Frankie" začal mě hladit na bocích, pak přešel na bříško a potom do intimních partyí "říkal jsem to..." slova mi skoro nešla z úst "...říkal jsem kde to skončí" "říkal jsi postel" zamumlal mi do krku, zatímco já nemohl nic víc než jen vzdychat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niwy Niwy | Web | 22. prosince 2008 v 21:12 | Reagovat

mňaaaaaaaaaaaaaau....fajn, viac teraz po mne nescite, snáď len že ste mi tým popisom jedla spravili také nenormálne chute, kks aj ja chcem! :D a to všetko naokolo, škoda reči šak to je dokonalé :D ako inak :D mňaaaaaaaaaaau :D žeriem túto story :D

2 Laivine Laivine | Web | 23. prosince 2008 v 0:20 | Reagovat

Uá, toto je zaujímavé.

Topor mě rozesmál taky.

Asi tak začnu říkat Gerardovi. :D

uÁ rychle pokráčko!

3 Baarny Baarny | Web | 23. prosince 2008 v 13:00 | Reagovat

Aaaaaaawwwwww konečně další díl D: Už jsem se nemohla dočkat :D:D:D:D Ale to je teda krásnýýý :D To bych do geemana neřekla :)

4 Saxana Saxana | Web | 23. prosince 2008 v 13:25 | Reagovat

Ježiš-mária :D :D :D

5 Jannica Jannica | Web | 23. prosince 2008 v 19:32 | Reagovat

Oh... Já si to musela přečíst dvakrát :D :D To je dokonalý.. To mi chybělo.. Já chci dál!!!

Gerard se nezdá:)))

6 kisss kisss | Web | 23. prosince 2008 v 23:18 | Reagovat

Zřejmě se do postele nedostanou už xD xD ;)

7 Simka Simka | Web | 24. prosince 2008 v 16:05 | Reagovat

XD okey okey, je to sladké, ale búrka čo príjde po bezvetrí je najsilnejšia a naj! xD takže šupky dupky navaľ pokračovanie xD mám pocit, že Gee to nerobí len tak zadarmo xP

8 cia kuracia cia kuracia | 25. prosince 2008 v 0:32 | Reagovat

vrrrr.no ti poviem ze taku romantiku by som od neho necakala.krasne romantickeeee.aj ja chcem aby niekdo urobil daco taketo pre mna.prosim rychlo pokracko.

9 Matty Matty | 26. prosince 2008 v 14:27 | Reagovat

DALŠÍÍÍÍÍÍÍ xD

10 Makush Makush | 29. prosince 2008 v 0:24 | Reagovat

Aaaaaa pokráčkoooo :D

11 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 3. ledna 2009 v 0:54 | Reagovat

pane bože!!! rychle další díl!!

12 Zuzu Zuzu | Web | 6. ledna 2009 v 13:57 | Reagovat

juuu to bylo cute :-)

13 sveetwampire sveetwampire | 12. února 2009 v 17:34 | Reagovat

bude pokráčko??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama