Vzdor -XX.

21. prosince 2008 v 16:30 | Pája + Anett |  Vzdor
Nechal jsem jí ještě asi 10 minut hrát,ale pak jsem se jí omluvil, že už musím. Šel jsem rovnou ke Spikeovi, doufajíc, že tam Colin bude, nebo že aspoň dneska k němu přijde. Bohužel tam nebyl a ani Spike nevěděl, jestli se dneska objeví. Doufal jsem, že ho seženu alespoň na telefonu. Jenže mi to nezvedal,tak jsem mu napsal sms.


Ahoj, mohl bys prosím přijít, potřebuju s tebou mluvit. B.

No tak doufám, že milostpán odepíše,když už se mu nechce zvedat telefon. Pět minut..a nic..deset minut, žádná odpověd. Nakonec mi mobil zavibroval.

Ahoj Berty, nevím, jak dneska stihnu, spíš asi ne, nezlob se.

Ten hajzl, copak má dneska zase tak důležitýho na práci?! Nejradši bych se šel pořádně zhulit, ale pak jsem si řekl, že se jen tak nedám.

No tak zlato, neuděláš si ani chvilku, potřebuju tě, chci tě..chci se s tebou milovat....

No byla to sice lež, ale učím se od Spikea rychle. Pořád říká, že když něco nemůžeš dostat, musíš se k tomu dohrabat lstí. A vím, že Colin se se mnou chce milovat už dlouhou dobu....Nemusel jsem čekat snad ani pět minut a už mi přišla odpověď.

Berty, co tak najednou? No tak okay, přijdu. Moc se na tebe těším.

To je hajlz to snad není možný. Stačí před ním zmínit slovo sex a už sem jede celej natěšenej. Ale já jsem fakt nehodlal spát s někym, kvůli komu vyhodili mojí malou sestřičku ze školy, dobře jen na čas ale to, co si musela chudák malá vytrpět doma. A to mi připomíná, musím jí koupit tu Barbi.
Sešel jsem dolu a Spike si zrovna s nějakou štětkou dávali čáru. "Hele až přijde Colin, pošlete ho nahoru zamnou." Jen oba mávli rukou a začali se po sobě plazit. Stejně mu to neřeknou ale on beztak přijde rovnou za mnou. Vzal jsem nějakej ten balíček co se váleli na stole a šel si do pokoje ubalit. Přeci jen, chuť byla silnější než já a musím se nějak připravit.
Zavřel jsem za sebou. Chtěl jsem i zamknout ale pak mi došlo, že by se pak ke mně Colin nedostal, což jsem nechtěl. On musí přijít a my si budem muset popovídat. Ubalil jsem si špeka a zapálil si ho. páni, zdá se mi to jako doba kdy jsme si ho dávali u Quinna a jak ho musel ubalit Jepha. Musel jsem se tomu usmát. Tenkrát bylo všechno tak jiný, tak jednoduchý.
Ale zase jsem rád, že jsem tam kde sem. Aspoň se o sebe dokážu sám postarat, nikdo mi nerozkazuje, nikdo za mě nerozhoduje. Nevím jak dlouho uběhlo od toho, co jsem Colinovi psal, ale já bych řekl, že to moc dlouho nebylo. Byl tu dřív, než jsem čekal. Objevil se ve dveřích a fakt se tvářil jako kdyby měl právě dostat nějakej mega dárek. Což taky dostane, ale né takovej, jakej by čekal.
"Tak co, zahřál si nám pelíšek?" řekl až přehnaně mile a vlezl si vedle mě do postele a přehodil přes nás deku. Hned mě začal hladit pod trikem a líbat na krku. "Víš Coline, nejdřív bych ti stejně ještě něco chtěl říct." kousek jsem ho od sebe osdstrčil. "Neboj Berty ,já ábudu opatrnej" zašeptal a stáhl mi triko.

"Coline ale tohle sem nemyslel." posadil jsem se na posteli. "Víš co si udělal? Mojí Rachel kvůli tobě vyhodili ze školy. Proč si za ní sakra šel a vykládal jí ty blbosti?" zařval jsem na něj. Asi mu došlo,že nějaký milování se s ním, jsem vůbec neměl v plánu. "Jen jsem jí ukázal,jaká doopravdy je, chtěl jsem jí pomoct." křikl na mě zpět a hodil po mě triko. Chtěl odejít z pokoje, ale ryhle jsem doběhl ke dvěřím a stoupl jsem si před ně. "Sakra ale víš, co jí za to doma museli udělat?" strčil jsem do něj a on udělal krok zpět. "Uhni od těch dveří Berte." řekl mi varovně. Vždycky jsem pro něj byl Berty a najednou Bert?! "Neuhnu. Až mi řekneš pravej důvod, proč si byl za Rachel? Chtěl si tím ublížit mě?!"
Tak se postavil, dal si ruce v bok a vypadal náramně důležitě. Pak začal konečně mluvit. "Ne, nechtěl, jen jsem chtěl, aby si uvědomila dřív než ty, kdo je a aby prostě nežila v těch sračkách jak my! A doma jí nic neudělali, je ještě moc malá na to, aby vydržela to, co ty, když tě trestali." Koukal jsem na něj. Doháje je jí jen tak málo ještě nemůže vědět, kdo je a co je….
"Jenže je pořád ještě moc malá! Nemůžeš za ní jen tak přijít a prostě jí říct, že to co zná, tak je špatný. A jak můžeš vůbec vědět, že jí nic neudělali? Neznáš naše." Určitě mojí malí chudince ublížili.
"Ne, nic jí nemohli udělat. Žil jsem v tom díl než ty a vím, jak trestaj. Malejm dětem nic nedělaj. A navíc, jsem jí tuhle viděl jak se směje na zahradě se sourozenci." Zůstal jsem tam zírat na něj, beze slov. Sesunul jsem se na zem. On jí viděl, je všechny. "To mi fakt děláš schválně, žejo? Já tě tak nesnáším Coline." Prohlásil jsem a dal se do breku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 22. prosince 2008 v 11:46 | Reagovat

No néééé,sem štěstím bez sebe!!!pokráčko!!!vážně tady je???hurááá,nejkrásnější vánoční dárek...xD

2 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 22. prosince 2008 v 11:48 | Reagovat

Colineeeeee ty hajzleeeeeeeee...hnusneeeej....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama