Vzdor - XXI.

21. prosince 2008 v 16:31 | Pája + Anett |  Vzdor
Než jsem se nadál,tak už byl Colin u mě na zemi a pevně mě objímal. Pořád jsem brečel, ale cítil jsem,jak mě pusinkuje do vlasů. "Já jsem to fakt neudělal, abych ublížil tobě nebo jí, snažil jsem se pomoct. Podívej jak jsme dopadli my dva, koukni na sebe, kde teď bydlíš." řekl mi tichým hlasem. Zvedl jsem k němu hlavu a chtěl jsem protestovat, ale on se ke mě sklonil a začal mi slíbávat slzy.


V ten moment se rozlítly dveře a dovnitř vešel Spike. "Ááá, holubičky vypadáte sladce, ale myslím,že tenhle malej má práci." kývl směrem ke mě. Tak dneska se mi už tuplem nikam nechtělo. "A já si zase myslím,že by ses měl otočit a vypadnout." zařval na něj Colin a přimáčkl si mě víc k sobě v náručí. "Hele, víš moc dobře, že on to dělat musí, jinak by totiž tvůj cukroušek musel spát na ulici, to bys chtěl?" Páni, vždycky jsem si myslel, že jsou spolu dobrý kámoši, ale teď to tak nevypadá.

Colin mě odstrčil a výhružně šel ke Spikeovi, ten z něj ale očividně strach neměl, klidně stál nehybně na místě a usmíval se. "Chceš mě zmlátit, aby se sem ten malej nemohl vrátit už ani kdyby prosil?" Spike si zkřížil ruce na prsou a čekal na Colinovu reakci. "Nebudu si tebou špinit ruce." vyprskl Colin a vyndal si ze zadní kapsy balíček peněz. "Stačí ti to, ty šmejde?" hodil je po něm a šel zpět ke mě. Spike si to rychle přepočítal. "No myslím, že máš pravdu, že dneska nemusí jít prodávat." zamával penězi ve vzduchu a zmizel.

Tiše jsem si vlezl na postel a pozoroval jsem Colina, byl dost rozčílenej, ale snažil se udržet. "Chceš,um ,chceš abych tu s tebou dneska zůstal?" zeptal se mě z ničeho nic
Popotáhl jsem a podíval se na něj. "Kde, kdes vzal tolik peněz?" pochybuju, že někde vydělává tak závratný peníze, aby nosil po kapsách balíky peněz. Pohladil mě a dal mi pusu na tvář. "Šetřil jsem." jen odpověděl. "Ale…" chtěl jsem něco namítnout ale zarazil mě polibkem. Tohle si nechám líbit. Přitiskl jsem se k němu a obmotal kolem něj ruce.
Po chvíli se ode mě odlepil a zadíval se na mě. "Mám teda zůstat nebo ne?" zeptal se. Přemýšlel jsem. jestli zůstane, tak se spolu určitě no vyspíme, a teď mi to tolik nevadí jako ještě před hodinou, kdy jsem na něj čekal abych mu vynadal za Rachel. Já ač jsem nechtěl, musel jsem si přiznat že Colina miluju a prostě s ním chci být.
Vstal jsem a došel ke dveřím, zavřel je a zamkl. Colin vstal došel ke mně a narazil mě na dveře. "Beru to jako ano." Zašeptal a znovu mě lačně políbil. Rukou mi zajel pod tričko a hladil mě po hrudi. Jo Coline, tak přeci jen se dočkáš. Začal couvat směr postel a mezi tím sme se otočili.
Dopadl jsem do peřin. Sám si dokonce i peru, Spike spí v něčem, co by se ani peřinou nedalo nazývat a já nechci dopadnout taky tak. Jenže to sem nepatří…. Dopadl na mě celou vahou a trošku mi vyrazil dech. Ale jen kvůli tomu, že jsem to nečekal.
Rukou mi stále jezdil po hrudi a stále držel kontakt mezi našimi rty. Ucítil jsem, jak se nadzvedává a pomalu mi vyhrnoval tričko. Přerušil náš kontakt a tričko skončilo někde na zemi. Místo toho aby opět spojil naše rty tak mě začal líbat na krku a pak se přesunul na hruď. Sjížděl dolů a ucítil jsem, jak mi začal rozepínat kalhoty. Ty mi pak taky pomalu stáhl i s boxerkama.
Pak se vrátil ke mně nahoru a usmál se. "To není ale fér že ty seš oblečenej a já ne." Zakňoural jsem. znovu se usmál. "Tak s tím něco udělej." Pak jsem mu tedy vyhrnul tričko a zajel rukama k jeho kalhotám. Rozepl jsem je a taky se pak ocitli někde na zemi. Byl na ostro. "Nu což, dneska se pere." Začal jsem se hrozně smát.
"Ty seš vážně vůl Coline." Řekl jsem mu jen pokrčil rameny. "S tím se dá žít." A pomalu mi začal ocumlávat krk. Dál jsme již nepromluvili ani slovo. Bylo to všechno no nevim tak ráz na ráz se to stalo.
Nejdřív mě otočil a začal mi hladit záda. Byl jsem trošku, no dobře víc než trošku nervozní z toho, co se stane dál. přeci jen, je to moje poprvé takže naprosto nevim co mám čekat. Jen doufám že to nebude nepříjemné. Jako každej si první milování představuju jako romantickou chvilku dvou milujících se lidí.
Nebyl jsem si jistěj, jestli tohleto všechno splňuje ale Colina jsem miloval a byl jsem připravenej. Strčil do mě jeden prst a já jsem sykl. Nebylo to zrovna nejpříjemnější ale Colin se mi to snažil ulehčit. Líbal mě na záda a furt něco šeptal, jako ať se nebojím že to bude okay a tak podobně.
Doufal jsem v to. Přidal další prsty a pomalu jima pohyboval, sem a tam. Po nějaké chvíli to už tak nepříjemné nebylo. Pak narazil no jak se to říká, na to moje místo? Nějak tak ne? Tohle se mi už líbilo. Asi jsem něco zamrmlal protože Colin přestal a pomalu do mě vniknul. Nejdřív kouskem abych si nějak navyknul. Byl to tak nepřijemnej pocit.
Pak zajel až na doraz a to už bolelo. Vyhrkly mi slzy do očí a kousl jsem se i do tváře abych nevykřkl bolestí ale stejně jsem musel zaskučet. Colin počkal a zeptal se, jestli je vše okay, tak jsem přikývl ale ani nevim jestli to zahlédl. Znovu přirazil a u mě to znova nebylo zrovna nejrůžovější.
Přirazil ještě párkrát a už to konečně nebylo tak strašné. Teď to bylo už příjemné, bylo to přímo neskutečné nepopsatelné. Myslím že jsem snad dokonce začal vykřikovat i jeho jméno. Colin něco podobného dělal taktéž. Bylo to takové, no nevím jak bych to řekl. Zvláštní. Mým tělem probíhala elektřina. Skutečně příjemné, ještě lepší než kouření, to se s tímhle nedalo porovnat.
Colin ještě párkrát přirazil, já ještě párkrát vykřikl jeho jméno a bylo po všem. Svalil se na mě a dýchal velmi zrychleně. Byli jsme oba velmi spocení. Překulil se vedle mě a objal mě. Dal jsem mu pusu.
"Tak jaké to bylo, tvoje poprvé?" zeptal se. Přemýšlel jsem o tom, jaké to vlastně bylo? "Mylsím, že si nebudu moct sednout." Jen jsem řekl. Nevěděl jsem, co jiného mu na to říci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama