Vzdor - XXII.

21. prosince 2008 v 16:34 | Pája + Anett |  Vzdor
Colin se tiše zahihňal a podíval se na mě. "No, upřímně, čekal bych, že z toho teda budeš víc nadšenej, hm?" "No kdybych se mohl hejbat, tak se ti možná pokloním, jak jsi byl skvělej." zavrčel jsem, on se tomu zas jen zasmál a zapálil si.
Leželi jsme tam ještě hodnou chvíli a já měl konečně čas o tom trochu začít přemejšlet, protože Colin nevypadal, že by po tom "výkonu" hodlal začít konverzovat. .. Přemejšlej jsem, jestli to bylo fakt správný, že jsem o svoje panictví přišel právě s ním...ale zas na druhou stránku....s kým jiným? S nějakou nudnou holkou ze školy, která by to při sobotních nákupech v obchoďáku vykváká svejm kámoškám roztelskávačkám?

Jenže zase..jakou budoucnost mám s Colinem? Je starší, nezávislej, v životě by mě neposlechl, kdybych mu řekl udělej tohleto, udělej támhleto...Co s náma teď bude? A dá se o mě a něm vlastně mluvit jako o NÁS?...


"Hele Coline, teď jsem tak přemejšlel a-" "Ale néééé" zafňukal Colin a než jsem dořekl větu, tak mě zas líbal a to tak intenzivně, že jsem neměl pocit, že by jen tak hodlal přestat. Když se po značně dlouhý době odtáhl, tak jsem si jen smutně povzdechl, protože už jsem neměl sílu se vracet k mojí původní myšlence, kterou Colin tak krásně ´zamluvil´.

"Hej kurva to už je hodin, hele nezlob se Berty, ale budu muset jít, to víš, povinnosti volají." řekl mi při pohledu na hodinky a pak se začal zvedat. "No a jaký jako povinnosti?" špitl jsem a přikrčil se v trávě, jako bych za tu otázku čekal hromobití nebo pořádnou ránu. Colin se jen zamračil a hodil na mě pohled typu - víš že do těhle věcí tobě nic není.

Mlčky jsem ho cestou zpět následoval. Až jsme došli ke křižovatce, kde zahodil cígo a zastavil se. Z tohohle gesta mi bylo jasný, že tady se pro dnešek naše cesty rozdělily, dál musím jít sám....Stoupl si naproti mě a zastrčil mi vlasy za ucho.

"Tak, teď už vážně musím, slib mi, že na sebe dáš pozor, okay?" chytil mě kolem pasu a díval se mi do očí. "Coline, odtud je to ke Spikeovi asi deset minut cesty, nic se mi nestane." zasmál jsem se a snažil se z jeho pohledu vyčíst něco víc, což bylo nemožné, protože tohle byl prostě...Colin. "Prostě mi to slib." řekl mi s důrazným tónem v hlasu.

"Anooo dám na sebe pozor,spokojenej?" usmál jsem se a pak se k němu natáhl pro polibek. Nijak neprotestoval, naopak, velice rád spolupracoval. "Tak už utíkej, já fakt musím." opatrně se ode mě odtáhl a nasadil si kapucu. A tohle bylo další gesto, ze kterýho jsem pochopil - teď už vážně jdu a nezdržíš mě tu ani minutu.


"Dobře, tak zítra ahoj." zase jsem mu daroval jeden ze svých úsměvů, ale on nic neřekl...dal si ruce do kapes a odešel.

Zamračil jsem se ale otočil jsme se taky a odešel. Po cestě jsem přemýšlel nad tím, co všechno se to mezi námi vlastně stalo. Vzpoměl jsem si na den kdy jsem ho potkal, myslel jsem si vůbec už tehdy, že spolu nakonec skončíme? Vždyť on ani tenkrát a ani teď nevypadá zrovna na věrohodnou osobu.

U Spikea jsem byl asi do těch deseti minut, po cestě se mi nic nestalo. Došel jsem do svýho pokoje a zamkl. Ne, vážně Spikovi nevěřim. Ani si nevšiml, že jsem přišel tak brzo. Lehl jsem si na postel a přál si, aby tady semnou byl Colin. Zase mě přepadl vztek. Proč tady není, když já ho chci? Popadl jsem telefon a napsal mu SMS že mi už teď chybí.

Vím, chovám se jak stíhačka ale prostě ho chci vidět. Čekal jsem asi pět minut na výpis ale nic mi nepřišlo. Začal jsem bejt nervozní. Vytočil jsem teda jeho číslo ale jen se mi ozvalo Volaný účastník je dočasně nedostupný. Doháje co to?

Klid Berty, jen prostězase vypnul telefon, to přeci dělá běžně no ne? Někdo mi zaklepal na dveře, celej šťastnej jsem k nim došel a odemkl, jenže stál tam jen sjetej Spike.

"Hele večer tady zase bude párty, tak se přidej jestli chceš. Bude tu spousta holek, spousta drog takže snad si něco vybereš." S tímhle zase odešel. Párty, zrovna teď sem na nic neměl náladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 22. prosince 2008 v 11:57 | Reagovat

ty brďo,ted vůbec nevím co si mám o Colinovi myslet...já myslim že...se prodává,ne???no nevim...du dál:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama