Leden 2010

Zdravím všechny .)

26. ledna 2010 v 20:38 | Pája |  about stories
Táákže,

všechny zkoušky jsou dneškem za mnou a dokonce úspěšně. Takovej velkej blavan mi spadl ze srdce :) Ale dost, nejsem tu od vykecávání se .)
Pokud mi půjde jakštakš se poprat s ročníkovkou, tak už vážně teď během února přibude nějaký pokráčko. Co si ale budem povídat, je to už doba ...eh spíš DOBA, co se tu naposled něco dělo, takže pokud budou v pokráčkách mírné nesrovnalosti, musíte to omluvit...znova to vše číst se mi asi nechce XD Ale pokusím se je minimalizovat :)

Jinak FraGee držím dál palečky, ať se s tou školou statečně pere a ať v květnu pořádně oslavíme její úspěšmě složenou zkoušku z dospělosti :)))

Já vím, že se bude nervovat a nadávat a stěžovat si, že to nedá, ale ona je moc šikovná a my to všichni víme...takže FraGeeeeeeee to dáš :)

Jak to bude dál

1. ledna 2010 v 23:49 | FraGee
Ehmm ehmm zdravím, je mi to blbý (stydim se) sem po tak dlouhý době psát, teda píšu za sebe i za Páju.

Jsme živy, zdrávy, na hlavu teda ne, to jsem chorá až běda :D Učíme se, já na maturitu, Pája má zkoušky, jsme obě pod nátlakem vyučujícíh, nemáme to rádi, grrrr!

Ještě chci opožděně popřát k Vánocům a k Silvestru, ke všem svátkům a narozeninám.

Ale kvůli tomu tady nejsme:

Vzhledem k tomu, že nemáme čas, tak nemůžeme psát, ale máme pořád rozepsáno a to chceme napravit, takže za pár měsíců sem opravdu něco přibude (jestli udělam maturitu), mamka vyhrožuje totálním vypnutím netu,jsem závislá, tak umřu, no umírám i tak.

Takže, se to tu neruší, pouze je to tu pozastaveno, na delší dobu, ale pak sem budeme zase pravidelně přidávat